Milestone Lastikler

Milestone Lastikler Fiyatları

348 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Milestone Lastikler

Milestone Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Milestone Lastikler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Milestone Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Milestone Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Sunny Televizyonlar
 • Nikon Dijital Fotoğraf Makineleri
 • Bridgestone Lastikler
 • Puma Spor Ayakkabı
 • Philips Kahve Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Milestone Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Milestone

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Milestone Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 348 Milestone Lastikler modeli içerisinde en ucuz Milestone Lastikler fiyatı 225.59 TL iken, en yüksek Milestone Lastikler fiyatı 712.74 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Milestone Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Milestone Lastikler fiyatı ise 325.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Milestone Lastik

  Milestone lastik markası, 1970 yılında Abdülkadir Özcan tarafından kurulan Abdülkadir Özcan Anonim Şirketi’nin (AKO) bünyesinde yer alır. 1970’li yıllarda büyük bir atılım yapan AKO Group, Lassa ve Uniroyal’ın bayiliklerini alır. Bu büyük adımla beraber sektörde hızlı ve emin adımlarla ilerler. 1980’lı yılların ortalarında şubeleşmeye başlayan AKO Group, 1990’lı yıllarda dünyanın önemli markaları Türkiye’ye getirerek, Türkiye’deki tek temsilcisi olur. AKO Group günümüzde; 4960 çalışanı ve 5 büyük ölçekli fabrikası ile 110 farklı ülkeye ihracat yapar. Firma kendi bünyesinde yer alan markalarla; lastik,akü,jant,kaplama ve inşaat sektörlerinde üretim yapar. AKO Group; yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir şirkettir ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur. Ülkemizin en önemli şirketleri arasında yer alır.  AKO, üretim süreçleri en üst düzey başarı ile yönetir ve faaliyet gösterdiği sektörlerde güvenilen ve en çok tercih edilen şirketler arasında yer alır.

  Mi̇lestone Lasti̇k Çeşi̇tleri̇

  Milestone lastik çeşitleri oldukça zengindir. Milestone; otomobil, hafif ticari, zirai grup ve iş makinelerine özel lastikler üretir. Milestone, otomobiller için kış lastiği olarak tam 43 farklı ebatta üretim yapar. Yine otomobiller için yaz lastiği olarak tam 45 farklı ölçüde lastik tasarlar. Hafif ticari araçlarda ise 15 farklı kış lastiği modeline sahiptir. Yine hafif ticari araçlarda kullanılmak üzere yaz lastiği özelliklerine sahip 22 modeli kullanıcılarına sunar. Milestone ML3, ML35 ve ML37 olmak üzere 3 modeli ile öne çıkar. ML3 2 farklı ebatta üretilirken ML35 ve ML37 tek boyuta sahiptir. Ülkemizde en çok tercih edilen lastikler kullanıcı sayısı daha fazla olduğu için otomobiller için üretilen lastiklerdir. Otomobil lastiklerinde üretimler yaz lastikleri,kış lastikleri, dört mevsim lastikler ve kar lastikleridir. Ülkemizde mevsim şartları göz önünde bulundurularak en çok satın alınan lastikler yaz ve kış lastikleridir. Milestone lastik 205 55 r16 bu lastik seçeneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Milestone lastik 175 65 r14 ise yaz lastiği olarak en çok tercih edilen lastik çeşitlerinden biridir. Milestone lastik 175 70 r13 çetin hava şartları ve zorlu yollarda dayanıklılığı ile bilinen önemli bir kış lastiği olarak oldukça tercih edilir. Milestone 195 60 r15 gibi 43 farklı boyutlarıyla otomobiller için kış (maxxgrip) ve yaz lastiği(blaster) olarak üretim yapar. Kış koşulları için özel olarak tasarlanan Maxxgrip kış lastiği, zor şartlardaki zeminlerde bile patinaj yapmaz. Özel tasarım geniş yüzeyi sayesinde kayma ve kızaklama yapmaz. Aynı zamanda Maxxgrip kış lastiği, yapısında yer alan özel slikalı hamur sayesinde oldukça esnektir. Yumuşak darbelere ve sert virajlara oldukça etkilidir. Blaster yaz lastiği özel tasarlanan sırt deseni sırt karışımı ile her şartta yola üstün bir tutunma sağlar. Blaster yaz lastiği, yola maksimum düzeyde tutunma sağlayan özel tasarlanmış bir lastiktir. Yüksek teknolojiyle üretilen lastik kullananlara konfor ve güvenlik sağlar. Tüm bu lastik çeşitleri sayesinde istediğiniz dönemde istediğiniz gibi bir lastiği rahatlıkla seçebilirsiniz. Kaygan bir yolda, sert bir zeminde veya yaz sıcağında hiçbir endişe duymadan kullanacağınız araç sayesinde keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle birlikte güvenle yola çıkabilirsiniz. 

