Kemerler

En Ucuz Kemerler Fiyatları

1506 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kemer Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kemerler, pantolon ve etek gibi kıyafetlerin bel bölümü için kullanılan bir ürün olarak bilinmektedir. Günümüzde artık aksesuarların bir parçası olarak kabul edilen kemerler, erkeklerin ve kadınların ortak olarak tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Erkek kemeri seçerken ayakkabı ve cüzdana, kadın kemeri seçerken ise ayakkabı ve çantaya dikkat edilmelidir. İhtiyacınıza uygun bir kemer satın alıyorsanız öncelikle kombininizi tamamlamasına özen göstermelisiniz. Daha sonrasında ise bel ölçünüze uygun olan bir kemer tercih etmelisiniz. Belinize büyük ya da küçük gelen kemer şıklığınıza da gölge düşürecektir.

Kemer Takmanın Püf Noktaları Var Mıdır?

Bunu yaparken ince kemerleri tercih etmeniz gerekmektedir. Göbek bölgenizden rahatsız olduğunuz için kemer takmıyorsanız yanlış yapıyorsunuz demektir. Göbeğinizin üzerine denk gelecek şekilde takacağınız kalın kemerle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz

Kemerler Hangi Kıyafetlerle Kombin Edilmelidir?

Erkek kemerlerinin tek kullanım alanı pantolonlar ve paltolar içindir fakat kadın kemerleri için kullanım alanı oldukça geniştir. Kadın kemerleri çoğunlukla pantolon ve eteklerde kullanılırken t-shirt ve kazaklarda da kullanımı yaygındır. Bir diğer seçeneğiniz ise elbiselerdir. Bel kıvrımınızın ortaya çıkmasını ve daha şık görünüm kazanmanızı sağlayan kemerler de mevcuttur. Kış aylarında en çok giydiğiniz palto ve montlara uygun kemer takmanız dış görünüş açısından fayda sağlamaktadır.

Kemer Modelleri Nelerdir ve Renk Seçenekleri Nedir?

Erkek kemerleri için klasik, deri, rugan, spor ve süet olarak ayrılan kemer modelleri renk bakımından da zengindir. Genellikle açık kahverengi, koyu kahverengi, siyah, lacivert, bej ve taba renkleri içinde bulunduran çeşitliliği mevcuttur. Kadınlar da ise sadece düz renkler değil desenli renklerde üretilmektedir. Düz renkte tasarlanan kemer genellikle sade bir görünüm elde etmek amacıyla tasarlanmıştır. Desenli renkler ise sade kıyafetinize renk katmak ve ayakkabı, çantanızla uyumunuzu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Standart Kemer Beden Ölçüleri Nelerdir?

Kemer bedenleri bel ölçünüze uygun olarak alınmalıdır. Bu nedenle 90 cm bel ölçüsü için 36 beden, 95 cm bel ölçüsü için 38 beden, 100 cm bel ölçüsü için 40 beden, 105 cm bel ölçüsü için 42 beden, 110 cm bel ölçüsü için 44 beden, 115cm bel ölçüsü için 46 beden ve 120 cm bel ölçüsü için 48 beden olarak belirlenmektedir. Her 5 cm için bir beden fazla kemer tercih edebilirsiniz.

Kemer Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kemerlerinizi nemli bir bez yardımıyla silerek temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca deri kemerlerin güneş ışığına maruz kalmaması ve havasız bir ortamda kalmaması dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biridir.

Kemer Fiyat Aralıkları Nedir?

Kemerler model, renk ve marka seçeneklerine göre fiyat çeşitliliği göstermektedir. Belirli bir fiyatı olmadığı gibi fiyat aralıkları da yoktur. Bu nedenle ihtiyacınızın olan kemer ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.