track source
track source

Boyunluk (Outdoor)

Boyunluk (Outdoor) Fiyatları

42 Ürün gösteriliyor.
Boyunluk (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boyunluk (Outdoor) modelleri ve Boyunluk (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boyunluk (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Koton, Lotto. 42 adet Boyunluk (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boyunluk (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boyunluk (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Boyunluk (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Boyunluk (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42 Boyunluk (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Boyunluk (Outdoor) fiyatı 14.0 TL iken, en yüksek Boyunluk (Outdoor) fiyatı 599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boyunluk (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Boyunluk (Outdoor) fiyatı ise 29.83 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Boyunluk (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Boyunluk (Outdoor) modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Boyunluk (Outdoor) modeli:
Cimri'nin Seçimi
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boyunluk

İnsan vücudunu dik tutan iskelet sisteminin her bir parçası sağlık açısından oldukça önemlidir. Ancak belli bölümleri dış etkenlere karşı daha savunmasız durumdadır. Boyun, hem iskelet hem de dış cilt kısmı bakımından savunmasız kalan bir bölgedir. Serin ya da soğuk havalarda korunması biraz daha özen isteyen bir bölgedir. Ayakları ya da vücudun üst kısmını kıyafetler ile korumak alışkanlıklar ve ihtiyaçlar arasında bulunur. Birçok kullanıcı açısından baş kısmı da bere ya da şapka ile sürekli koruma altındadır. Ancak boyun bölgesi de aynı özenin gösterilmesi gereken bir bölümdür ve boyunluk denilen giyim aksesuarları bu ihtiyaca cevap vermek adına üretilirler. Örgü ya da yekpare kumaşlar ile üretilen boyunluk modelleri vücudun bu kısmını dış hava koşullarından koruduğu gibi hoş bir aksesuar olarak dış görünümün şıklığına da katkı sağlar. Boyunluk modelleri erkek ve kadın kullanıcılar için farklı kumaşlarla, farklı desenlerde ve değişik ebatlarda üretilirler. Bunların dışında sağlık sorunlarını gidermek için kullanılan medikal boyunluk modelleri de vardır.

Boyunluk Modelleri

Boyunluk, kadın ve erkek kullanıcıların serin ve soğuk havalarda vücutlarının tamamını korumak adına kullanabilecekleri önemli bir giyim aksesuarıdır. Eldiven, atkı ve  bere ile set halinde düşünüldüğünde kullanan kişinin tüm vücudunu koruma altına almaya yardımcı olur. Farklı renk ve desendeki kıyafetler ile görsel uyum yakalanabilmesi adına birçok farklı kumaş türü, renk ve desende üretilirler. Boyunluk modelleri, farklı fiziksel özelliklerdeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi adına değişik ebatlarda üretilirler. Ebat skalasının çok geniş olmadığı modellerde kumaş katlanarak da gayet estetik görünüm ile kullanılabilir. Hem kadın hem de erkek kullanıcılarda daha yoğun tercih edilen ürünler örgü ve polar kumaştan üretilen modellerdir. Sıcak tutması ve görsel kalitesi bakımından her iki kumaş türü de çok çeşitli bir ürün yelpazesi sunarlar. Örgü kumaştan yapılan boyunluklar ebat olarak uzun olduklarında kıvrımlı bir şekilde kullanıldıklarında farklı görsel şıklıklar ortaya çıkabilir. Boyunluk erkek modelleri; her yaştan, her fiziksel ölçüde kullanıcının ihtiyacını karşılayacak ebat, renk ve desen çeşitliliği ile piyasaya sunulurlar. Boyunluk modelleri, bere, atkı ya da eldiven gibi diğer giyim aksesuarları ile takım halinde de üretilebilirler. Kullanıcılar diledikleri ürünler ile bu grupta kendi kombinlerini de oluşturabilirler. Boyunlukların bir giyim eşyası olarak üretilen modelleri yanında bir de sağlık sorunlarına yardımcı olmak adına dizayn edilen modelleri vardır. Genelde plastik ve türevi materyaller ile üretilen boyunluklar, temelde kullanıcının boynunu sabit tutmak üzere tasarlanırlar. Boyunluk medikal kullanıcının boynunu hareket etmek durumunda olduğu tüm zaman dilimleri boyunca olabildiğince sabit tutabilmesine yardımcı olur. Bu sayede hücre yenileme ve iyileşme sürecine katkıda bulunur. Medikal boyunluklar, kullanıcı tasarrufu ile değil, hekim önerisi ile temin edilebilen ürünlerdir. Sağlık sorunu tamamen ortadan kalktıktan sonra kullanımı sona erdirilmelidir. Yatak konforunda uyunamayacak durumlarda boyun sağlığını korumak önemlidir. Bunun için üretilen içi şişme bir bot dışı yumuşak bir kumaş şeklinde tasarlanan üç tarafı çevrili bir köşesi açık, köşeli ya da yuvarlak hatlardaki yastık modellerine de boyunluk yastık adı verilir. Özellikle seyahatlerde kullanıcının mümkün mertebe sağlıklı uyumasına imkan verebilir. 

