Windstopper & Polar

Windstopper & Polar Fiyatları

277 Ürün gösteriliyor.
Windstopper & Polar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Windstopper & Polar modelleri ve Windstopper & Polar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Windstopper & Polar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Nike, Kinetix, Puma, Jump, The North Face. 277 adet Windstopper & Polar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Windstopper & Polar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Windstopper & Polar markası:

En Çok İncelenen Windstopper & Polar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Windstopper & Polar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 277 Windstopper & Polar modeli içerisinde en ucuz Windstopper & Polar fiyatı 7.0 TL iken, en yüksek Windstopper & Polar fiyatı 1643.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Windstopper & Polar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Windstopper & Polar fiyatı ise 139.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Windstopper & Polar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Windstopper & Polar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Windstopper & Polar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Windstopper ve Polar

Doğa sporları denilince akla yürüyüş, kayak, tırmanış gibi doğada farklı hava koşullarında yapılan etkinlikler düşünülür. Bu etkinliklerde hem hareket kabiliyeti hem de ısıyı korumak açısından hava koşullarına uygun bir şekilde giyinmek önem kazanır. Örneğin, bir doğa yürüyüşü sırasında pantolon su geçirmeyen ve dikenli bitki türlerinden koruyacak bir materyalde tercih edilmesi uygun olur. Bunun yanında kayak sporu için ise karlı ortama uygun bir şekilde hem sıcak tutacak hem de su geçirmeyecek özellikte ürünlerin tercih edilmesi önemli olur. Bu açıdan windstopper ve polar kullanımı yapılan aktivitenin etkin bir şekilde yapılması açısından önemli sayılabilecek materyallere işaret edebilir. Bu ürünlerde kullanılan materyal polar olup rüzgârı geçirmeyen ve ısıyı muhafaza eden bir özelliği bulunur. Bu açıdan ürün sıcak kalmayı mümkün kılabilir. Özellikle kış mevsiminde soğuk hava koşullarından korunmayı sağlayan bu ürünlerin sağlık açısından da önemli bir rolü bulunur. Bu ürünler sıcak tutarken aynı zamanda nemi de koruyarak nefes alan bir materyalden üretilir.

Windstopper ve Polar Modelleri

Dışarıda yapılacak aktiviteler için önemli bir yere sahip olan polarların farklı modellerde kullanımları söz konusu olabilir. Windstopper polar sıklıkla kış mevsimi için yapılan doğa yürüyüşü ya da montların içinde tercih edilen bir ürün olarak ön plana çıkar. Bu ürünlerin materyali açısından gore tex olarak bilinen bir materyalden üretildiği görülür. Bu materyalin diğer bir özelliği de kullanıcı için ağırlık yapmadan bir kullanım sağlaması olabilir. Bu açıdan performansı etkileyen bir özelliği bulunur. Benzer şekilde, çetin hava koşullarında tercih edilebilecek windstopper mont soğuğu önleyici ve iç kısmı açısından sıcak tutan bir materyalden üretilir. Özellikle dolu, kar gibi düşük sıcaklıkların görülmesi beklenen aktiviteler için tercih edilebilir. Buna ek olarak mont yerine görece daha ince kullanımı olan windstopper ceket tercih edilebilecek nitelikte bir ürün olabilir. Görünüm açısından da bu ceketlerin spor aktivitelerine uygun bir modelde üretildiği görülür. Eğer ceket ya da mont gibi uzun kollu modeller yerine hareketi görece daha kolay sağlayan bir model arıyorsanız windstopper yelek sizin için uygun olabilir. Bu açıdan yağışlı olmayan hava koşullarında bu ürünün tercih edilmesi uygun olabilir. Eğer siz de dışarıda yapılan spor ya da aktiviteleri tercih ediyorsanız hava koşullarında aktivitenizin keyifli olması için uygun ürünleri kullanabilirsiniz. Bu aktiviteler sırasında bu ürünleri kullanarak sıcak kalabilir ve nem dengesinin olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hareket kapasitesini de istediğiniz şekilde kullanarak fazla efor kullanımını azaltabilirsiniz. Örneğin tırmanışlar gibi fazla efor gerektiren aktivitelerde enerji tasarrufu yapmak önemli olabilir. Benzer şekilde tırmandıkça hava sıcaklığının düşmesi ve rüzgârın etkisini artırması gibi durumlarda bu ürünlerin kullanılması sağlık açısından da önem taşıyabilir. Bu sebeple hem yapılan aktiviteden zevk alabilmek hem de sağlığınızı koruyacak şekilde bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca kişisel zevkinize uygun olarak ceket ya da mont gibi modelleri kullanabilirsiniz. Benzer şekilde kimi kullanıcılar için yelek kullanımı daha uygun olabilir. Bu açıdan doğa yürüyüşleri açısından yelek tercih edilmesi baton kullanımı gibi kolların hareketine bağlı olarak ürünlerin de daha kolay kullanılmasını sağlayabilir.

Windstopper ve Polar Fiyatları

Polar modelleri açısından farklı markaların dışarıda yapılacak aktivite türlerine göre ürettikleri ürünleri bulunur. Bu ürünlerde kullanılan materyallerin kalitesine göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ancak bu aktiviteler için rüzgar ve soğuğu geçirmeme özelliği olan ürünlerin fiyatları normal montlara göre daha yüksek olabilir. Polar fiyatları markaların yanında farklı ürün gruplarına göre de farklılaşabilir. Örneğin, mont tarzında üretilen ürünlerin fiyatları yeleklere göre daha yüksek olabilir. Benzer bir fiyat karşılaştırması ceketler için de söz konusu olabilir. Ancak fiyat açısından belirleyici özellikler açısından da farklılaşmalar olabilir. Örneğin, su geçirmez özelliği için ürünün ne kadar miktarda yağmur suyuna dayanıklı olduğu ve bunun ne kadar süre için geçerli olduğu da önemli olabilir. Bu açıdan dayanıklılık ve suyu geçirmez özelliği açısından süre arttıkça fiyatların da doğru orantıda etkilenmesi söz konusu olabilir. Benzer bir durum sıcak tutma ve nefes aldırma özelliği açısından da geçerli olabilir. Nem tutma kapasitesi açısından da ürün materyalinin farklılaştığı görülebilir. Bu durum da ürünün kalite ve performansını etkileyen bir özellik olabilir.

Windstopper ve Polar Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Outdoor polar satın almadan önce kullanılan materyal ve ürünün kullanım alanı göz önünde bulundurulacak özellikler olarak sıralanabilir. Bu açıdan poların iç ve dış materyali açısından da farklı özelliklere sahip olması gerekir. Dış materyali açısından rüzgarı koruması dışında iç materyal açısından ısıyı muhafaza etmesi ve nefes aldırması kritik özelliklerinden birkaçı olarak sıralanabilir. Dikkat edilebilecek diğer bir özellik ise su geçirmez özelliği olabilir. Bu özellik için üretilmiş ürünlerin suyu kaydırıcı bir materyalde olmasına dikkat edilebilir. Benzer şekilde ürünün kaç mm su miktarına dayanıklı olduğu da yapılan aktivite süresi açısından önemli olabilir. Örneğin bir doğa yürüyüşü sırasında 5-6 saatlik bir süre boyunca yürüyüş yapıldığında hava koşulları açısından eğer çok fazla yağışın olduğu bir ortam tercih edilirse bu süre boyunca su geçirmez özelliği uygun olan ürünlerin tercih edilmesi önemli olabilir. Eğer siz de doğa sporlarını tercih ediyorsanız hava koşullarına uygun mont ve polar modellerini inceleyerek size uygun ürünü bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery