track source
track source

Kravat İğnesi

Kravat İğnesi Fiyatları

420 Ürün gösteriliyor.
Kravat İğnesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kravat İğnesi modelleri ve Kravat İğnesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kravat İğnesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mavio, Kravatkolik, La Pescara, A.C Silvers, Getss. 420 adet Kravat İğnesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Kravatkolik PGI02 Kişiye Özel Harfli Gömlek Yaka İğnesi

Kravatkolik PGI02 Kişiye Özel Harfli Gömlek Yaka İğnesi

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kravat İğnesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kravat İğnesi markası:

2021 yılı Kravat İğnesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 420 Kravat İğnesi modeli içerisinde en ucuz Kravat İğnesi fiyatı 12.99 TL iken, en yüksek Kravat İğnesi fiyatı 384.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kravat İğnesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kravat İğnesi fiyatı ise 147.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kravat İğnesi

Kravatlar, erkek giyiminin önemli parçalarından biridir. Farklı renk ve tasarımdaki çeşit çeşit kravatlar, özellikle klasik giyimin en önemli unsuru olan takım elbiselerin ayrılmaz bir parçasıdır. Kravatlar sadece takım elbiselerde değil, özellikle son zamanlarda daha rahat çalışma koşullarına sahip erkeklerin iş yerlerinde giymek üzere tercih ettiği kot pantolon-gömlek kombinlerini tamamladığı aksesuarlar olarak karşımıza çıkar. Pek çok erkek, gerek takım elbise giyerken, gerekse daha spor giyimde tercih ettikleri kravatları takarken mutlaka kravat iğnesi de kullanır. Kravat iğneleri asıl olarak kravatın düzgün ve tek parça durmasını sağlamak için üretilmiş olsalar da, farklı tasarım ve çeşitleriyle pek çok erkek için tarzlarını ve görünüşlerini yansıttıkları eşsiz bir aksesuar haline gelir. Kravat iğneleri genelde kol düğmeleri ve uygun yaka mendilleriyle de kombinlenerek, erkek kullanıcıların klasik giyim içindeki görünüşlerine eşsiz bir asalet ve klas da katar. Klasik giyim içindeki tarzınızı en iyi şekilde yansıttığınız özel tasarım ve kaliteli malzemeden üretilmiş kravat iğnelerini tercih edebilir; ya da sevdiklerinize hediye ederek özel günlerde kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Kravat İğnesi Çeşitleri

Şık ve klasik görünümden ödün vermeyen erkekler için çeşitli malzemelerden ve çeşitli tasarımlarda kravat iğneleri üretilir. Kravat iğneleri genellikle zincirli ve zincirsiz modeller olarak kullanıcılara sunulur. Zincirsiz kravat iğneleri genellikle daha standart modellerdir ve daha klasik bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Zincirli kravat iğnesi modelleri ise, klasik görünümn ötesinde daha farklı bir tarz ortaya koymak isteyen ve otantik bir hava kazanmak isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri modellerdir. Kravat iğnelerinin üretildiği materyaller çeşitlilik göstermekle beraber, en yaygın olan modellerden biri, kravat iğnesi altın modellerdir. Bu tarz kravat iğneleri genellikle belli ölçüde ve belli ayarlarda altın barındırmakla beraber, altın görünümlü olan çeşitleri de mevcuttur. diğer en çok tercih edilen kravat iğnesi türü, kravat iğnesi gümüş modellerdir. Bu tür kravat iğnelerinde de tıpkı altın modellerde olduğu gibi belli oranlarda gümüş bulunabilir ya da gümüş görünümü verilebilir. Bunun dışında kravat iğnesi yapımında en çok kullanılan malzemeler, paslanmaz çelik gibi daha uygun fiyatlı metallerdir. Bazı kravat iğnelerinin üzerinde kullanıldığı malzemeyle uyumlu olacak şekilde bazı değerli taşlarla süslemeler olduğu da görülür. Bu noktada kravat iğnesi yapımında malzeme kadar işçilik de önem kazanır. Profesyonel tasarımcılar, en özel ve farklı tasarımlarını kusursuz işçilikle birleştirerek, size en şık ve en klas görünümü sağlayacak erkek kravat iğnesini üretir. Bu noktada pek çok kullanıcının aklına kravat iğnesi ne işe yarar sorusu gelebilir. Kravat iğnelerinin temel amacı kravatın düzgün durmasını sağlamak olsa da pek çok erkek için aynı zamanda, şıklığın, asaletin ve kendi tarzlarını görünümlerine yansıtmanın önemli bir yoludur. Kullanıcıların merak ettiği bir diğer soru da kravat iğnesi nereye takılır sorusudur. Pek çok modacı bu sorunun cevabını, kravat iğnesi gömleğin 3. ve 4. düğmelerinin arasına gelecek şekilde hizalanmalıdır şeklinde cevaplar. Modacılara göre, kravat iğnesinin uzunluğu kravatın eninden büyük olmamalıdır. Aksi takdirde iğne kravattan taşarak hoş olmayan bir görünüme sebep olur. Kravat iğnesi takılırken dikkat edilmesi gereken bir konu da, kravat iğnesinin soldan sağa uzanacak şekilde kravat üstüne takılmasıdır.

Kravat İğnesi Fiyatları

Kravat iğnesi fiyatlarını belirleyen unsurların en önemlilerinden biri, yapımında kullanılan malzeme ve işçiliktir. Altın ve gümüş gibi pahalı malzemelerden üretilen kravat iğnelerinin fiyatları, paslanmaz çelik gibi daha ucuz metallerden üretilen kravat iğnelerine göre bir miktar yüksek olur. Kravat iğnesinde kullanılan altının oranı ve ayarı da kravat iğnesi fiyatları üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Kravat iğnesinin üzerinde yer alan taş süslemeler de kullanılan taşın cinsine ve bu süsleme için gereken işçiliğin niteliğine göre farklılık gösterir. Piyasada kravat iğnesi üreten saygın markalar vardır. Örneğin kravat iğnesi Beymen, Beymen markasının malzeme kalitesi ve işçiliği ile üretilir ve Beymen'in marka değeri de hesaba katılarak fiyatları buna göre belirlenir. Benzer şekilde kravat iğnesi Vakko, öne gelen moda markalarından olan Vakko kalitesi ve işçiliğiyle üretilir ve firmanın marka değeri de gözetilerek fiyat politikası oluşturulur. Bunun dışında diğer önde gelen markalar da klasik veya sıradışı tasarımlarıyla, kravat iğnesi tercih eden erkeklerin ihtiyaç ve bütçelerine uygun seçenekleri sunar.

Kravat İğnesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kravat iğnesi satın alırken gözetmeniz gereken en önemli etken göz zevkiniz ve tarzınızdır. Pek çok marka çeşitli tasarım seçenekleri sunduğundan sizi en iyi yansıtacağını düşündüğünüz model sizi mutlu eder. Bunun dışında, kravat iğnesini bir takım elbiseyle beraber giyeceğiniz için; tasarımının, malzemesiinin ve renginin takımın geri kalanıyla uyumlu olmasına dikkat etmeniz de şıklığınız için son derece önemlidir. Örneğin kol düğmesi kravat iğnesi set satın alarak, takımınıza en uygun kravat iğnesini; buna uygun kol düğmeleriyle de kombinleyerek oldukça şık, klasik ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine takım elbisenizin yapısına uygun olacak şekilde, seçeceğiniz kravat iğnesinin zincirli mi yoksa zincirsiz mi bir model olacağına da karar vermeniz önemlidir. Eğer altın ya da gümüş kravat iğnesi tercih ediyorsanız, bu iğnelerin yapımında kullanılan altın ya da gümüşün kalitesini ve kullanıldıkları oranı da iyi araştırmanız; sonradan tatsız sürprizlerle karşılaşmamanız açısından önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery