Lastik

Lastik Fiyatları

54215 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi
Lastik fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Lastik fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 54215 adet Lastik ürünü bulduk. Lastik kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Lastik mağaza fiyatları ve Lastik ürün özellikleri incele!
lastik” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "2284" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Lastik

Lastikler araçların zeminle olan etkileşimini sağlayan önemli parçalar olarak üretilir. Araçların güvenlik ve performans gibi birçok değişkeni lastik kalitesine bağlı olur. Lastik çeşitleri farklı araç tiplerine ve farklı koşullara göre üretilir. Maksimum güvenlik ve performans amacıyla üretilen lastikler birçok farklı marka tarafından üretilir. Lastikler mevsim şartlarına uygun olarak üretilir. Kışın ağır şartlarında, karlı, yağmurlu havalarda güvenle kullanılmak üzere tasarlanan lastikler bulunur. Yaz lastiğinin ise güçlü yol tutma özelliğinde ve yüksek ömürlü olması amaçlanır. İklim tipine göre dört mevsim olarak kullanıcılara sunulan lastik çeşitleri de bulunur. Uygun koşullarda dört mevsim lastiklerle ekonomik bir tercih yapabilmek mümkün olur. Arazi araçları ve özel spor arabalar için üretilen lastikler de bulunur. Lastik üretimleri yol tutuşlarında maksimum performansı almayı amaçlarken, yakıt tüketimini de düşürmeyi amaçlar. Birçok farklı marka tarafından üretilen lastikler bulunur. Bu durum kullanıcılara ürün çeşitliliği sunarken aynı zamanda gelişmiş lastik tasarımlarının kullanıcılara sunulmasına yardımcı olur. Kullanıcılar rahat bir seçim yapma şansı bulur.

Lastik Çeşitleri

Goodyear lastikler farklı araç tiplerine göre tasarlanıp üretilir. Bu nedene farklı özelliklere sahip lastik çeşitleri bulunur. Otomobiller için aşınma süresinin uzun olduğu ve yüksek performans alınabilecek şekilde üretilir. Aynı zamanda yola tutunması iyi, araç içine ses iletmeyecek şekilde tasarlanır. 4*4 araçlar için arazide iyi çekişli lastik tipleri de bulunur. Ağır ticari araçlar için yüksek kilometrelerde kullanılabilecek, sessiz kullanımı amaçlayan lastikler bulunur. Lassa lastikler, yaz lastikleri kış lastikleri ve dört mevsim lastikler olarak üretilir. Kışın yağmurlu ve karlı zeminlerde, güvenli sürüşü ve yüksek performansı hedefleyen lastikler bulunur. Ekonomik olarak dört mevsim kullanılabilecek Lassa lastikler de kullanıcılara sunulur. Ticari araçlar, otomobiller ve ağır vasıtalar için özel olarak üretilen Lassa lastik modelleri bulabilmek mümkün. Bridgestone lastiklerin, emniyet lastiği olarak kullanıcılara sunulan modelleri bulunur. Farklı zemin türlerine uyum sağlayan lastikler bulunur. Islak zeminlerde güvenli yol tutuşu yüksek performans özellikleriyle üretilir. Kısa fren mesafesine uygun özelliklerde yol tutuşu yüksek lastikler bulunur. Binek araçlar, ticari araçlar ve ağır vasıtalara uygun lastik çeşitleri bulunur. Continental lastik çeşitleri, farklı araç tipleri için farklı özelliklerde üretilir. Otomobillere, SUV’lere ve kamyonetlere uygun lastikler bulunur. Kış şartlarında ıslak ve karlı zeminlerde güvenli bir fren mesafesine sahip lastikler sayesinde rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Güvenli viraj almaya uygun, yüksek hızlarda güvenli yol tutuşları sağlayabilen Continental lastik modelleri bulunur. Maksimum performansa, düşük yakıt tüketimiyle ulaşmayı amaçlayan lastikler sessiz bir sürüş deneyimi sağlamayı amaçlar. Milestone lastikler iş makineleri, zirai araçlar, ticari araçlar ve otomobillere göre üretilir. Kış şartlarına göre geliştirilmiş ve dört mevsim kullanılabilecek lastik çeşitleri bulunur. İş makineleri için uzun ömürlü, çamurlu taşlı zeminlere uygun özelliklerde, kısa mesafeli dönüşlere olanak sağlayan lastik çeşitleri bulunur. Mevsim, araç tipi, sürüş stilleri gibi değişkenlere göre tasarlanıp üretilen Michelin lastik modelleri bulunur. Otomobil, ağır vasıtalar, iş makinelerine uygun farklı zeminlerde kullanılabilecek lastikler bulunur. Uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sunmayı amaçlayan lastiklerin ünlü otomobiller için özel olarak üretilen modelleri bulunur. Yakıt tasarrufu sağlayan spor sürüş için üretilen lastikler  bulabilmek mümkündür. 

Lastik Fiyatları

Birçok yönden farklılıklar içeren lastik tipleri bulunur. Lastik fiyatları, lastiklerin sahip oldukları özelliklere göre belirlenir. Ağır vasıtalar ve iş makineleri için üretilen lastikler ebatlar göz önüne alınınca yüksek fiyatlı olur. Binek otomobil lastiklerinde ise, fren mesafesi, kullanım uygunluğu olan zeminler, uzun ömürlü olması lastik kalitesiyle beraber fiyatlarını yükseltebilecek etkenler arasında yer alır. 4 mevsim lastikler, satın alırken yüksek fiyatlı olabilir. Ancak bu durum uzun vadeli bir planda ekonomik olur. Yaz ve kış lastikleri almaya gerek kalmadan kullanılabilecek lastikler, bu yönüyle ekonomik bir kullanım imkanı sağlar. Bazı özel araçlar için tasarlanan lastik tipleri bulunur. Bu lastikler özel tasarım ve üretim aşamalarından geçer. Bu nedenle araçlar için özel tasarlanan lastikler yüksek fiyatlı olabilir. Farklı bütçelere uygun lastik tipleri bulabilirsiniz. Cimri.com’un kullanıcılar için sunduğu hizmetleri kullanarak uygun bir lastik seçimi yapabilmek mümkündür. 

Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçlarda uygun lastik kullanımı insan hayatını doğrudan etkileyebilecek noktalar arasında yer alır. Bunun için lastik alırken hassas davranmak gerekir. Lastik üretimleri farklı araçlara göre yapılır. Bunun için aracın tipine göre uygun lastikleri seçmek oldukça önem taşır. Farklı araç tipleri için kullanılması önerilen lastik boyutları incelenerek uygun lastik almak gerekir. Lastikler farklı çevresel özellikler  göz önünde bulundurularak üretilir. Hava şartları da bu özellikler arasında yer alır. Kullanıcıların hava şartlarına uygun lastikleri seçmesi önem taşır. Yağmurlu ve karlı zeminlerde kış lastiği kullanmak hayati önem taşır. Bunu için kullanıcılar mevsimsel özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapmaları gerekir. İş makineleri ve ağır vasıtalar için zemin tipine uygun lastik seçmek oldukça önem taşır. Çamurlu, engebeli arazilere uygun lastik tipleri bulabilmek mümkündür. Bazı ünlü otomobiller için üretilen özel lastik çeşitleri de bulunur. Araçlardan maksimum performans almaya yarayan lastikler kullanılarak keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi yakalayabilirsiniz. Bu noktalara dikkat ederek uygun bir lastik alabilir, sevdiklerinizle hem güvenli hem de keyifli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery