Giyim (Outdoor)

En Ucuz Giyim (Outdoor) Fiyatları

4627 ürün gösteriliyor.
Giyim (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Giyim (Outdoor) modelleri ve Giyim (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Giyim (Outdoor) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bandana (Outdoor), Pantolon (Outdoor), Çorap (Outdoor), Mont (Outdoor), T-Shirt & Sweatshirt (Outdoor). 4627 adet Giyim (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Dare 2b Certify Pant II Erkek Kayak Pantolonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Outdoor Giyim Ne Demek?

Outdoor giyim ne demek sorusuna en doğru şekilde şöyle cevap verilebilir. Outdoor İngilizcede açık hava demektir ve outdoor giyim de açık havada kullanılan tüm giysileri kapsamaktadır. Fakat outdoor giyim denildiğinde daha çok ayakkabı, mont ve çanta ürünleri akla gelmelidir. Giyim firmalarının outdoor kategorisi diye adlandırdığı kategorileri için ürettikleri ürünler mont, ayakkabı ve çanta olmaktadır.

Outdoor Giyim Çeşitleri Nelerdir?

Az önce de bahsedildiği gibi outdoor giyim çeşitleri genel olarak üç kategoriden oluşmaktadır. Ayakkabı, mont ve çanta ürünleri outdoor giyim ürünleri arasına girer. Bu ürünler genellikle daha çok spor ürünlerdir ve hem erkek hem de bayanlar için outdoor giyim ürünleri tasarlanmaktadır. Bu nedenle, daha çok sporcu olan veya spor giyinmeyi seven kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Outdoor Giyim Markaları Nelerdir?

Birçok firma outdoor giyim kategorisinde müşterilerine güzel ürünler sunmayı hedeflemektedir. Bu firmalardan bazıları yalnızca ayakkabı üretirken bazıları sadece mont üretebilir. Benzer şekilde sadece çanta üreten markalar olduğu gibi hem çanta hem mont üretebilen markalar da bulunmaktadır. Genel kategoriyi outdoor giyim olarak belirlediğimizde outdoor giyim markaları şu şekilde sıralanabilir: Columbia, Lumberjack, Classone,Adidas, Dockers, Samsonite, Salomon. Özellikle outdoor ayakkabı üreten daha pek çok kaliteli marka bulunmaktadır.

Giyim ( Outdoor ) Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Giyim ( Outdoor ) ürünlerinin fiyat aralığı marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız spor ve outdoor kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.