• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Giyim ( Outdoor ) Ürünleri Nelerdir?

Giyim ( Outdoor ) ürünleri arasında yer alan pantolon, hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça kullanılan giyim ürünü arasındadır. Gelişen kumaş, örme ve üretim teknikleriyle birlikte bu model pantolonlar da hem kalite hem kullanım kolaylığı hem de rahatlık üst düzeye çıkmaktadır. Kullanım alanınıza göre seçeceğiniz mont da oldukça kullanışlılardır.  Özel gözenekli kumaşlardan üretilen bu montlarda kumaşın ne kadar süre bu şartlarda ıslanmadan dayanacağı etiketlerinde belirtilmiştir. Kaç mm’lik su geçirmez kaplama olduğuna dikkat edilmeli ve ısı yalıtımının yanında nefes alabilir kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde kayak ve snowboard gibi aktivitelerde oluşan terleme montun içinde ıslak hissetmenize ve hasta olmanıza neden olabilir. Hafif doğa yürüyüşleri ve trekking outdoor kabanları daha hafif ve yumuşak malzemelerden üretilirler. Isı yalıtım özellikleri kar geçirmez olanlara göre biraz daha azdır. Yağmur ile karşılaşma durumuna karşı yine su geçirmeme özellikleri mevcuttur. Bu montların bazıları çok sıkı katlanarak kendi ceplerine sığabilmekte ve kolay taşınabilmektedir. Yine kumaşın nefes alabilir özellikte olması bu montlar için de çok önemlidir. Kadın outdoor mantoları kayak ve trekking için üretilmişse biraz daha vücuda oturan kalıplarda ve modellerdedir. T-shirt ve sweatshirt günlük kıyafet seçimimizin ana temasını oluşturur. Rahat ve kullanışlıdır. Herkesin kendi zevk ve tarzına göre tasarlanmıştır. Bu ürün genel olarak kısa kol ya da uzun kol şeklinde değişiklik gösterir. Bunlardan farklı olarak kapüşonlu modellerde mevcuttur. Kapüşonlu modellerin ön tarafında iki adet cep bulunur. Bahsedilen tarza ürünlerin yağmurluk tarzı olanları da mevcuttur. Bunların yapısı su geçirmez kumaştan dikilmiştir. Ürünlerin yapısı rahat ve kullanışlı olmasından kaynaklı pamuktan üretilmiştir. Outdoor giyimin son moda trendi yağmurluk ve panço çeşitleri, kıyafetlerinizi dış etkenlerden koruyacak şekilde imal edilirler. Yağmur geçirmeyen yapısı ve sıcak tutmasıyla, yağmurlu mevsimlerde yürüyüş, koşu, tırmanma gibi sporlar yapmayı ve kamp yapmayı kolaylaştırır. Kapüşonlu modeller aniden bastıran yağmurlar için harika seçeneklerdir. Fermuarlı ceplere sahip olanlar anahtarlık, telefon, mendil gibi küçük eşyaları güvenle saklamada oldukça etkilidir. Bu ürünlerin yanı sıra bandana, eldiven, çorap, bere ve kep, şort ve kapri, termal iç giyim, yelek, tozluk, boyunluk ve cüzdan da bu kategori içinde yer almaktadır.

Giyim ( Outdoor ) Ürünleri Nasıl Yıkanmalıdır?

Ürünlerin etiket kısımlarında yer alan yıkama derecelerine göre gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Ortalama olarak bilinen 30-40°C’dir. Fakat çoğu ürün için geçerli olmayabiliyor. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise beyazlar ve renklilerin farklı programlarda yıkanmasıdır. İkisi bir arada yıkandığında renk geçişleri olması nedeniyle ürünler bozulmaktadır ve kullanılmayacak hale gelmektedir.

Giyim ( Outdoor ) Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Giyim ( Outdoor ) ürünlerinin fiyat aralığı marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız spor ve outdoor kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.