Boyunluk Fiyatları

Boyunluklar, erkek kullanıcıların fiziksel özelliklerine göre farklı ebatlarda üretilirler. Her bir boyunluk ebadına göre daha küçük modellerden daha farklı olabilir. Boyunluk fiyatları üzerinde üretiminde kullanılan kumaş çeşidi, renk ve desenin de etkisi vardır. Kullanıcılar tarafından daha yoğun beğeni ile kullanılan polar ve örgü kumaştan modellerin fiyatları muadilleri arasından sıyrılabilir. Bu kumaş türleri içerisinde renk ve desen olarak daha fazla tercih edilen modellerin fiyatları da bir adım öne çıkabilir. Atkı, bere, eldiven gibi ürünlerle birlikte takım halinde sunulan boyunlukların fiyatları benzer ürünlerden yukarıda olabilir. Tıbbi durumlarda kullanılan medikal boyunluklar ise bir tedavi için hekim tavsiyesi ile önerilir. Malzeme kalitesi ve işlev açısından benzerlerinden çok daha fonksiyonel bir üründür. Fiyatı muadil ürünlere kıyasla daha yukarıda olabilir. Seyahatlerde ya da yatak harici uyuma durumlarında kullanılmak üzere tasarlanan boyunluk yastık ürünleri de malzeme kalitesi, ergonomi gibi detaylarda farklılıklar gösterir. Bu farklara göre de fiyatları değişebilir. Bu üründe de daha fazla tercih edilen modellerin fiyatları daha önde olabilir.

Boyunluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Soğuk hava koşullarında boynunuzu da vücudunuzun diğer bölgeleri gibi koruma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu noktada erişebileceğiniz birçok markanın sayısız modelleri arasından kumaş tercihinize ya da renk-desen beğeninize göre seçimler yapabilirsiniz. Ürünlerin kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek, sıcak tutma, kumaş kalitesi, görsel zenginliği gibi detaylarda tüm boyunluk modellerini etraflıca inceleyebilirsiniz. Farklı kumaş türleri içerisinden boyunluk örgü veya polar çeşitlerinden birine karar verebilirsiniz. Farklı kıyafetler ile değişik aksesuarlar kullanma alışkanlığınız var ise, farklı kumaşlardan birden fazla boyunluk ürünü de temin edebilirsiniz. Boyunluğunuzu atkı, bere, eldiven gibi diğer aksesuarlar ile uyumlu olacak renk ve desende de seçebilirsiniz. Sık seyahat ediyor ve geceyi yollarda geçiriyor iseniz, boyunluk yastık çeşitlerinden biri ile uykularınızı bir nebze kaliteli hale getirebilirsiniz. Edineceğiniz her bir boyunluk modeli hem boynunuzu soğuktan ya da rüzgardan koruyabilir hem de dış görünümünüze küçük ve şık bir dokunuş katabilir. Boyun bölgeniz ile ilgili bir sağlık sorunu yaşadığınızda ise  hekiminizin önereceği özelliklerde bir medikal boyunluk yardımı ile kısa sürede sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery