track source

Yelek (Outdoor)

En Ucuz Yelek (Outdoor) Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Yelek (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yelek (Outdoor) modelleri ve Yelek (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yelek (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, The North Face, Lotto, Daiwa, Mizuno. 38 adet Yelek (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Dare 2b Certify Pant II Erkek Kayak Pantolonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kinetix, Puma, Nike, Quechua ve Adidas marka outdoor yelekleri en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat ve özellikleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Outdoor özellikli yelekler nerelerde kullanılır?

Outdoor ürünler, zorlu hava koşullarında giyilebilen ürünlerdir. Tırmanış, avcılık, doğa yürüyüşleri, balıkçılık gibi etkinlikler için outdoor giysiler kullanılır. Bu giysilerin özelliği, sıcak tutması ve su geçirmez özellikte ise karda yağmurda rahatlıkla giyilebilmesidir. Outdoor montlar, outdoor çoraplar, outdoor botlar gibi outdoor yelekler de kullanılır. Bu yelekler tamamen insan vücudunun üst bölümünü, organların olduğu bölümü ve sırtı sıcak tutmak için üretilmişlerdir. Genelde su geçirmez kumaştan imal edilirler. Outdoor giyimde yeleklerin kullanımı oldukça yaygındır. Kollar açıkta olduğu için bahar aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle içi polarlıdır. Bayan ve erkek outdoor yelekleri pek çok farklı modelde üretilmiştir.

Outdoor yelek modelleri nelerdir?

Genellikle su geçirmez malzemeden, rüzgara dayanıklıdırlar. Yeleğin iç kısmı polar kaplı olduğu için üşütmezler. Yakaları boynu kapatacak şekilde uzun olabildiği gibi açık da olabilir. Çoğunlukla fermuarlı olduklarından, yaka istenirse kapalı istenirse de açık olarak kullanılabilir. Genellikle çift fermuar sistemi vardır. Alttaki fermuar polarlı kısmı kapatır. Polarlı bölümün üzerinde su geçirmez kısım bulunur istenirse bu kısım da kapatılabilir. Bazı modellerde, içteki polarlı kısım ayrılabilir. Hava sıcak olduğunda polarlı kısım fermuarı ile çıkartılarak ayrılır ve sadece üst kısmı kullanılır. Yazlık outdoor yelek modellerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Outdoor ürünlerin renk seçimi de nerede kullanılacağına bağlı olarak yapılır. Örneğin, avcılıkla ilgileniyorsanız ve doğada görünmemek istiyorsanız kamuflaj desenler kullanılırken, paten, bisiklet gibi sporlarla ilgileniyorsanız, trafikte daha görünür olabilmek adına canlı ve fosforlu renkler tercih edilir. Balıkçılar ise daha çok cepli modelleri tercih ederler. Ayrıca su ve rüzgar geçirmezlik özelliği de olması istenir. Doğa yürüyüşlerinde genellikle her türlü hava koşuluna uygun hale getirilebilecek giysiler tercih edilebilir. Ayrılabilir 3 in 1 yelekler tırmanış ve doğa yürüyüşleri için daha çok kullanılır. Şişme outdoor yelekler ise, kolaylıkla çantaya sığdırılıp ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilecek ürünlerdir. En ucuz outdoor yelekleri Cimri.com’da bulabilirsiniz.

track source