track source
track source

Kol Düğmesi

Kol Düğmesi Fiyatları

720 Ürün gösteriliyor.
Kol Düğmesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kol Düğmesi modelleri ve Kol Düğmesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kol Düğmesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Casio, Pierre Cardin, Mavio, Kravatkolik, Chavin. 720 adet Kol Düğmesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kol Düğmesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kol Düğmesi markası:

En Çok İncelenen Kol Düğmesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kol Düğmesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 720 Kol Düğmesi modeli içerisinde en ucuz Kol Düğmesi fiyatı 11.47 TL iken, en yüksek Kol Düğmesi fiyatı 9744.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kol Düğmesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kol Düğmesi fiyatı ise 651.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kol Düğmesi

Kıyafet tercihi ve giyim tarzı her zaman her kullanıcı için büyük önem arz eder. Kıyafet tercihinin tarihi yolculuğuna çıkıldığı zaman farklı dönemlerde farklı aksesuarların kullanıldığı göze çarpar. Bu aksesuarlardan biri de kol düğmeleridir. 19. yüzyılda Fransa’da kullanılmaya başlanan kol düğmeleri aynı zamanda statünün ve maddi yeterliliğin de bir göstergesi olarak kullanılır. Amerika'da ise 20. yüzyıldan itibaren ilgi gören kol düğmeleri gömleğin manşetinin birleştirilmesi işlevini üstlenir. Özellikle manşetli gömleklerde tercih edilen kol düğmeleri ne yazık ki manşeti bulunmayan kıyafetlerde kullanışlı olmaz. Kol düğmeleri önceki zamanlarda, daha çok özel günlerde tercih edilen bir aksesuar olarak bilinir. Günümüzde iş dünyasında ışıltısını yansıtmak isteyenler, farklı etkinliklerde ve geleneksel seremonilerde tarzını ortaya koymayı sevenler tarafından sıklıkla kullanılır. Kol düğmeleri kullanıcının tercihine göre farklı malzemelerden üretilen tasarımları ile göz kamaştırır. Metal, gümüş, altın, pırlanta gibi malzemelerden üretilen kol düğmelerinde işlemeler de önemli bir yere sahiptir. Özellikle ön yüzeyinde bulunan desenler aslında kullanıcının duruşu ve tarzi hakkında önemli ipuçları verir.

Kol Düğmeleri Modelleri

Kol düğmeleri özel günlerinizde ve zaman dilimlerinde kombininizi tamamlayan birer aksesuar olarak kullanıma sunulur. Farklı markalar ve firmalar tarafından üretilen kol düğmeleri ışıltınızın bir uzantısı olarak imzanızı atar. Takım elbiselerde, gömleklerde, şık bir parça olarak sunulan ürün, kullanıcının tercihine ve tarzına göre oldukça farklı seçeneklerde üretilir. Düğmelerde kıyafet kombininize göre renk seçeneği ve desenler temin edebilirsiniz. Kol düğmeleri özellikle gümüş versiyonları ile büyük ilgi ve beğeni toplar. Sadeliği ve asilliği ile zarif bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Hemen her gömlek ve kıyafet ile uyum sağlayan kol düğmeleri gümüş çeşitleri günlük hayatta da kullanışlı ve pratik bir seçim sunar. Özel günlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz gümüş kol düğmeleri ile farklı görünümünüzü detaylar ile taçlandısınız. Tercih edilen bir diğer kol düğmesi çeşidi ise altın versiyonlarıdır. Altın detaylı kol düğmeleri farklı taşlar ve süslemeler ile bir bütünlük oluşturur. Özellikle farklı seremonilerde, düğünlerde, partilerde altın detayları tarzınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Kol düğmesi modelleri son zamanlarda artan talepler doğrultusunda pırlanta detaylar ile kendini yeniler. Farklı tasarımları ile göz dolduran aksesuarlar aslında size kim olduğunuzu keşfetme imkanı sunar. Stilinizi yansıtırken yardımcı olan seçenekler arasında metal detaylar da göze çarpar. Düz renk ve sade modeller ile beğeninize sunulan ürün desenli modelleri ile de hareketli bir görünüm kazandırır. Burada sizin tercih edeceğiniz aksesuar, kıyafet kombininiz ile doğru orantılı olur. Takım elbiseleriniz ve gömleklerinizle uyum sağlayan kol düğmeleri seçiminde güncellenen tasarımları ve piyasaya sunulan modelleri takip edebilirsiniz. Şıklığınızın tamamlayıcı unsurları olarak adlandırılan kol düğmeleri klasik görünümleri ile de zamanda yolculuk yapmanıza imkan tanır. 19. ve 20. yüzyıldan itibaren büyük bir beğeni ile ve ilgi ile takip edilen aksesuar günümüzün yeni modern anlayışı ile uyum sağlayarak farklı görünümünüze büyük katkı sağlar. Kol düğmeleri piyasasında öne çıkan markalar takip edildiğinde farklı yaş aralığındaki kullanıcıların da göz önünde bulundurulduğu dikkat çeker. Kullanıcılar için kol düğmesi akor modelleri özel tasarımlarıyla mevcuttur.

Kol Düğmeleri Fiyatları

Kol düğmelerinden vazgeçemeyen kullanıcılar için önemli olan bir diğer faktör şüphesiz fiyat aralığıdır. Bu zarif ve ışıltılı parçaların fiyat aralıkları üretildikleri malzemeye göre değişiklik gösterir. Pırlanta, altın ve gümüş elementlerden üretilen kol düğmeleri üst segmentte yer alır. Bu minvalde fiyat aralıkları da farklılık arz eder. İşlemeli, sade, metal ya da taş detaylı kol düğmeleri her bütçeye uyum sağlayacak modelde, çeşitlilikte piyasaya sunulur. Gömleklerin ışıltısını şık bir görünüm ile tamamlamayı tercih edenler farklı modeldeki ve fiyat aralığındaki kol düğmelerini kolaylıkla temin edebilirler. Cimri.com sitesinde belirli gün ve zaman dilimlerinde uygulanan indirimler anında haberdar edilir. Kol düğmesi fiyatları farklı seçenekler eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Böylece ürünü daha düşük fiyat aralığında temin etmek için ilk adımı atmış olursunuz. Ayrıca sitede yer alan filtreleme özelliği sayesinde kol düğmelerinin istediğiniz özelliğini kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Ürün hakkında yapılan yorumları keşfederek tecrübe sahip olan kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunabilir ve dilediğiniz alışverişin ilk önemli adımını atmış olursunuz.

Kol Düğmeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kol düğmesi gömlek şıklığından vazgeçemeyenler için dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunur. Özellikle kol düğmelerinin kullanımı sırasında oldukça özenli olmak yerinde olur. İki manşete tutturulan kol düğmelerinin gerekli olan kısımları sağlam bir şekilde yerleştirildiğine dikkat edilir. Böylece daha pratik ve güvenli bir kullanım gerçekleşmiş olur. Ayrıca kol düğmelerinin üretildiği malzemeye göre saklanma ve muhafaza edilme koşulları da farklılık arz edebilir. Bu konuda ürünü temin ettikten sonra nasıl bir kumaş türünde ya da kutuda saklanması gerektiğini araştırarak ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.  Aksesuarlar şıklığınızın tamamlayıcı unsurları olarak bilinir. Bu yüzden parlaklıkları, canlılıkları ve kendini göstermeleri son derece önem arz eder. Bakımı, temizlikleri noktasında dikkat edilmesi gereken unsurlar özellikle araştırılır. Gümüş, altın, pırlanta gibi malzemelerden üretilen kol düğmelerinin temizliğinde dokuya zarar veren kimyasallar kullanılmaz. Mümkünse yetkililer tarafından bakımının ve temizliğinin yapılması tavsiye edilir. Böylece herhangi olası bir durumda kararma, dönüşü olmayan hasarlar oluşabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery