Şapka

En Ucuz Şapka Fiyatları

719 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Şapka Çeşitleri Nelerdir?

Yaz mevsimlerinde güneşten korunmak kış mevsimlerinde ise rüzgardan korunmak için kullanılan şapkalar aynı zamanda spor yaparken, doğa yürüyüşlerinde ve plajlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere üç çeşide ayrılan şapka modelleri 25 Kasım 1925 tarihinde mecliste kabul edilmiştir. 28 Kasım 1925 tarihinde ise resmi gazete yayınlayarak kullanılmaya başlanmıştır. Kullanımı eski tarihlere dayanan bu ürün kullanım alanı olarak da oldukça geniş bir alana sahiptir. Ayrıca kullanım amacı da her mevsime uygun olduğu için en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Erkek şapkası birbirinden farklı seçenekleriyle alabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Erkek şapkaları düz ve ters olmak üzere farklı şekillerde kullanılmaktadır. Dilerseniz eşinize, arkadaşınıza ya da kardeşinize iyi bir hediye seçeneği olarak da alabilirsiniz. Hediye alırken baş ölçüsünü bilmiyorsanız ayarlanabilir şapkaları tercih etmenizde fayda vardır. En uygun fiyat ve birçok farklı seçeneklerle erkek şapkası modellerini şapka kategorisi altında inceleyebilirsiniz. Kadınlar genel olarak üstlerinde kullandıkları ürünleri aksesuar olarak nitelendirdiği için taktıkları bez bir şapkayla kot, t-shirt ya da spor bir elbiseyi kombinleyebilirler. Kadın şapkası kategorisinde yer alan bu ürünleri inceleyebilir ve zevkinize göre olanların fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Çocuklarınızı soğuktan korumak için çocuk şapkası kategorisine göz atabilirsiniz. Özellikle kış aylarında çocuk örgü bereler çok tercih edilmektedir. Bunun en başlıca sebebi soğuk hava koşullarında yünlü şapkalar çocuğunuzun üşümesini engellemektedir ve esneme payları yüksek olduğu için birkaç sene kullanmasını sağlamaktadır. Çocuk hasır şapkalar ise yaz aylarının gerekliliklerindendir. Çocuk kumaş kasketler ve çocuk fötr modeller hem güneşten koruma sağlar hem de yeni neslin önem verdiği şıklığa kavuşmasına yardımcı olur. Çok farklı renkler ve değişik aksesuarlarla kombine edilmiş çocuk hasır ve kumaş şapkaları mevcuttur ve günümüz çizgi film karakterlerinin resimlerini de bulundurabilirler. Yaz aylarında hasır modeller yine terleme açısında avantaj sağlamaktadır. Serin tutmalarının ve genişlikleri ile güneşi engellemelerinin yanı sıra; nefes alabilir özellikleri ile olası pişik ve tahriş gibi problemlere karşı koruma sağlamaktadır. Yaz ayları için yapılacak hasır şapka çocuk ürünleri seçiminde ürünün çapının geniş olmasına ve güneşten tam koruma sağlamasına özen göstermelisiniz.

Şapka Kullanım Alanları Nelerdir?

Deniz ya da havuz kenarları, yürüyüş ve koşu alanları, spor salonları ve aktiviteleri, fotoğraf çekimleri ve günlük kullanım alanlarınızda şapka takabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı işyerlerinde de güvenlik amacıyla takılması gerekmektedir. Hem aksesuar hem sağlık hem de güvenlik amacıyla tercih edilen bu ürünleri şapka kategorisi altında inceleyebilirsiniz.

Şapka Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Şapka ürünlerinin fiyat aralıkları ürünün markası, modeli ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Erkek şapkası 10 - 170 TL fiyat aralıklarında yer alırken kadın şapkası 10 - 220 TL aralıklarındadır. Çocuk şapkası modelleri ise 10 - 130 TL fiyat aralığındadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan şapka modellerini belirleyip sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız ürünlerinizin fiyatı değiştiği an haberdar olabilirsiniz.