track source
track source

Şapka

Şapka Fiyatları

906 Ürün gösteriliyor.
Şapka fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şapka modelleri ve Şapka fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şapka kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Erkek Şapkası, Kadın Şapkası, Çocuk Şapkası. 906 adet Şapka fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şapka Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Şapka markası:

En Çok İncelenen Şapka Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Şapka ürünü:

2021 yılı Şapka Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Şapka modeli içerisinde en ucuz Şapka fiyatı 39.99 TL iken, en yüksek Şapka fiyatı 39.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şapka fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Şapka fiyatı ise 39.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şapka Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Şapka modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Şapka modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şapkalar

Çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiş olan şapkalar; yalnızca başı koruyan aksesuarlar değil, aynı zamanda kişinin mesleği, sosyal statüsü gibi kişisel özellikleri hakkında da bilgi veren bir eşyadır. Şapkanın birçok farklı çeşidi geçmişten günümüze kadar gelmiş ve hala kullanılmaya devam etmektedir. Yılları içerisinde şapka çeşitleri de değişerek çok farklı çeşit ve modelde üretilmiştir. Günümüzde şapka çeşitleri kullanım amacına göre farklı kategorilerde üretilmektedir. Örneğin; günlük kullanım için şapka tercih edeceksiniz, güneşi engelleyen geniş şapkalar kullanabilirsiniz. Spor antrenmanları için veya günlük hayatınızda daha spor modeller kullanmak için, özel olarak üretilen spor ürünleri tercih edebilirsiniz.  Şapka modelleri kullanım amacına göre farklı tasarım ve çeşitte üretilmektedir. Geçmişte erkek ve kadınların günlük hayat aksesuarlarının en önemlilerinden biri olan şapkalar, bugün artık yazlık yerlerde veya spor alanlarında daha çok tercih edilmektedir. Şapka tercihini spor modellerden yana yapacaksınız, sizin için farklı alternatiflerde ürünler üreten pek çok marka bulunuyor. Bu markaların ürettiği modeller arasından kişisel zevkinize ve kullanım amacına en uygun olan modelleri seçerek kullanabilirsiniz.

Şapka Modelleri

Şapka modelleri, kadın ve erkek için birden çok alternatif ile üretilmektedir. Tarzınıza en uygun olan şapka modelini bulabilmek için, öne çıkan markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Spor şapka modelleri üreten en bilindik markalardan biri, Adidas. Adidas şapka modelleri hem kadınlar hem de erkekler için çok çeşitli renk ve model alternatifiyle üretilmektedir.  Adidas marka şapka almak istiyorsanız, bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Spor markalar içinde öne çıkan bir başka marka Nike markası. Nike şapka modellerinde birbirinden tarz ve şık alternatifler sunuyor. Spor kombin uyumunu sağlayabilmek için en önemli aksesuarlardan biri olan şapkaları tercih edebileceğiniz başka markalar da bulunur. Ferrino şapka modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bir çok kullanıcı tarafından beğenilerek tercih edilen ünlü spor markası Puma da şapka üretir. Puma şapka modellerini de tarzınıza ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Under Armour şapka modelleri ise spor bir görünüm isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.  Şapkalar günümüzde en çok deniz kenarında veya güneşli yerlerde tercih ediliyor. Güneşten tam korunma sağlanması için şapkaların önemi büyüktür. Şapkalar başınızı sararak, güneş ışınlarının yakıcı etkilerinden vücudunuzu korur. Aksesuar olarak kullanılmasının yanında dış etkenlerden koruyucu özelliği için de şapka kullanmak önemlidir. Kadınlar, erkekler ve küçük çocuklar için ayrı ayrı üretilen şapka modellerini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Güneşten koruma özelliğinin yanında şapkaları kış aylarında da tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda üşümemek için şapka kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Şapka alışverişini sevdikleriniz için de yapabilirsiniz. Özellikle çocuklar için şapkanın önemi büyüktür. Bebeklerin ve küçük çocukların güneş çarpması riski daha çok olduğu için, dışarı çıkışlarında  şapka kullanmak önemlidir. Spor markaların ürettiği şapka modelleri, her yaş grubuna hitap ediyor. Şapka çocuk modelleri arasında da pek çok farklı alternatif bulunuyor. Çocukların seveceği canlı ve parlak renklerle hazırlanan şapka modellerini araştırmak, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olabilir. Deniz kenarında kullanmak için bir şapka modeli arıyorsanız hasır şapka çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Hem erkek hem de kadın için üretilen hasır şapkalar hafif oluşlarının da etkisiyle oldukça kullanışlı olur. Bu şapkaların en önemli özelliği, görsel güzellik sunarken aynı zamanda da güneşe karşı tam koruma sağlaması. 

Şapka Fiyatları

Piyasada pek çok farklı alternatiflerle üretilen şapka çeşitleri bulunuyor. Şapka fiyatları da üretildiği marka ve modele göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen hasır şapkalar en uygun fiyatlı ürünler oluyor. Spor markaların şapka modellerini uygun fiyatlarla almak için ise kampanya dönemlerini takip etmek avantajlı olabilir. Şapka satın almadan önce kullanım amacına göre ürün seçimi yapmak önemlidir. Spor tarzda bir şapka modeli arıyorsanız başka, deniz kenarında ve yazlık yerlerde kullanmak için hasır şapka modelleri arıyorsanız başka ürün tercihi yapmak gerekir. Şapkaları avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfanın filtreleri kullanım amacına en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olur. Şapka alışverişini yapacağınız dönemler de fiyatlara etki edebiliyor. Özellikle yaz aylarında rağbet gören şapkaların, sezonun açılması ile birlikte fiyatlarında artış görülebiliyor. Yaz aylarında kullanmak üzere bir şapka arayışınız varsa, fiyat artışlarından etkilenmemek için kış dönemlerinde alışveriş yapmayı düşünebilirsiniz.

Şapka Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şapkalar günlük hayatı kolaylaştıran en önemli aksesuarlardandır. Hem şık görünmenizi hem de soğuk veya sıcaktan korunmanızı sağlayan şapkalar, birçok farklı alternatiflerde üretilir. Günlük hayatımızda önemli bir yer tutan şapka alışverişi yaparken dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Öncelikle şapka tercihini kullanım amacına uygun olarak yapmak önemlidir. Sıcaktan veya soğuktan korunmada hangisi için tercih edilecek ise ona göre modeller satın alınmalıdır. Şapka kadın modelleri birçok farklı renk ve modelde üretilir. Bu modeller arasından tercih yaparken, başınıza tam uyan bir şapkayı tercih etmek önemlidir. Şapkalar ne çok büyük ne de çok küçük olmamalı başı rahatsız etmemelidir. Doğal malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Şapka erkek modelleri alışverişi yaparken, satın alınacak şapkanın bilindik bir markanın ürünü olmasına dikkat etmek gerekir. Böylece daha uzun yıllar yıpranma problemi yaşamadan şapkanızı kullanabilirsiniz. Şapkaların kaliteli malzemeden üretilmiş olması çabuk deforme olmasından önüne geçer ve uzun yıllar konforlu kullanım sağlar.  Ayrıca şapka tercihi terletmeyen kumaşlardan ve hava alan malzemelerden üretilen modellerden yana olmalıdır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery