Yelek (Outdoor)

Yelek (Outdoor) Fiyatları

162 Ürün gösteriliyor.
Yelek (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yelek (Outdoor) modelleri ve Yelek (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yelek (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Puma, The North Face, Lotto, Daiwa. 162 adet Yelek (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yelek (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yelek (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Yelek (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yelek (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 162 Yelek (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Yelek (Outdoor) fiyatı 63.28 TL iken, en yüksek Yelek (Outdoor) fiyatı 1939.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yelek (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Yelek (Outdoor) fiyatı ise 330.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yelek (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Yelek

İnsanlık oluşumunun ilk zamanlarından bu yana kıyafet kullanımı başlamış vücudun açıkta kalan yerlerini kapatmaya yönelik çalışmalarda bulunulmuştur. O günlerden bugüne çok önemli değişim ve gelişimler kazanan giyim ürünleri sektörü ve tekstil alanını oluşturmuştur. Birçok tekstil markası kendi yaz ve kış odaklı koleksiyonlarını üreterek her alanda kullanıma uygun ürün çeşitlerini satışa sunmuştur. Özellikle kış aylarında kullanımı daha yoğun olan yelekler kolları bulunmayan üst giyim ürünlerinin tümünün üzerine rahatlıkla giyilebilen hava geçirmez ürün grupları arasında yer alır. Sayısız kumaş türünden üretimi sağlanan yelekler iç ve dış giyimlere uygun halde üretilir. Bir de tüm bunlardan farklı olarak üretilen ve doğaya uygun yapıları ile dikkatleri üzerine çeken outdoor yelekler, genellikle çok soğuk ortamlarda ve outdoor spor alanlarında, doğa aktivitelerine uygun özelliklerle üretilerek satışa sunulur. Su ve hava geçirmez kumaş tercihleri ilk sıralarda yer alır. Birçok farklı tekstil markası tarafından üretilerek satışa sunulan outdoor yelek modelleri arasından kullanım amacınıza uygun ürün bulabilir, doğa aktivitelerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Outdoor Yelek Çeşitleri

Üst giyim ürünleri arasında yer alan yelekler bahar aylarından itibaren kullanıma uygun ürünler arasında yer alır. Birçok farklı çeşit ve tasarımla üretilerek satışa sunulan yelek modelleri arasından seçim yapmak bira kafa karıştırıcı olabilir. Kullanım alanlarını belirlemek seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Her kumaş ve özellikte üretimi sağlanan yelekler kadın, erkek, çocuk, bebek, yaşlı her birey için kullanıma uygun ürünler arasında yer alır. Sıcak tutan yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. İç ve dış mekan olmak üzere tüm kullanım alanlarına uygun fonksiyonellik de üretilir. İnsan vücudu kendi ısısını koruyabilmek için başı yardımcı giyim ürünlerine ihtiyaç duyar. Vücut soğuyan havalarla birlikte en çok göğüs ve sırt bölgelerinden soğuk alır ve bu bölgeleri korumak dağlık bakımından oldukça önemlidir. En çok soğuk çarpan göğüs ve sırtı koruması için üretilen yelek modelleri oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Ürünler birçok farklı tekstil markasında üretildiği gibi outdoor spor malzemeleri ve giyim ürünleri üreten markalar tarafından da üretilerek satışa sunulur. Doğa sporları ile ilgilenen doğa tutkunları arasında kullanımları oldukça yaygındır. Korunaklı yapısı ve nefes aşıran özelliği ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yelek modelleri erkek, kadın, çocuk her bireye uygun şekilde üretilir. Doğayla iç içe yaşamaya seven ve bunu bir yaşam biçimi haline getiren tüm bireylerin yürüyüş ya da spor ekipmanları arasında yelekler olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Doğa ile iç içe yaşayan bireyler için hareket kabiliyetlerinde ki rahatlık çok önemlidir. Dış ortama uyumlu kıyafetler genel tercihleridir ve yelekler bu kıyafetlerin başında gelir. Kollarının olmayışı ve sıcak tutması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Sürekli doğa ile iç içe iken el ve kolların kullanımı çok daha yoğundur ve montlarla bu esnekliği yakalayabilmek oldukça zor olabilir. Şişme yelek çeşitleri, belirli bir ısı sağlarken bir yandan da hareket edebilme olanağı sağlar. Yelek çeşitleri arasında yer alan şişme yelek, keçe yelek, su geçirmez yelek, yelek mont gibi birçok farklı model ve tasarım kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yelek mont modeller oldukça kullanışlı ürün grubunda yer alır. Hem mont hem de yelek olarak kullanılabilen ürünler portatif kol fermuarları ile bir anda monttan yeleğe dönüşebilir. 

Outdoor Yelek Fiyatları

Hazır giyim ürünleri arasında yer alan yelekler kullanım olarak oldukça geniş ve zengin bir alana sahiptir. Günlük kullanım, iç mekan kullanım, outdoor aktivitelerinde kullanım gibi birçok farklı alana hitap eden ürün grupları fiyat olarak da oldukça çeşitlidir. Yelek çeşitleri birçok farklı tekstil markasında karşınıza çıkabileceği gibi outdoor ekipmanları ve giyim ürünleri üretici markalarda da karşınıza çıkabilir. Fiyat etiketleri olarak oldukça geniş saklaya sahip ürün grupları arasından bütçenize uygun ürün bulmak mümkündür. Outdoor kullanıma uygun olarak da üretilen yelek çeşitleri özel kumaşlarla üretilir ve paha olarak günlük kullanım yeleklerinde farklıdır. Günlük kullanım ürünlerine oranla yüksek fiyat etiketli ürünler aynı zamanda yüksek koruma da sağlar. Ürünler özelliklerine göre etiketlendirilir. Outdoor yelek fiyatları, ürünün kumaş kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Ürünler sun geçirmez, ısı geçirmez gibi özel kullanıma uygun olarak da satışa sunulduğundan fiyat performansları da fonksiyonel özelliklerine göre belirlenir. Doğanın çetin hava şartlarına uygun üretilen ve tam koruma sağlayan ürünler arasından bütçenize uygun ürün tercihi yapabilirsiniz. 

Outdoor Yelek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yelekler birçok farklı özelliklerle kategorilere ayrılır. Tekstil markalarının yanı sıra outdoor spor tutkunları ve doğa tutkunları için de özel olarak üretimi sağlanan yelekler kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Günlük kullanımın dışında doğa kullanımına uygun ürünler belli Özelliklere sahip olmak zorundadır. Bunlardan ilk ve en önemlisi havanın vücutla temasını en aza indiren ürün seçimi yapmaktır. Doğanın çetin hava şartlarına uyum sağlamak ve değişken hava koşullarından etkilenmemek için dış giyim ürünlerinin kalite ve özellikleri oldukça büyük önem taşır. Su geçirmez özellikte ürünler tercih edilmelidir. Yelek satın almadan önce muhakkak dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik kol genişliğidir. İçine giyinilecek ürünlerin kalınlığı baz alınarak ürün seçimi yapmak rahatsız bir form oluşmasını engeller. Yelek modellerini tercih ederken gün içinde ki hareket sıklığınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Kumaş tercihleriniz sık dokumalı, soğuk geçirmez özellikli, su tutmayan kumaşlardan olmalıdır. Yağmurlu ve karlı hava şartlarına uygun ürün seçimi yaparak keyifli bir aktivite geçirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery