track source
track source

Şort & Kapri (Outdoor)

Şort & Kapri (Outdoor) Fiyatları

96 Ürün gösteriliyor.
Şort & Kapri (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şort & Kapri (Outdoor) modelleri ve Şort & Kapri (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şort & Kapri (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Pierre Cardin, DeFacto, Lescon. 96 adet Şort & Kapri (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şort & Kapri (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şort & Kapri (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Şort & Kapri (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şort & Kapri (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 96 Şort & Kapri (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Şort & Kapri (Outdoor) fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Şort & Kapri (Outdoor) fiyatı 1885.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şort & Kapri (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şort & Kapri (Outdoor) fiyatı ise 114.81 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şort & Kapri (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
Exuma 281100 Yeşil Outdoor Softshell Erkek Kayak Montu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Outdoor Şort ve Kapri

Günlük yaşantı içerisinde kullanım alanına ve mekana göre farklı özelliklerde birçok kıyafet tercihi yapılır. Günümüzün gelişen teknolojik imkanları ile birlikte giyim ürünlerinde de alternatif oldukça fazlalaşmıştır. Birçok marka tarafından farklı tasarımlarda ve farklı kumaş seçenekleri ile ürünlerin üretimi vardır. Gün içerisinde spor giyim ürünlerinin kullanımı da oldukça yaygın hale gelmiştir. Spor giyim ürünleri tercih edilirken öncelikle rahat ve konforlu kullanım imkanı sunmasına dikkat edilir. Spor kıyafetler artık aktivite dışında da kullanıcıların rahat giyim tarzı olarak fazlaca tercih ettiği ürünler arasındadır. Spor giyim ürünleri dış mekan ve iç mekan aktiviteler için farklı özelliklere sahiptir. Dış mekan spor giyim ürünlerinin her türlü hava şartına uyum sağlar nitelikte olması gereklidir. Outdoor ürünlerde yaz - kış gibi sezonlar için farklı özelliklerde ürünlerin üretimi yapılır. Yaz sezonunda terlemeyi önleyecek ürünlerin kullanımı daha fazlayken, kış sezonunda sıcak tutma seviyesi yüksek ürünler fazlaca kullanılır. Spor aktivitelerinde kullanılan başlıca ürünlerin arasında ise tişört ve şort çeşitleri yer alır. Spor şort modelleri kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için farklı kullanım alanına göre uygun tasarım özellikleri ile üretilmiştir. 

Outdoor Şort ve Kapri Modelleri

Spor giyim ürünleri günümüzde spor aktiviteleri dışında günlük yaşantıya uyarlanabilir şekilde de üretilmeye başlamıştır. İç mekan ve dış mekan spor aktivitelerinde farklı özelliklerde spor kıyafetlerinin kullanımı yapılır. Spor kıyafetler içerisinde her sezon farklı özelliklerde ve tasarımlarda ürün alternatifleri bulunur. Yaz sezonunda özellikle spor şortların kullanımı daha yaygın hale gelir. Spor şort modelleri kapalı salon spor aktivitelerine ve dış mekan spor aktivitelerine uyumlu özelliklerde birçok marka tarafından üretilmiştir. Outdoor şortlar kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için farklı koleksiyonlarda üretilir ve rahat, konforlu tasarımları vardır. Outdoor şort çeşitlerinde erkekler de kısa şort, kapri modeller, kadın kullanıcılarda ise kısa şort, kapri çeşitleri, şort etek modelleri sıklıkla tercih edilen modellerdir. Spor dallarının hemen hepsinde rahat hareket imkanı sunması sebebiyle şort çeşitleri sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Outdoor şortlarda yürüyüş, koşu, antrenman gibi yapılacak aktiviteye uygun özelliklerde ürünleri bulmak mümkündür. Yürüyüş şortları genellikle cepli olarak tasarlanır ve özel eşyaların da taşınmasına olanak tanır. Antrenman şortlar ter tutmayan ve hareketleri kısıtlamayan özellikte üretilir. Spor dalına göre şortların kalıpları ve kullanılan kumaş özellikleri farklılık gösterir. Spor aktivitelerinde şort kullanımının tercih edilmesinin bir sebebi de bu ürünlerin hafif yapılı olmasıdır. Esnek yapıları ile her türlü spor aktivitesine uyum sağlayan özelliktedir. Tenis şortu çeşitleri genellikle içi taytlı olarak tasarlanır. Yaz, kış kullanıma uygun olan ürünler cebinde top taşıma imkanı sunar. Ayrıca spor esnasında hareket özgürlüğünü sağlayan esnek yapıdadır ve teri dışarı atan kumaşı sayesinde aktivite boyunca kuru kalma sağlanır. Koşu şortu çeşitleri kullanım yapılacak alanın özelliklerine uygun tasarımlardadır. Taytlı ve taytsız alternatifleri mevcut olup teri dışarı atan teknoloji kullanılmıştır. Dış mekanlarda yapılan spor aktivitelerinde tercih edilen ürünler arasında kısa şortların yanı sıra bermuda şort seçenekleri de yer alır. Bermuda şortlar diz altında biten boy ölçüsü ile çocuk, kadın ve erkek kullanıcıların kullanıma uygun farklı tasarımlara sahip ürünlerdir. Kapri modelleri koşu, yürüyüş, futbol gibi spor aktivitelerinde rahat kullanımı ile tercih edilir. 

Outdoor Şort ve Kapri Fiyatları

Günlük yaşantıda spor tarzı benimseyen kullanıcılar için ve sporun her dalında kullanıma uygun özelliklerde spor giyim ürünleri üretilir. Spor giyim ürünleri yapılacak aktiviteye ve alana göre farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Açık ve kapalı alan sporlarda en fazla tercih edilen ürünlerin başında spor şortlar bulunur. Spor şortlar, spor dallarına göre farklı kalıplarda ve kumaşlarla üretilmiştir. Kullanım alanına ve üretim özelliklerine göre şort fiyatları değişkendir. Outdoor şortlar, spor salonu aktivitelerinde giyilen şortlara göre daha ileri teknolojiler kullanılarak üretildiği için fiyatları maliyetlidir. Şortlarda yapılacak sporun özelliklerine göre kalıplar değişken olup fiyatlarda kalıba göre değişir. Şortların ter itici, su geçirmez gibi kumaş özellikleri fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Şort modellerinde kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için üretilmiş koleksiyonlar arasında yine farklılıklar vardır. Şortlarda kısa, uzun veya bermuda model alternatifler bulunur. Ürün üzerinde yer verilen her detay fiyat üzerinde etkili olur.

Outdoor Şort ve Kapri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tenis, koşu, basketbol, voleybol gibi sporun her türlü dalında farklı giyim ürünlerinin kullanıldığı görülür. Piyasada birçok marka tarafından beklentiyi ve ihtiyacı karşılayacak ürünlerin üretimi yapılmıştır. Outdoor şort ve kapri modelleri kullanım yapılacak hava şartlarına uygun ve spor aktivitelerinde rahatlık sağlayacak özelliklerdedir. Outdoor şort modelleri sıcak havalarda teri iten özelliğe sahiptir. Aynı zamanda su geçirmeyen, kışın kullanıma uygun özelliğe sahip ürünlerde vardır. Şort tercihi yapılacağı zaman öncelikle hangi alanda ve hangi aktiviteler için kullanılacağı belirlenmelidir. Şort modellerinde farklı boy ve tasarım özelliklerine sahip ürün alternatiflerini bulmak mümkündür. Kısa şort kullanımı tercih etmeyenler için diz altı boya sahip kapri çeşitlerinin tercih edilmesi uygundur. Outdoor kapri modellerinde cepli ve cepsiz tasarıma sahip ürünler ihtiyaç doğrultusunda kullanılabilir. Spor şortlarda kullanılan kumaşın yapısı aktiviteye ve sezona uygun olması gerekir. Spor aktivitelerinde esnek yapılı ürünlerin tercih edilmesi hareket özgürlüğü sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery