track source
track source

Hamile Bölgesel Destek Yastığı

Hamile Bölgesel Destek Yastığı Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Hamile Bölgesel Destek Yastığı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Hamile Elbisesi Fiyatları
 • Hamile Eteği Fiyatları
 • Hamile Gecelik-Sabahlık Fiyatları
 • Hamile Külodu Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Hamile Bölgesel Destek Yastığı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Hamile Bölgesel Destek Yastığı markası:

  En Çok İncelenen Hamile Bölgesel Destek Yastığı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Hamile Bölgesel Destek Yastığı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Hamile Bölgesel Destek Yastığı modeli içerisinde en ucuz Hamile Bölgesel Destek Yastığı fiyatı 35.73 TL iken, en yüksek Hamile Bölgesel Destek Yastığı fiyatı 369.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hamile Bölgesel Destek Yastığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hamile Bölgesel Destek Yastığı fiyatı ise 90.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Hamile Bölgesel Destek Yastığı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Hamile Bölgesel Destek Yastığı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Hamile Bölgesel Destek Yastığı modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Hamile Bölgesel Destek Yastığı

  Anne adayının, hamile olduğunu öğrenmesi ile birlikte başlayan heyecan, derin düşünceleri ve doğacak bebeği için başlayan yoğun hazırlık sürecini beraberinde getirir. Doktor kontrolleri, bebek yetiştirme kitapları, bebek için gerekli kıyafetler, eğitici oyuncaklar ve bebek arabası, yatak, ateşölçer gibi birçok araç gereç sürece dahil olur. Ancak bebek ve onun geleceği kadar önemli bir diğer unsur, annenin kendisidir. Sağlıklı, konforlu ve keyifli bir hamilelik, her anne adayının hakettiği bir süreç olmakla beraber bebeğin sağlıklı gelişimi açısından da oldukça önemlidir. Hamilelik süreci ilerledikçe, hormonlar gibi annenin fiziksel özellikleri de değişmeye başlar. Değişen bu özellikler, anne için de tıpkı bebek için olduğu gibi başka ihtiyaçları beraberinde getirir. Bu ihtiyaçlardan biri, hamile bölgesel destek yastığıdır. Gerek ilk hamileliğiyle birlikte alışık olmadığı fiziksel zorlanmalarla karşılaşan gerekse çocuğu olan hamile annelerin yine zorlu fiziksel durumları tecrübe ettikleri bu süreçte ihtiyaçları olan şey, konfor seviyelerini yükselterek rahat ve sağlıklı günler geçirmektir. Hamile bölgesel destek yastığı, bu süreçte hamile kadınların yardımına koşar.

  Hamile Bölgesel Destek Yastığı Modelleri

  Hamilelik sürecinde, bebek gelişim gösterip büyüdükçe annenin vücut şekli değişir ve ağırlığı artar. Bu durum, dinlenmek ve rahat bir uyku çekmek için zorlayıcı koşullar oluşturur. Hatta sıradan bir oturma eylemi dahi anne adayı için ekstra ilgilenilmesi gereken bir konu olur. Hamile bölgesel destek yastığı, annenin ağırlaşan karnını ve vücut yükünün tümünü taşıyan dizleri destekleyerek rahatlatır. Sağlıklı bir duruş ve rahat pozisyon için gerekli olan bacak, kalça ve omurga hizalamasını sağlar. Yanlış duruşun ve paylaşılmayan vücut ağırlığının getirdiği ödem ve şişkinliklerin önüne geçer. Tek bir bölgeye binen yük dolayısıyla yaşanan krampları engeller. Hamile kadınların özel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanan gebe destek yastığı, üçgen modellerde ve yuvarlak modellerde üretilebilir. Bu yastıkların sahip oldukları eğim, annenin desteklenmeye ihtiyaç duyduğu bölgelerine rahatça uyum sağlayabilmesi içindir. Özellikle, bel boşluğu ve göbek içindir ancak desteklenmesini istediğiniz, ağrıyan herhangi bir yeriniz için de kullanımı uygundur. Az yer kaplayan bölgesel yastıklar olduğu gibi, tüm vücudu saran ve destekleyen büyük yastıklar da vardır. Bu tür yastıklar, onlara sarılarak konforlu ve ağrısız bir uyku çekmeniz için idealdir. Hamilelikte uyku, bebek ve anne sağlığı için önemli faktörlerden biridir. Gerek bebeğin gelişimi gerek annenin gün içindeki stresinin ve yorgunluğunun en aza indirilmesi adına iyi bir uyku çekmek, her hamile kadının ihtiyacıdır. Rahat bir uykudan, ağrısız bir vücutla uyanmak, annenin hem gününü hem de hamilelik sürecini kaliteli geçirmesini sağlar. Konforlu bir uyku için size yardımcı olacak vücut yastıkları, uzun ve esnek olan yapıları sayesinde otururken de ihtiyacınız olan bölgelerden geçirip rahatlık sağlayabilmenize elverişlidir. Özellikle uyku esnasında büyük konfor sağlayan hamile destek yastıkları, küçük boylarından da aldığınız takdirde, günün her saatinde ve her yerde vücudunuzu rahatlatır. Evden dışarı çıkmak, hamile kadınlar için düşündürücü olmaktan çıkar. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz destek yastığınızla konforunuzu ve bebeğinizin sağlığını garanti altına alabilirsiniz. Ağrı ve ödem şikayetleriyle eve dönmek durumunda kalmaz, ev konforunu gittiğiniz yerlere taşırsınız. Bu sayede hamileyken de keyifli gezintiler, misafirlikler ya da çalışma koşulları yaratabilirsiniz. 

