Bandana (Outdoor)

Bandana (Outdoor) Fiyatları

429 Ürün gösteriliyor.
Bandana (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bandana (Outdoor) modelleri ve Bandana (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bandana (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, DeFacto, Orange Venue. 429 adet Bandana (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bandana (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bandana (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Bandana (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bandana (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 429 Bandana (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Bandana (Outdoor) fiyatı 6.95 TL iken, en yüksek Bandana (Outdoor) fiyatı 423.72 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bandana (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bandana (Outdoor) fiyatı ise 51.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bandana (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Mavi 195223-620 Kelebek Desenli Kadın Bandana
Mavi 195223-620 Kelebek Desenli Kadın Bandana
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bandana

Kadın ve erkeklerin günlük hayatlarında tarzlarına uygun vazgeçilmez birçok aksesuar vardır. Genellikle spor giyinen kullanıcıların tercih ettiği aksesuarlar, bandanalardır. Bandanalar, günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birçok modelde ve renkte hayatımızın her anında yer almaktadır. Bandanalar sadece saç bandı olarak klasik kullanım için değildir. Aynı zamanda boyun ve bileğe de rahatlıkla kullanılabilen aksesuarlardır. Kısa veya uzun her saç modeline uygun olan bir üründür. Her tarz insanın kendine uygun bir modelini bulabileceği bandana çeşitleri mevcuttur. Bandana çeşitleri kullanıcılar için popüler akım haline gelmiştir. Her mevsim tercih edilebilir kumaşlardan ve renklerden oluşmaktadırlar. Bazı meslek gruplarının kullandığı bandana çeşitleri günlük kullanıma uygun değildir. Doktor, hemşire veya aşçı gibi meslek gruplarının kullandığı bandanalar hijyen açısından farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Bu meslek grupları genellikle açık renk ürünleri tercih eder. Uzun süre kullanım olacağı için özel kumaşlardan imal edilen bandanalar nefes aldıran ve terletmeyen yapıda olmalıdır. Amacına uygun materyalde kullanılan bandanalar kullanım konforunu arttırmaktadır.

Bandana Modelleri

Her yaş grubunun sıklıkla tercih ettiği aksesuarların başında bandanalar yer alır. Bandana modelleri, kişiden kişiye göre değişen her tarza uygun olarak üretilir. Bandanalar çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok bandana kullanım çeşidi vardır. Kullanıcılar arasında bere, saç tokası, boyunluk, alın bandı gibi farklı şekillerde kullanımları popülerdir. Bandanalar saç aksesuarı olarak karşımıza çıkmaktadır, fakat boyun, bilek gibi yerlerde tercih edildiğinde kombini tamamlayıcı bir ürün haline gelir. Kullanıcılar tarafından çoğunlukla kış aylarında soğuk hava şartlarından korunmak amacıyla tercih edilir. Kimi zaman da yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından korunmak amacıyla kullanılır.Her tarza uygun model ve materyalden üretilen bandanalar, her boyuta uygun olması için esnek yapıda üretilmektedir.  Bağlama şekillerine bağlı olarak birçok kombini güçlendiren bandanalar, kişinin kendi tarzını yansıtabilmesi için biçilmiş bir kaftandır. Günlük kullanım dışında özel bir amaç için de tercih edilir. Özellikle motosiklet kullanan kullanıcılar ile özdeşleşen bandanalar, farklı amaçlar için de çok kullanışlıdır. Doğa yürüyüşleri, bisiklet sürmek gibi dışarıda yapılan aktivitelerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Üretim materyalleri kullanım alanına göre değişmektedir. Bandana modelleri ve kalitesi, markaya göre farklılık göstermektedir. Aslında dümdüz bir parça kumaştan elde edilen bandanalar çok kullanışlıdır. Farklı yapılarda, kumaşlarda, dikişli veya dikişsiz gibi birçok model ile karşımıza çıkar. Her yaş grubunun rahatlıkla tercih edebileceği bandana aksesuarları elastik yapıdadır. Soğuk havalar için üretilen bandanalar genellikle yün veya polar gibi kalın kumaşlardan üretilmektedir. Daha sıcak havalar için üretilen bandanalar, hava alabilen ve terletmeyen yapıdaki kumaşlardan üretilmektedir.  Bandana erkek modelleri genellikle askeri desenli, gri, siyah gibi koyu renklerden üretilir. Bandana kadın ürünleri çoğunlukla canlı renkler ve desenler kullanılarak üretilir. Unisex bandana modelleri genelde tek renk ve desensiz olarak karşımıza çıkar. Elastik yapıda olan ürünler kadın ve erkek kullanıcıların rahat kullanımına uygundur. Kullanıcılar arasında sıklıkla ufak bir hediye olarak da çokça bandanalar tercih edilir. Bandana çeşitleri okulda,iş yerinde, sosyal hayatın koşuşturmasında veya kamp gibi aktivitelerin vazgeçilmez aksesuarıdır. Çok az yer kaplaması ve işlevinin basitliğiyle kimi zaman hayat kurtarıcı olabilir. 

Bandana Fiyatları

Her marka aynı tip ürünleri farklı fiyatlarla piyasaya sürer. Bandana fiyatları, kullanım alanına, mevsimine, rengine, modeline gibi birçok sebepten dolayı farklılık göstermektedir. Uzun süreli kullanıma uygun modellerde kullanılması gereken, hava aldıran ve kaşındırmayan kumaşların tercih edilmesi, kullanıcının ürüne daha fazla para vermesine sebep olur. İyi materyalden üretilmiş ve dikişleri sağlam bir bandana ömrü, daha az kalitedeki bir bandanaya kıyasla daha fazladır. Kısa sürede deforme olan bandana çeşitleri sıklıkla tercih edilirse daha fazla para harcanır. Dikişsiz bandanalar, dikişli bandanalara nazaren fiyatları daha yüksektir. Çift yönlü kullanabilen ürünlere ise, tek taraflı kullanılanlara kıyasla daha uygun fiyatlara sahip olunur. Kadın ve erkek bandanalarının fiyatları çocuk bandana fiyatlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Bütçeye katkı sağlamak amaçlı tekli bandana ürünü satın almak yerine çoklu satılan ürünleri tercih etmek doğru bir tercih olacaktır. Hijyen amaçlı kullanılan bandanaların kaliteli yapıda olması fiyatlarının yüksek olmasına sebep olabilir. Özel meslek grupları için üretilen bandanalar günlük kullanım için uygun olan ürünlere göre daha yüksek fiyatlandırılır. 

Bandana Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bandana satın alırken dikkat etmemiz gereken birçok madde vardır. Bunlar ürünün yapısı, bedeni, üretilen materyali gibi durumlardır. Ürünün kullanım amacına uygun boyutlarda olması önemlidir. Ürün kafa için kullanılacaksa, ürün bedeninin kafa ölçümüze uygun olup olmadığını bilmek çok önemlidir. Herhangi bir kumaşa karşı alerji durumu var ise, bu önceden satıcı tarafından belirtilen kumaş özellikleri kısmı incelenerek kontrol edilmelidir. Kullanılacak mevsimin hava şartlarına uygun materyalde bir ürün satın almak konforlu bir kullanım sağlar. Ürünün etiket kısmının kaşındırma sorunu çoğunlukla kullanıcıların karşılaştığı sorunlardandır. Etiketinin çok büyük olması muhtemel kaşındırma sorunu yaratabileceğinin habercisidir. Bandana gibi açık havadaki aktiviteler için tercih edilen ürünleri, spor mağazaları gibi özel amaçlar için olan mağazalardan satın almak yarar sağlar. Bandana decathlon gibi özel spor ve aktivite mağazalarından satın alındığında, hem fiyat olarak hem de kalite olarak bütçe tasarrufu sağlar. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün satın almak kullanım ömrünün artmasına yardımcı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery