track source
track source

Emzirme Body

Emzirme Body Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Emzirme Body fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Emzirme Elbisesi Fiyatları
 • Emzirme Geceliği Fiyatları
 • Emzirme İçeceği Fiyatları
 • Emzirme Önlüğü Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Emzirme Body Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Emzirme Body markası:

  En Çok İncelenen Emzirme Body Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Emzirme Body Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Emzirme Body modeli içerisinde en ucuz Emzirme Body fiyatı 23.87 TL iken, en yüksek Emzirme Body fiyatı 89.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emzirme Body fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Emzirme Body fiyatı ise 46.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Emzirme Body Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Emzirme Body

  Yeni çocuk sahibi olan anneler kıyafet seçimlerini yaparken bebekleri emzireceklerini göz önünde bulundururlar. Bunun için pijama, iç çamaşırı ve gündelik kıyafetlerini emziren annelere uygun olarak tasarlanan ürün çeşitlerinden seçerler. Emzirme badi tasarımı ile annelere bebeklerini emzirirken oldukça fazla kolaylık sağlar. Bu modern ve kullanışlı tasarımlar ile anneler hem kıyafet seçimlerini daha rahat yapar hem de bebeklerini emzirmek için çeşitli çabalara girmekten kaçınır. Birçok farklı firma tarafından üretilen emzirme badileri tasarım anlamında da çeşitlilik gösterir. Emzirme badisi kumaş türü ve rengi bakımından da çeşitlilik gösterir. Üretici firmalar tarafından online satış ağlarında kullanıcıya sunulan emzirme badilerine Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilir. Emzirme badileri gömlekler ve elbiseler ile birlikte kolaylıkla kombinlenerek kullanılır. Emzirme kıyafetleri tekli olarak satışa sunulduğu gibi set halinde de satışa sunulur. Emzirme kiti içerisinde annelerin ihtiyaç duyduğu her şey bulunur. Ürün çeşitlerine ve farklı modellere Cimri üzerinden ulaşılabilir. Cimri’de ürünlerin özelliklerine dair ayrıntılı bilgilere de yer verilir. 

  Emzirme Body Modelleri

  Emzirme body modelleri ürünlerin kumaş tipine ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. Anneler bu modeller arasından en rahat kullanacakları badileri seçebilir. Emzirme dönemlerinde giyilen kıyafetlerin emzirmeye uyumlu olması gerekir. Annelerin rahatlığı açısından bu oldukça önemlidir. Emzirme badileri farklı kumaş tiplerinde üretilir. Annelerin en çok tercih ettiği kumaş tipleri rahatlığı ve esnekliği bakımından bambu ve pamuktur. Kumaş tipi ürünün sürekli kullanımı açısından önemli olarak nitelenebilir. Bambu ve pamuğun yanı sıra elastan, polyester ve viskon kumaş türlerinde de ürün çeşitleri bulunur. Kumaş tiplerinin yanı sıra ürünlerin kullanımı açısından kullanıcılara rahatlık sağlaması için farklı tasarımları da bulunur. Markalar tarafından geliştirilen tasarımlarda kullanıcıların pratik ve rahat ürün kullanımı ön planda tutulur. Askılı badiler anneler tarafından en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında ön plana çıkar. Bunun yanı sıra kısa, kısa kol, kolsuz ve uzun kola sahip badi modelleri de bulunur. Çıtçıtlı emzirme body tasarımı dolayısıyla anneler tarafından en çok tercih edilen klasik modeller arasında yer alır. Göğüs kısmındaki pedin çıtçıtlı bir şekilde askıya tutturuluyor olması bebek emzirirken yalnızca bu pedi açıp kapatmayı gerektirir. Böylelikle bebek emzirmek için badinin kolunun tamamen çıkarılmasına gerek de kalmaz. Emzirme badilerinin uzun süreli kullanımı için yıkama talimatına uymak gerekir. Ürünlerin kumaş tiplerine bağlı olarak yıkama talimatındaki ısı değerleri de farklılık gösterir. Emzirme badilerinin kurutma makinesine girebilmesi için de ürünlerin kullanım talimatına bakarak hareket etmek gerekir. Emzirme penyesi modelleri geniş bir beden aralığında üretilir. Kumaşların esnek olması da beden seçimlerini daha kolay hale getirir. Ürünlerin beden ölçülerinde en küçük beden seçeneği 95 iken en büyük beden seçeneği ise 100 olarak üretilir. Özel beden olarak üretilen emzirme badi modelleri de bulunur. Ürünlerin renk çeşitleri arasında da en çok beyaz ve siyah renkler tercih edilir. Emzirme badilerinin zıbın şeklinde çıtçıtlı modelleri de anneler tarafından tercih edilir. Ürünlerin kıyafetler ile kolaylıkla kullanılıyor olması da tercih edilmesini artırır. Emzirme badileri emzirme sürecinde hayat kolaylaştıracak bir ürün olarak annelerin alışverişlerinde ilk satın alınanlar arasında yer alır.        

  Emzirme Body Fiyatları

  Emzirme body fiyatları ürünlerin modellerine göre değişir. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde üretilen emzirme badileri fiyatları ve performansları bir arada değerlendirilerek satın alınır. Emzirme badilerinde penye ürün çeşitleri bambu ve pamuklu ürün çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Bununla birlikte askılı modeller de ürün çeşitleri arasında en uygun fiyatlı ürünler olarak satışa sunulur. Emzirme badi modelleri online satış ağlarında birçok farklı tekstil firması tarafından üretilir. Ürünlerin tasarımları marka bazlı olarak da farklılık gösterir. Dolayısıyla ürünlerin fiyatları üzerinden üretici firmaları da belirleyici bir rol oynar. Cimri üzerinden ürünlerin satışa sunulduğu sitelerin tümüne tek bir sekme üzerinden ulaşılabilir. Böylelikle ürünlerin fiyatlarına dair geniş çaplı bir araştırma yapmaya da gerek kalmaz. Cimri’de yer alan filtreleme seçenekleri ile kısa bir zaman içerisinde kullanıcılar kendilerine uygun olan ürünleri bulabilir. Üstelik sitede yer alan fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak da ürün çeşitleri arasında en uygun fiyatlı olanlara kolaylıkla ulaşabilir.   

  Emzirme Body Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Emzirme body çeşitleri online satış ağlarında birçok farklı üretici tarafından üretilerek kullanıcının beğenisine sunulur. Ürün çeşitleri arasında karar verirken öncelikli olarak dikkat etmek gereken birtakım özellikler bulunur. Bunların ilki olarak ürünlerin beden seçenekleri söylenebilir. Emzirme badisi modellerinin kalıplarına göre beden seçenekleri de farklılık gösterir. Bu nedenle beden ölçü tablosundaki detaylı ölçülere dikkat etmek üründen alınacak memnuniyeti artırır. Online satış ağlarından alışveriş yapan kullanıcıların en çok önem verdikleri şeylerden birisi de ürünleri daha önceden deneyimleyen kullanıcıların yorumları olarak bilinir. Cimri üzerinden emzirme badileri daha önceden satın alan kullanıcıların yorumlarına ulaşılabilir. Böylelikle ürünlerin kullanımına dair daha detaylı bilgilere ulaşılabilir. Bunun yanı sıra Cimri’de yer alan ürün puanlama cetveli de ürün modelleri arasında karar verme aşamasını daha kolay kılar. Cimri’de bunların yanı sıra ürünlerin özellikleri de birbirleri ile karşılaştırılabilir. İki ürünün özellikleri arasında kararsız kalanlar için de bu özellikle oldukça hayat kolaylaştırıcı olarak söylenebilir.   

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery