Bere & Kulaklık

En Ucuz Bere & Kulaklık Fiyatları

753 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bere ve Kulaklık Nedir?

Kış mevsimlerinde ya da soğuk hava koşullarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bere, kulaklarınızı ve başınızı kapatmak için kullanacağınız alternatifler arasındadır. Aynı zamanda bere modelleriyle de giydiğiniz kıyafetleri kombinleyebilirsiniz. Kulaklık ise müzik dinlemeniz için birebir ürünler arasında yer almaktadır.

Bere ve Kulaklık Çeşitleri Nelerdir?

Erkek beresi olarak üretilen bereler erkekler için tasarlanmış ve çoğunlukla koyu renkler içeren bereler arasında yer almaktadır. Örgü, dokuma ve ince polyester olarak üretilmektedir. Dokularının nedeninin bu olması da sıcak tutmalarını sağlamaktadır. Kadın beresi kadınların kış aylarında en çok kullandığı aksesuarlar arasındadır. Renkli, desenli ya da düz modelleriyle birçok seçeneği bulunan bereler, ten renginize göre seçilmelidir. Esmerseniz açık renkler sarışınsanız koyu renkler almalısınız. Hem kadın hem de erkekler için üretilen unisex bere çeşitlerini de alabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için tasarlanan ve onların sağlığını da düşünen çocuk beresi modelleriyle birlikte çocuğunuzu soğuklardan koruyabilirsiniz. Çocuk kulaklığı sayesinde minik yavrunuz müzik dinleyebilir ve keyifli vakit geçirebilmektedir.

Bere Kullanmanın Fayları Nelerdir?

Kış mevsimde hava koşulları nedeni ile soğuk, sert ve rüzgarlı havalar saçlarınıza zarar vermektedir. Bunun yanı sıra saç derinizde kan dolaşımı yavaşlar, saçlarınız cansızlaşır ve saç dökülmesi artar. Tüm bunların önüne geçen bereler sayesinde kepeklenmelere de engel olabilirsiniz.

Bereler Hangi Kıyafetlerle Kombin Edilmelidir?

Bereler her türlü kıyafetinizle kombin edilebilmektedir. İşyerine ya da ciddi bir davete gidiyorsanız düz ve sade bir bere seçmeniz gerekmektedir. Aslında burada kullanılacağı yere göre kombin yapmanız gerekmektedir. Arkadaşlarınızla dışarı çıkıyorsanız salaş bir şeyler giyip berenizi takabilirsiniz. Şık bir elbise giydiyseniz elbisenize uygun olarak şık bir bere seçebilir ve göz kamaştırabilirsiniz. Berenize takım olarak atkı alabilir ve uyumunuzu daha fazla yakalayabilirsiniz.

Bere ve Kulaklık Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bere kişisel sağlık açısından önem taşıdığı için diğer kıyafetlerinizden farklı bir şekilde yıkanmalıdır. Her ürünün içinde yıkama talimatları mevcuttur fakat lastiksiz olan berelerin hijyen açısından 90 derecede yıkanması önerilmektedir. Eğer ürününüz lastikli, desenli ya da renkliyse 60 – 40 derece arasında yıkamanızda fayda vardır. Hassas berelerinizi ise elinizde ılık suyla yıkayarak yine ılık suyla durulamanız gerekmektedir. Elde yıkama yaptığınız berelerinizde suyun aşırı sıcak olmamasına özen göstermelisiniz. Bunun nedeni ise aşırı sıcak su sanıldığının aksine maksimum hijyen sağlamaz ve çamaşırlarınıza zarar verebilir. Ayrıca berelerinizi yıkarken yumuşatıcı kullanmamaya özen göstermelisiniz. Kulaklık ürünlerinin nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz ve kulak kısmını özel deterjanlarla temizleyebilirsiniz. Kablolarını düzgün toplayıp kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Bere ve Kulaklık Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Bere ve Kulaklık ürünlerinin fiyat aralıkları markaya, modele ve ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Erkek beresi 10 - 130 TL, çocuk beresi 10 - 90 TL, kadın beresi 20 - 100 TL, unisex bere 20 - 100 TL ve çocuk kulaklığı 10 - 180 TL arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan bere ve kulaklık ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.