En uygun fiyatlı Bebefox marka emzirme body seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Neden Emzirme Bodysi Tercih Edilmelidir?

Doğum sonrası bakım oldukça önemlidir ve annelerin hamilelik öncesinde hiç duymadıkları ürünleri ihtiyaçları olur. Gebelikte genişlemiş olan karın cildi doğumun gerçekleşmesi ile bir toparlanma sürecine girer ve bu süreçte kozmetik ürünlerin kullanımı kadar sıkı ama vücudu da rahatsız etmeyen giysiler giyilmesi önemlidir. Bir taraftan da emzirme söz konusudur ve anne sıradan normal bir çamaşır giyemez. Açılabilir emzirme sütyeni gerekli olacaktır. Bir taraftan da süt olması için bol sıvı tüketimi ve mesanenin doğumda zorlanması ile sık idrara gitme problemi vardır. Bütün bunlar için hem külot, hem atlet hem de sütyen giymek oldukça yorucu olduğu gibi aynı zamanda da kullanışlı da değildir ve rahatsızdır. İşte bu amaçla emzirme çıtçıtlı body dünyamıza girmiştir. Hem karın kısmını toplamaya yardımcı olur, hem sütyenli emzirme body olduğu için ayrıca iç çamaşırı giymenize gerek kalmaz. Hem de altan çıtçıtlı olması sayesinde kolay giyilir ve tuvalet ihtiyacında da kolaylık sağlar. İnternette ararken emzirme badi olarak da yazabilirsiniz. Ürünlerin elastik yapılarının yanı sıra, pamuklu olmasına özellikle lohusalık dönemi için çok özen göstermelisiniz. Satın alamadan önce fiyat ve özellik karşılaştırması yapmanız için cimri.com size yardımcı olacaktır.

Emzirme Atletli Çıtçıtlı Body Nasıl Seçilir?

Süt sızması nedeniyle sık değiştirmeniz gerekeceğinden birden fazla adette almanızda fayda olacaktır. Göğüs ölçünüz değişebileceğinden farklı bedenlerden bulundurmanız faydalı olacaktır. Pamuklu olması bir kriterdir. En ucuz emzirme body olarak sık değiştirebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Daha elastik ve sıkı olanları ilerleyen aylarda daha rahat kullanabilirsiniz. Çıtçıtlı olması önemlidir ve sütyen kısımlarının kolay açılıp takılabilmesi önemlidir. Atlet şeklinde olanlar da mevcuttur. Farklı modellerden elinizde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Emzirme Body fiyatları ne kadardır?

Lohusalık döneminde güvenle kullanabileceğiniz emzirme bodysi arıyorsanız, cimri.com sitesinde, bebek kategorisi altında yer alan, hamilelik ve emzirme sekmesini tıklayarak, emzirme body başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/emzirme-body