Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mont (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mont (Outdoor) markası:

2022 yılı Mont (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 318 Mont (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Mont (Outdoor) fiyatı 129.9 TL iken, en yüksek Mont (Outdoor) fiyatı 7279.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mont (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ocak 2022 tarihinde ortalama Mont (Outdoor) fiyatı ise 1274.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mont (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Mont

Sunduğu konfor ve kalite ile outdoor mont çeşitleri son yıllarda kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görür. İngilizce kökene sahip olan outdoor kelimesinin tam olarak Türkçe karşılığı dış mekan ve açık kava kavramları ile hayat bulur. Daha çok doğa ile ilgili kavramlarla bir araya geldiğine şahit olunur. Akla gelen tüm açık hava sporları, kapalı alanlarda yapılan sporlara göre çeşitli farklılıklar içerir. Tam da bu yüzden bu iki spor çeşidinde kullanılan malzemeler, aksesuarlar ve kıyafetler birbirinden ayrılır. Açık havada yapılan sporlar için oldukça önemli olan bu gereksinimler uğraştığınız faaliyeti daha keyifli ve amacına uygun hale getirir. Kendi sağlığınız için de dikkat etmeniz gereken koşullar arasında ilk olarak üzerinizde bulunan kıyafetleri seçerken özen göstermeniz gerekir. Bu özen ile hem yaptığınız faaliyeti daha iyi koşullarda gerçekleştirmiş olursunuz hem de tam olarak istediğiniz verimi alma şansını yakalarsınız. Tam olarak bu aşamada devreye giren outdoor mont çeşitleri vücuda gerekli olan ısıyı verir. Dışarıdan gelen olumsuz durumlardan sizleri koruyan outdoor mont ile kaliteli ve verimli zaman geçirebilirsiniz. Outdoor mantığı ile üretilen montların amacı yüksek konfor ve hareket genişliği sağlamasıdır.

Outdoor Mont Modelleri ve Özellikleri

Kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilen outdoor montlar kadın ve erkeklere göre farklı özellikler gösterir. Outdoor mont erkek kullanıcılar için kötü hava koşullarına uygun olarak üretilir. Su ve rüzgar geçirmeyen bu montlar sayesinde kullanıcılar her zaman vücut ısılarını korumayı başarır. Sağlam ve kaliteli kumaşları hava alan mikro deliklere sahip olur. Ayrıca erkek vücuduna göre kalıplara sahip olan bu outdoor mont çeşitlerini her bedene uygun şekilde bulabilirsiniz. Oldukça hafif olan bu montlar size soğuk kış aylarında ağırlık yapmaz. Outdoor montların hafifliği sayesinde içinde bulunduğunuz zamanlarda rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Outdoor şişme mont çeşitleri bu kadar hafif olmasına rağmen havayı içinde hapseder ve uzun süreli ısı koruması sağlar. Farklı beden ölçülerine göre şişme montların ağırlığı değişkenlik gösterir. Aynı şekilde outdoor mont kadın kullanıcılar için de bu konforu sağlayan özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanır. Doğa sporlarında veya günlük yürüyüşlerde hafifliği sayesinde bunalmadan ve ağırlaşmadan hareket etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Kumaş kalitesi sayesinde vücudun olması gereken ısısında kalmasını sağlar. Outdoor montlar çok az yer kapladığı için seyahatlerinizde ve gezilerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Outdoor mont bayan kullanıcıları için farklı desenlere ve renklere sahip ürünler çıkarır. Bu yüzden üzerinizde bulunan diğer aksesuarlara ve kıyafetlere uyum sağlayacak şekilde kombin yapabilirsiniz. Esnek kumaşlı outdoor montların içinde dilediğiniz spor çeşidini zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Nefes alabilen outdoor kışlık mont sayesinde kış aylarında hava ne kadar soğuk olursa olsun vücudunuzun kuruması engellenir. Montun vücudunuzu kaplayan farklı yerleri için çeşitli koruma kalkanları oluşur. Ense ve omuz kısımları en çok yağmuru ve rüzgarı alan bölgeler olduğu için o alanlara göre farklı kaplamalar kullanılır.  Ayrıca kışlık montlara özel olarak şapkalı outdoor modellerde bulunur. Ayarlanabilir şapkalara sahip olan outdoor montları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Daha ufak yaşlara sahip olan çocuklarınızı her zaman koruyacak olan outdoor polar mont çeşitleri her bedene ve kiloya uyum sağlayacak seçenekler ile üretilir. Çocuk kullanıcılar yetişkin kişilere göre daha savunmasız olduğu için polar özelliğe sahip olan outdoor montlar genel olarak tercih edilir. Çocukları sert kış günlerinde hasta olmaktan koruyan montlar farklı kesimlerde üretilir. Bu sayede çocuğunuz rahatlık içinde enerjisini atabilir. Hatta daha esnekliği sayesinde çocuklara daha fazla hareket kabiliyeti yaratmak amacı ile üretilen outdoor softshell mont çeşitleri kullanım sırasında yüksek konfor sunar. Sporlarınız ve yürüyüşleriniz sırasında sizlerde softshell modelleri rahatlıkla kullanarak vücudun nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Outdoor Mont Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Açık havada spor yapan kişilerin önem verdiği ilk koşullar arasında rahatlık ve konfor bulunur. Sporcular bu yüzden genel olarak kıyafetlerini outdoor çeşitleri arasından tercih eder. Kendinize hem günlük hayatta kullanabileceğiniz hem de spor yaparken rahat edebileceğiniz outdoor mont almak isterseniz bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekir. Outdoor mont markaları bu ürünleri üretirken her kullanıcıyı düşünerek hareket eder. Bu yüzden kendi bedeninize ve amacınıza uygun mont seçerken zorlanmadan istediğiniz outdoor montu bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasın outdoor montun teknik özelliklerine iyice incelemeniz gerekir. Her mevsim kullanabileceğiniz iki farklı yönü bulunan 3 in 1 outdoor mont çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Outdoor montlarını incelerken fermuar özellikleri de dikkat etmeniz gereken özellikler arasında bulunur. Kendinize uygun bedende ve ağırlıkta olan montu aldığınızdan emin olmanız gerekir. Bu sayede outdoor montların kullanımı daha rahat ve konforlu olur.

Outdoor Mont Fiyatları

Özellikle sert hava koşullarından kullanıcıları koruyan outdoor montları çeşitli özellikler ile üretilir. Bu yüzden outdoor montlar günümüzde günlük olarak da kullanılmaya başlanır. Çok amaçlı işlevleri bulunan bu montlar fiyatlandırırken çeşitli özelliklerin dikkate alındığını bilmeniz gerekir. Outdoor mont fiyatları kendi sektörü içinde farklı seçenekler ile sunulur. Çeşitli markaların ürettiği bu montlar kalitesine ve kumaşına göre değişiklik gösterir. O yüzden bu koşulları göz önünde bulundurarak fiyat araştırmanızı yapmanız gerekir. Outdoor montların kumaş kalitesi ve yün farkları fiyatlarına yansır. Sahip olmak istediğiniz montu hangi amaçla aldığınızı netleştirirseniz kendinize uygun olan outdoor ürünü daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun olan çeşitli outdoor montlar araştırmanız sırasında mutlaka karşınıza çıkar. Araştırma yaparken outdoor montla bulunmasını istediğiniz veya istemediğiniz özellikleri filtreleme şeklinde bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery