Takım Elbise Aksesuarı

En Ucuz Takım Elbise Aksesuarı Fiyatları

1550 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Takım Elbise Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Takım elbiseler model ve renk çeşitliliği nedeniyle artık geniş ürün yelpazesine sahiptir. Genellikle koyu tonlar erkekleri daha uzun ve zayıf göstermektedir. Sizin için özel bir gün ise koyu tonları tercih etmeniz önerilmektedir. Ceketin omuz kısmında potluk olmamalı ve tam oturmalı aynı zamanda takım elbiseniz bedeninizi sarmalıdır. Geniş omuzlu iseniz vatkasız ceket almanız gerekmektedir. Fit görünmek istiyorsanız vatkalı ceketleri tercih edebilirsiniz. Şık bir görünüm için ceket kolları bileğinizden 1 cm uzun olmalıdır böylelikle kollarınızı yukarı doğru kaldırdığınızda bile ceket boyu kısa kalmaz ve daha kaliteli bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ceketiniz kareli ya da çizgiliyle sade bir gömlek tercih etmelisiniz.

Takım Elbise Giyerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ceketin omuz kısmını düzgün bir şekilde oturtmalısınız. Üç düğmeli bir ceket tercih ettiyseniz daha şık bir görünüm için sadece ortadaki düğmeyi iliklemeniz gerekmektedir. Çizgili ya da kareli bir ceket tercih ediyorsanız desenlerin göze batmaması için sade bir kombin oluşturmalısınız. Yatay çizgili takım elbiselerden uzak durmalısınız. Otururken ceketinizi iliklememeniz önerilmektedir. Tercihiniz öncelik olarak koyu renk takım elbiselerden yana kullanmalısınız. Paça boyunu ayarlayacaksanız ayaktayken çoraplarınız gözükmemelidir. Yelek tercih ediyorsanız göğüs ve bel kısmı tam oturmalıdır.

Takım Elbise Aksesuarı Ürünleri Nelerdir?

Takım elbise giyerken onu farklı ürünlerle zenginleştirebilir ve kombininiz ile birlikte göz kamaştırabilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize güveniyorsanız birbirinde çeşitleri ve renkleriyle takım elbise aksesuarı satın alabilirsiniz. Papyon, genellikle özel gecelerde kullanılmaktadır. Takım elbisenize uygun bir papyon seçerek tarzınızı konuşturabilirsiniz ya da takımınız sadeyse eğlenceli bir papyonla onu hareketlendirebilirsiniz. Çoğu erkeğe alınan hediyelerden biri olan kol düğmesi, gömleğinizin düğmeleri yerine kullanılmaktadır. Güzel ve kaliteli bir kol düğmesi ile birlikte takım elbisenizi şık bir hale getirebilirsiniz. Genellikle erkekler takım elbise aksesuarında kol düğmesini çok tercih etmektedir. Bir diğer vazgeçilmez aksesuar ise kravattır. Kravat, papyondan daha çok tercih edilmelidir ve önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Ceketinizde cep varsa kravatınıza ya da papyonuna uygun bir mendil ile kombin yapabilirsiniz. Kravat ve mendil kombinleri kravat seti olarak da ayrıca satılmaktadır. Bazı setlerin içinde kravat, mendil ve kol düğmesi de olmaktadır. Kravat iğnesi, kravatınızın orta kısmına takılan aksesuarlardır ve satın alarak takımınıza hareketlilik ve şıklık getirebilirsiniz.

Takım Elbise Aksesuarlarının Avantajları Nelerdir?

Erkekler için aksesuar seçimlerinin oldukça kısıtlı olduğunu kabul etmeliyiz. Takım elbiseler ise genellikle özel gecelerde, düğünlerde ya da iş yerlerinde şıklık amaçlı giyilmektedir. Takım elbise modelleri gün geçtikçe çeşitlilik kazanmaktadır fakat aksesuarlarla birlikte görüntünüzü daha şık ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Sade bir takım aldıysanız hareketlendirebilir, hareketli bir takım aldıysanız sade aksesuarlar geçerek kombin yapabilirsiniz. Örneğin, kravat ya da papyonunuza uygun mendik kullanabilirsiniz. İkinci bir seçenek ise kol düğmenizle kravat iğnenizi uyumlu bir şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca aldığınız aksesuarları kendiniz konumlandırabilirsiniz.

Takım Elbise Aksesuarı Fiyat Aralıkları Nedir?

Takım elbise aksesuarı fiyat aralıkları marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayıp bütçenize en uygun fiyatı satın alabilirsiniz.