  Mi̇lestone Lastik Fi̇yatları

  Milestone lastik fiyatları sahip olduğu özelliklere ve lastiklerin ebatlarına göre değişkenlik gösterir. 205 55 r16 ve 195 60 r15 gibi iki farklı ölçülerde üretilen lastiklerin fiyatları da farklıdır. Ayrıca lastik fiyatlarını belirlenmesinde; lastik üretiminde kullanılan teknoloji,üretimde kullanılan hammadde,üretim sürecinden sonra gerçekleşen pazarlama,satış dağıtım ve ulaşım giderleri gibi unsurlarda etkilidir. Bunların dışında lastiklerin satın alındığı dönemin etkilerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Yaz lastiği,kış lastiği ve dört mevsim gibi farklı iklim özelliklerine sahip lastik modelleri satın alındıkları mevsim şartlarında düzenlenen özel kampanyalarla farklı ücretlendirmelere tabi tutulabilirler. Lastiklerin fiyatlandırılması yapılırken tüm bu unsurlar göz önünde bulundurularak hem üretim maliyetleri,hem satış dağıtım hem de tüketiciye ulaşma aşamasındaki pazarlama ve ulaşım maliyetleri ve lastiklerin mevsimsel özellikleri de dikkate alınarak yapılır. Milestone lastik üretiminde birinci sınıf teknoloji ve kaliteli hammadde kullanır.

  Mi̇lestone Lasti̇kleri̇ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

  Milestone lastikleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken konuların başında araç modeli ve lastik ölçüleri önemlidir. Milestone lastiklerinin dış yüzeyinde lastik ebatları,lastik çapı,yanak genişliği ve jant boyunu içeren bilgileri kontrol edilmelidir. Ayrıca içinde bulunulan mevsim şartları da önem taşımaktadır. Kış mevsiminde kış lastiği, yaz mevsiminde yaz lastiği kullanmalısınız. Kış mevsiminde yaz lastiği kullanmanız durumunda kaza yapma olasılığınız artacaktır. İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için içerisinde bulunduğunuz zaman dilimine göre lastik modeli tercih etmelisiniz.Kış mevsiminde Milestone kış lastiklerini tercih ederek güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca yaz mevsiminde ise yüksek sıcaklıklarına dayanıklı ve sürtünmeden dolayı oluşabilecek zararları ortadan kaldırabilecek Milestone yaz lastiklerini tercih edebilirsiniz. Tek seferde tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz Milestone 4 mevsim lastiklerini satın alabilirsiniz. Lastikleri satın almadan önce kullanıcı yorumlarını dikkate almanız size fayda sağlar. Milestone lastik fiyatlarını takip ederek içerisinde bulunduğunuz döneme ilişkin kampanyalara özgü özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sayfamızı takip ederek Milestone Lastiklerinin en uygun fiyatla nereden satın alabileceğinizi öğrenin.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery