Eldiven & Kolluk

En Ucuz Eldiven & Kolluk Fiyatları

460 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Eldiven ve Kolluk Ürünleri Nelerdir?

Eldiven genellikle soğuk hava şartlarında ellerin korunması için kullanılırken kayak, elde bulaşık yıkama ve bazı iş kollarında da kullanılmaktadır. Erkek eldiveni çoğunlukla koyu renklerde üretilen yün, deri ve polar olarak üretilmektedir. Eldivenlerde iki çeşit model mevcuttur. Biri elleri kesik olan yarım eldivenler diğeri ise klasik eldivenlerdir. Kadın eldiveni erkeklere çok daha fazla çeşit ve renklere sahiptir. Kadınlar bu aksesuarları sadece soğuktan korunmak için değil kıyafetleriyle birlikte uyum sağlamak içinde kullanmaktadır.

Eldiven, atkı ve şapka olarak kombinlenen bu ürünler kadınların kış aylarında vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Unisex eldiven modelleri hem erkek hem de kadınların kullanabileceği ürünlerdir ve modelleri de buna göre birbirine yakın aralıklarda üretilmektedir. Çocuk eldiveni olarak üretilen ve küçük çocuklarınızın üşümesini, ellerinin kurumasını ve hastalanmasını önleyen eldivenlerde mevcuttur. Çocuklarınıza üç yaşından sonra takabileceğiniz ve yüzmeyi yavaş yavaş öğretebileceğiniz çocuk kolluğu sayesinde minik yavrunuzu suya alıştırabilirsiniz. Hem sağlığınız hem de dış görünümüz için kullanılan ürünleri eldiven ve kolluk kategorisi altında inceleyebilirsiniz.

Eldiven Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kullandığınız eldivenleri kış mevsimi sonunda yıkamalısınız. Eldivenlerin kumaşlarına göre temizleme şekilleri de değişkenlik göstermektedir. Deri ve süet eldivenler için özel sprey temizleyicilerle birlikte yıkanması gerekmektedir. El örgüsü olan eldivenler ise ılık suda elde yıkanmalıdır.

Eldiven Alırken El Ölçüsü Nasıl Alınır?

Eldivenler avuç içlerinin en geniş kısmı baz alınarak satın alınmalıdır. Avuç içi genişliğinizi sıralamak gerekirse eldiven bedenleri; 7 cm - xs, 8 cm s, 9 cm m, 10 cm l ve 11 cm xl olarak belirlenmektedir. Ayrıca yazlık ve kışlık eldivenler farklılık göstermektedir. Yaz aylarında aksesuar olarak ince eldivenler takılmalıdır.

Kollukları Sadece Çocuklar Mı Kullanır?

Kolluk genellikle çocuklar tarafından kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Çocuklara göre üretilen ve birbirinden farklı çizgi film karakterlerini barından kolluklara eldiven ve kolluk kategorisi altında ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzme bilmeyen yetişkinlerde kendi kol ölçülerine göre kolluklar satın alarak kullanabilmektedir. İçinde bulunan hava nedeniyle denizde ya da havuzda sizi yüzeyde tutarak batmanızı engellemektedir. Ayrıca yüzmeyi öğrenecekseniz kollukla başlamanızda fayda var. Kolluklardan başka can simidi, deniz yatağı gibi ürünlerde suyun üzerinde durmanızı sağlayacak ve daha rahat bir şekilde suya alışarak yüzmeyi öğrenebileceksiniz.

Eldiven ve Kolluk Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Eldiven ve kolluk ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Erkek eldiveni 10 - 250 TL, çocuk eldiveni 10 - 130 TL, kadın eldiveni 40 - 200 TL, unisex eldiven 30 - 150 TL ve çocuk kolluğu 10 - 60 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan eldiven ve kolluk ürünlerini belirleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde seçtiğiniz ürünlerin fiyat değişikliği olduğu anda haberdar olabilirsiniz.