Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hamile Atleti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hamile Atleti markası:

En Çok İncelenen Hamile Atleti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Hamile Atleti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 85 Hamile Atleti modeli içerisinde en ucuz Hamile Atleti fiyatı 19.49 TL iken, en yüksek Hamile Atleti fiyatı 239.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hamile Atleti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hamile Atleti fiyatı ise 71.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Hamile Atleti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gebelikte iç giyim seçimi nasıl yapılır?

Hamilelik başladığı andan sonuna kadar bambaşka bir deneyimdir. Dolayısıyla anne adayının bu süreci doğru yürütebilmesi kendisinin ve bebeğin rahatı için oldukça önemlidir. Anne adayları hamilelik döneminde vücudun hızlı değişiminden dolayı zaten çeşitli rahatsızlıklar yaşıyor olacağından ellerinden geldikçe kendi huzurlarına yönelik eylemlerde bulunurlar. Gebelikte iç giyim kurallarına dikkat ederek anne hem kendini hem bebeğini birçok zarardan koruyabilir. İç giyim konusunda yapılan yanlışlar ve bilgisizlikler zaten zor olan bu sürecin olumsuzluklara dolu geçmesine sebep olabilmektedir. Hamilelik başladığı andan itibaren anne adayları bedenlerine uygun, hamilelikte tercih edilebilecek geniş ürün yelpazesini inceler; hamile iç giyim alışverişlerini buna göre yaparlar.

Hamile atletlerinin fiyatları ne kadardır?

Elija, Emay, Bebefox, Dagi ve Yeni İnci marka en ucuz hamile atletlerini, cimri.com sitesinde hamilelik ve emzirme kategorisinde yer alan, hamile atleti sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Hamilelikte ne tür giysilerden kaçınmak faydalı olur?

- Beli sıkan sıkı giyecekler ve kemerler

- Naylon ve sentetik iç çamaşırları

- Sıkı ve sert sütyenler ve dar atletler

- Yüksek topuklu ve ayağa tam oturan ayakkabılar

- Karın ve göbek kısmını sıkan kıyafetler

- Dar pantolonlar, bacağı sıkan çoraplar

Hamile atleti çeşitleri nelerdir?

Sütyen formunda üst kısmı olup sırt ve bel kısmını tamamen kapatan sütyenli hamile atletleri hamileler için son derece rahat ve kullanışlıdır. Bu ürünler doğum sonrasında da rahatlıkla kullanılabilir. Sütyenli atletle genellikle pamuklu kumaştan ve cildi sıkmayan bir formda olması tercih edilir. Bu ürünlerin askı kısımları genellikle çıkartılabilir şekilde tasarlanmıştır. Bundaki amaç hamilelerin aynı ürünü emzirme döneminde de kullanabilmesini sağlamaktır.

Hamileler özellikle iç çamaşırı seçimine çok özen gösterirler. Gebeler, sentetik olmayan özellikle pamuklu ürünleri tercih ederler. İç giyimde kullanılan çamaşırlar genellikle bol seçilir ve kan dolaşımı üzerine muhtemel olumsuz etkilerini engellemek için iç çamaşırı lastiklerinin çok sıkmaması sağlanır. Gebe elbisesi ve aksesurları satan mağazalarda, hamileler için özel üretilmiş iç çamaşırı, sütyenler ve özel tasarlanmış atletler bulmak mümkündür.

https://www.cimri.com/hamile-atleti
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery