track source
track source

Çorap (Outdoor)

Çorap (Outdoor) Fiyatları

687 Ürün gösteriliyor.
Çorap (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çorap (Outdoor) modelleri ve Çorap (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çorap (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Koton, Nike, DeFacto. 687 adet Çorap (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çorap (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çorap (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Çorap (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çorap (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 687 Çorap (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Çorap (Outdoor) fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek Çorap (Outdoor) fiyatı 524.12 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çorap (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çorap (Outdoor) fiyatı ise 55.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çorap (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Çorap

Outdoor denilince akla ilk olarak dış mekan etkinlikleri gelse de özellikle outdoor giyim ürünleri yalnızca bu tip etkinliklerde kullanılan ürünler değildir. Genel olarak eşofmanlar, montlar, çoraplar gibi çeşitlenen ürünler içinde alternatifli olarak satın alınan ürünler, outdoor çorap çeşitleri olabilir. Birçok farklı tekstil firması kalın yapılı çorapları outdoor etiketi ile satışa sunabileceğinden, bu tip ürünler birçok farklı markada bulunabilir. Ancak outdoor ürün üretici markaları da azımsanmayacak kadar çok sayıda bulunabilir. Bu markalar her yaştan kullanıcı için iç giyim ürünleri arasında en önemli ürünlerden biri olan çorapları üretebilir. Özellikle kış aylarında soğuk hava koşullarından kullanılmak üzere çocuk çorap çeşitleri, en çok araştırılan ürünler içindedir. Outdoor çocuk çorap modelleri genel olarak yüzde yüz pamuk ya da yün içeriklerde üretilir. Kalın yapıları sayesinde çocukları soğuk havalarda koruyabilecek en önemli ürünlerdir. Termal çorap olarak da bulunabilecek bu ürünler farklı renk alternatifleri ile çocuklar için evde, okulda, gezi organizasyonlarında, spor aktivitelerinde ve daha birçok alanda kullanılmak üzere temin edilebilir.

Outdoor Çorap Çeşitleri

Özellikle açık havalarda ayak ısısını korumaya yardımcı olan outdoor giyim ürünleri outdoor çoraplardır. Doğa yürüyüşü, trekking, kampçılık ya da herhangi bir açık hava etkinliğinde ya da outdoor spor yaparken kullanılması için seçilen çoraplar en önemli outdoor ürünleri olarak sayılabilir. Çocukların vücudunun tamamının ısınması için ayaklardan başlanması gerektiğini bilen tüm ebeveynler, outdoor çocuk çorap modelleri içinden mevsimine uygun modelleri çocukları için seçebilir. Outdoor yün çorap çeşitleri kış aylarında kullanılması gereken en kaliteli ve sağlam outdoor çorap çeşitlerinden sayılabilir. Outdoor çorap çeşitleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de termal çorap ve tozluk çeşitleri olabilir. Tozluklar çoraplar gibi ayak tabanlarının aksine ayak bileğini ısıtan ve uzun formları sayesinde özellikle tırmanışlarda pantolon veya spor kıyafetleri çamurdan koruyan ürünlerdir. Bu nedenle termal tozluklarda tercih edilebilecek outdoor ürünler içinde sayılabilir. Outdoor çoraplar her spora uygun modelleri ile hem yetişkin hem de çocuklar için rahatlıkla bulunabilecek ürünlerdir. Bu ürünler ile yaşamın her anında güvenlik ve konfor bir arada tutulabilir. Yürüyüşler, tırmanışlar, dağcılık gibi aktivitelerde olmazsa olmaz sayılan outdoor çoraplar termal özellikleri sayesinde ısıyı içerde hapsettiklerinden sağlık açısından oluşabilecek tüm riskleri ortadan kaldırabilir. Özellikle kamp ve benzeri etkinliklerde hava koşullarının çok daha düşük derecelere geldiği gece saatlerinde outdoor çoraplar soğuktan korunmak için kullanılması zorunlu olan kamp ekipmanları içindedir. Uyku tulumunda ya da çadırda geçirilecek gecelerde ayakların sıcak kalmasını sağlayan ürünler üşümeyi engelleyecek en önemli ürünlerdir. Outdoor çoraplar elbette yaz dönemlerine uygun olarak da üretilebilir. Yazlık outdoor çorap çeşitleri de sıcak mevsimlerde açık hava aktivitelerinde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Bu ürünler de kumaşları bakımından nefes aldıran ve ayak ısısını dengede tutan ürünler oldukları için ayak sağlığının bozulmasını engelleyen ürünlerdir. Bu nedenle yaz ve kış aylarında yoğun aksiyon halinde olan kişilerin mutlaka outdoor çorap ürünlerini tercih etmeleri gerekir. Outdoor çorap çeşitleri zengin ürün seçenekleri ile her yaştan kullanıma uygun olarak farklı marka ve model seçenekleri ile cimri.com sayfalarında karşılaştırılabilir. Her renkten seçeneği bulunabilecek bu ürünlerin yaz aylarından en çok tercih edilen renkleri beyazken, kış aylarında siyah renklerin sık tercih edildiği söylenebilir. 

Outdoor Çorap Fiyatları

İç giyim ürünlerinden sayılan ve her yaştan kişinin sıklıkla kullandığı çoraplar hem modelleri hem de fiyatları bakımından birbirinden farklı seçenekler ile satışa sunulan ürünlerdir. Türkiye'de tekstil ürünü üretimi yapan birçok firma tarafından üretilen bu ürünler farklı marka etiketleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerdir. Mevsimine göre farklı iplik seçenekleri ile üretilen çoraplar, öncelikle yazlık ve kışlık olarak kategorilendirilir. Yazlık ve kışlık çoraplarda renkleri, desenleri, boyutları bakımından birbirinden ayrılabilir. Kış mevsimlerinde hava şartları nedeniyle kalın yapılı olarak tasarlanan çorapların en çok araştırılan çeşitleri Outdoor etkinliklerde kullanılabilecek olan seçeneklerdir. Bu ürünler piyasada bulunan birçok çorap markası tarafından satışa sunulabilir. Ancak ürünlerin fiyatları hakkında tek bir seçeneğe rastlamak mümkün değildir. Outdoor çorap fiyatları genelde kullanıcıların yaş aralıklarına, ürünlerin kalınlıkları, modelleri ve markalarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Termal çorap olarak da bilinen bu ürünler kış mevsimlerinde ayak ısısını sabit tutacak özelliklerle üretilirken, yaz mevsimlerinde ayakların nefes almasını sağlayacak fonksiyonlar ile üretilir. Ürünlerin fiyatlarının da markaların tasarım seçeneklerine göre çeşitlendiği söylenebilir. 

Outdoor Çorap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Outdoor çorap modelleri; kadın, erkek, çocuk kullanıcılar için birçok farklı marka tarafından alternatifli olarak üretilir. Klasik çorap tasarımlarına göre farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünlerin kışlık seçenekleri oldukça kalın yapılara sahiptir. Açık alan etkinlikleri, spor müsabakaları, kamp organizasyonları gibi aktivitelerde kullanılabilecek bu ürünler seçilirken ayak numaralarına uyumlarının yanı sıra birlikte kullanılacak ayakkabıların yapısına da uyumlu olmaları önemlidir. Yazlık çoraplarda da aynı durumun geçerli olduğu söylenebilir. Çorap seçerken ürünlerin renkleri ve desenleri kişilerin tercihleri ile ilişkili sayılabilir. Ancak ürünlerin içeriklerine dikkat etmek oldukça önemlidir. Ayak sağlığını korumak adına çorapların içeriklerinin mutlaka doğal malzemelere sahip olması gerekir. Bu nedenle kullanıcıların hemen hepsinin satın alma yapmadan önce tüm bu detaylara göz atması önemlidir. Outdoor çorap modelleri cimri.com sayfalarından farklı marka seçenekleri ile incelenip, her bütçeye uygun bir seçenek bulunabilir. Outdoor çorap ihtiyacı olan kullanıcılar burada yer alan seçenekler içinden yazlık ve kışlık outdoor çorap ihtiyaçlarını giderebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery