track source
track source

Çocuk Boyunluğu

Çocuk Boyunluğu Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Çocuk Boyunluğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çocuk Boyunluğu modelleri ve Çocuk Boyunluğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çocuk Boyunluğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Thermoform. 1 adet Çocuk Boyunluğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çocuk Boyunluğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Çocuk Boyunluğu markası:

En Çok İncelenen Çocuk Boyunluğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Çocuk Boyunluğu ürünü:

2021 yılı Çocuk Boyunluğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Çocuk Boyunluğu modeli içerisinde en ucuz Çocuk Boyunluğu fiyatı 28.98 TL iken, en yüksek Çocuk Boyunluğu fiyatı 28.98 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çocuk Boyunluğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Çocuk Boyunluğu fiyatı ise 28.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çocuk Boyunluğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Çocuk Boyunluğu modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Çocuk Boyunluğu modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çocuk Boyunluğu

Çocuklar için özel olarak üretilen boyunluk modelleri hem spor aktivitelerinde hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasında bulunur. Çocuk boyunluk modeli ile çocuklar boğazlarını soğuktan korur ve bu sayede hasta olmalarının önüne geçilmiş olur. Boyunluklar aynı zamanda soğuk sıcak dengesizliklerinin önüne geçerek meydana gelebilecek sağlık sorunlarının da önüne geçer. Boyunluklar çeşitli markalar tarafından farklı modeller ile üretilir. Tasarım modelleri ve zengin çeşitleri sayesinde her yaştaki çocuklar için uygundur. Tasarım modelleri ve pratik oluşları sayesinde sık tercih edilen boyunluklar çocukların soğuk günlerde üşümemesi için yardımcıları olur. Çeşitli markaların üretmiş olduğu boyunluk modelleri her çocuğun zevkine hitap edecek şekilde çeşit çokluğu ile piyasada bulunur. Kış aylarında hem çocukların sağlığını korurken hem de canlı tasarımlar ile çocukların kombinlerine renk katar. Boyunluk modelleri hem spor için hem de günlük giyim için olmak üzere iki kulvara ayrılır. Klasik modelleri seçerek çocuğunuzun günlük hayatta ya da okulda soğuklardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Spor görünümde olan modeller ise özel kumaşlardan üretilmesinden dolayı soğuk ve sıcak dengeyi harika bir şekilde kurar. 

Çocuk Boyunluğu Modelleri

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markaları tarafından ivedilikle üretilir. Boyunluk modelleri kış aylarında çocukların olmazsa olmazları arasında yerini alır. Çok başarılı markalar arasında üretilen bu modeller çocukların sağlığına da olumlu katkıda olunur. Pek çok markanın üretmiş olduğu modeller hem dayanıklı kumaşlara hem de sportif görünümlere sahip olmaları ile çocukların beğenisini toplar. Çocuk boyunluk bere modeli her zevke uygun olacak şekilde kullanıcıların beğenisine sunulur. Genel olarak günlük kullanım için uygun olan boyunluklar sportif görünüme sahip çeşitleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Yünden üretilmiş olan modeller otantik görünümleri sayesinde çocukların ilgi odağıdır. Çocuk boyunluk örgü modeli yünden üretilmeleri sayesinde elde örülmüş hissi verir. Boyunluklar yumuşak dokuda ve cilde kaşıntı yapmayan modellerde olmalıdır. Yumuşak dokuya sahip olan boyunluk modelleri alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez. Boyunluk modelleri, hafif yapıda olmaları sayesinde, çocuklar çantasında rahatlıkla taşıyabilir ve kullanabilir. Spora düşkün ve farklı modellerde boyunluk takmayı seven çocuklar için çok sayıda farklı boyunluk modelleri bulunur. Birbirinden farklı renk ve modele sahip bu boyunluk modelleri çeşit çoklu sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlar. Hem yerli malzeme hem yerli üretim ile üretilen ürünler diğer boyunluk modellerine göre daha ekonomik seçeneklerde  bulunur. Konfor ve estetik görünümü aynı anda üzerinde taşımak isteyenlerin tercih edeceği modellerden biri olan boyunluklar insan sağlığına zararlı hiçbir materyali üstünde bulundurmayarak da beğenileri kazanır. Dayanıklı kumaşlardan üretilen boyunluklar kolay deforme olmaz. Bu sayede boyunluklar kısa sürede aşınmadığı için tekrarlanan alışveriş külfetinden de sizi kurtarır. Çocuğunuz için tercih edeceğiniz boyunluk modeller ister sportif ister günlük görünüm olsun Çocuğunuzu soğuk kış günlerinden korur. Çocuğunuz kışın tadını çıkarırken aynı zamanda boynun canlı renkleri ile göz kamaştırır. Nefes alabilir özellikte olan boyunluklar terletmez ve cildi tahriş etmez. Renk ve beden olarak her kullanıcıya uygun olarak üretilen boyunluk modellerinden siz de çocuğunuzun tarzına ve ihtiyacına uygun olan modeli tercih ederek satın alabilirsiniz. 

Çocuk Boyunluğu Fiyatları

Boyunluk modelleri, farklı renklerde ve tarzlarda kullanıcının beğenisine sunulur. Boyunluklar özellikle sonbahar ve kış zamanlarında çocuklar tarafından sıklıkla kullanıldığı için yıpranmaya açıklardır. Çocukların sıklıkla kullanacağı boyunluk modellerinin uzun ömürlü olması dayanıklı kumaşlardan üretilmiş olması ile eşdeğerdir. Dayanıklı kumaşlardan üretilmiş olan boyunluk modellerini tercih etmek en doğrusu olacaktır. Kolay yıpranmayan dayanıklı kumaşlardan üretilen boyunluklar sizi tekrarlanan alışveriş zahmetinden kurtarır. Bilindik markaların üretmiş olduğu boyunluk modelleri hem dayanıklı hem de bütçeniz için uygun olur. Boyunluklar farklı marka ve kumaş yapılarına göre farklı fiyatlarda kullanıcının beğenisine sunulur. Boyunluk modellerinde kullanılan kumaş yapısı çocuk boyunluk fiyatları konusunda etkin rol oynar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen boyunluk modelleri çocuğunuzun gardrobunda uzun yıllar boyunca durabilir. Boyunluk modelleri genellikle herkesin ulaşabileceği  fiyatlarda piyasada bulunur. Sportif yapıya sahip olan boyunluklar diğer boyunluklara göre daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. Farklı markaların imal ettiği dayanıklı kumaşlardan üretilmiş boyunluk modellerini görebilmek ve modeller arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Çocuk Boyunluğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kışın kurtarıcıları olan ve pratik bir şekilde giyilen boyunluklar çocukların soğuk günlerde kurtarıcısı olarak gardıroplarında yerini alır. Her çocuğun tarzına ve zevkine uygun olarak üretilen çocuk boyunluk modeli erkek parçaları son zamanlarda sık tercih edilen aksesuarlardandır. Sportif modellerden günlük modellere kadar farklı çeşitlerde bulunan boyunluklar her yaştan çocuğun zevkine uygun olarak üretilir. Boyunluk satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunur. Bu özelliklerden en önemlisi satın alınan boyunluğun nefes alabilir kumaşlardan imal edilmiş olmasına dikkat edilmesidir. Nefes alabilir kumaşlardan üretilen boyunluklar terletmez ve koku yapmaz. Çeşitli tasarımlara sahip boyunluk modelleri çocukların tuttuğu takım ya da sevdiği çizgi film karakterlerinden oluşabilir. Bu sayede çocukların boyunlarında boyunluğu severek taşımalarına olanak sağlanır. Klasik görünüme sahip olan modeller yerine ipli boyunluk modellerini de tercih edebilirsiniz. Siz de çeşitli markaların üretmiş olduğu çocuk boyunluk yastık çeşitlerinden çocuğunuzun tarzına en uygun olan modellerden birini seçebilir ve çocuğunuzun soğuk kış günlerinde sıcaklığın keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery