Kadın Kemeri

En Ucuz Kadın Kemeri Fiyatları

3 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Kadınlar için de erkekler için de en önemli giyim aksesuarlarından biri kemerlerdir. Pantolon, şort gibi alt giyim grubunun bele oturmasına yardımcı olan kemerler, elbise, etek, kazak, yelek hatta montlarla bile kombinlenebilirler. Kemerleri aksesuar olarak kullanmak, en erken çağlardan beri devam eden bir giyim tercihidir. Hatta Orta Çağ’da altın ve gümüş malzemeden üretilmiş, değerli taşlarla süslenmiş kemerler, birer güç ve statü sembolü olarak kullanılmıştır.

Kemerleri farklı giysilerle ve farklı kemer modelleri seçimleriyle tarzını daha belirgin kılacak birer araç olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kemerleri, daha ince görünmek, daha uzun görünmek üzere de kullanmanız mümkün. Ancak doğru kemer seçimini yapmayı bilmeniz gerekiyor. Peki, bayan kemer modelleri nasıl seçilirse daha doğru bir kullanım ortaya çıkar?

Eğer kısa boylu iseniz, kemerleri belin yukarısında konumlandırarak bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Burada mümkün olduğunca ince kemer modelleri seçmeniz, kemeri yukarıdan bağlamanız ve kıyafetin rengi ile kemerin aynı renkte olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Eğer göbek bölgesinde fazlalıklarınız varsa bunları da doğru kemer kullanımı ile kamufle etmeniz mümkün. Göbeğin üzerine denk gelecek şekilde konumlandıracağınız kalın kemerler, dikkati üzerine çekecek ve göbekteki şişkinlik ortaya çıkmayacaktır.

Kadın Kemeri Modelleri Nereden Alınır?

Uygun fiyatlı bayan kemer modellerini cimri.com’dan alabilirsiniz. Cimri ile Colin’s, Tatakona Trawel, Collezione, DeFacto gibi markaların kadın kemer çeşitlerine fiyat karşılaştırma avantajıyla ulaşabilirsiniz.