  Hamile Bölgesel Destek Yastığı Fiyatları

  Hamile destek yastığı fiyatları; ürün boyutlarına, vücut dahilinde kullanım yerleri, kumaş içeriği ve yastık içinde kullanılan materyallere göre değişiklik gösterir. Daha küçük boyutlarda, belli bölgeler için kullanıma uygun yastıklar olduğu gibi vücut boyunda ve tüm vücudun desteklenmesine katkıda bulunan yastıklar vardır. Büyük boy olanlar daha çok uyku ya da uzanma pozisyonu için tercih edilirken, küçük boy yastıklar oturduğunuz anlar için ya da ayaklarınızın altına koymak için uygun olabilir. Yastık ebatı büyüdükçe, kullanılan malzeme artışı dolayısıyla fiyat artabilir. Kimi yastıklar, vücudunuzun şeklini alan, ağırlık yapılan bölgeler için kendisinde daha fazla yer açarak rahatlık sağlayan materyallerden üretilir. Kimisi ise, kullanılan dolgu materyali sayesinde hafif ve ekstra yumuşak olmasıyla öne çıkar. İki materyal de fiyat farkı yaratabilir. Daha sert yastıklarla belini, karnını destekleyerek rahat edebilen anne adayları için bu tür yastıklar da mevcuttur. Kullanılan kimi maddeler, hava dolaşımına izin vererek terleme konusunda kullanıcıyı rahat ettirirler. Yastığınızın malzemesinin sağladığı özellikler, konforunuzla birlikte fiyatları da etkiler. Elbette tercih edilecek marka da, fiyat oranı üstüne etkili olacaktır. Tüm bu faktörler, geniş bir skalada hamile destek yastığı fiyatlarını belirlerler.

  Hamile Bölgesel Destek Yastığı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Hamile bölgesel destek yastığı seçerken en önemli unsur, elbette ki annedir. Destek yastığı, annenin ihtiyacına, ağrı duyduğu ya da maruz kaldığı ağırlık dolayısıyla duymaya meyilli olduğu bölgelere ve annenin kendi vücudunda tanıdığı hassas kısımlara göre tercih edilmelidir. Annenin, günlük yaşamında en çok kullandığı bölgelerin dinlendirilmesi ve gün içinde en çok bulunduğu eylemlere göre hareket eden kısımların düşünülüp göz önünde bulundurulması önemlidir. Örneğin, çalışan bir anne olarak, uzun saatler bilgisayar ya da kitap başında oturuyor olabilirsiniz. Bu durumda, belinizin desteklenmeye ihtiyacı olacaktır. Eğer bir ev hanımıysanız ve ev işleri için gününüzün çoğunu ayakta geçiriyorsanız, oturduğunuzda ya da yattığınızda en çok dinlenmesi gereken yerler, dizleriniz olacaktır. Bunun yanında, yumuşak ve vücudunuzun şeklini alan bir yastığın mı yoksa sertliğiyle destekleyici bir yastığın mı hoşunuza gideceğini göz önünde bulundurmanız, konfor açısından önemli olacaktır. Hamilelik sürecinde temas ettiğiniz materyallerin, sağlık açısından uygunluğu da tercihiniz üzerinde etkili olabilir. Pamuk, yün gibi doğal maddelerden üretilen destek yastıklarından birini seçmek, içinizin rahat etmesini sağlayabilir. Birbirinden farklı çeşitleri, boyutları, malzemeleriyle ve geniş fiyat aralığıyla hamilelik sürecinizde en büyük destekçiniz olacak hamile bölgesel destek yastıklarına, cimri.com üzerinden erişebilir ve araştırmanızı yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery