Starmaxx Lastikler

Starmaxx Lastikler Fiyatları

1437 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Starmaxx Lastikler

Starmaxx Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Starmaxx Lastikler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Starmaxx Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Starmaxx Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Apple Akıllı Saat
 • Regal Televizyonlar
 • Philips Televizyonlar
 • Samsung Çamaşır Makineleri
 • Xiaomi Cep Telefonları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Starmaxx Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Starmaxx
  Starmaxx 205/50 R15 86W Ultra Sport ST730 Yaz Lastiği 2017 ve Öncesi

  Starmaxx 205/50 R15 86W Ultra Sport ST730 Yaz Lastiği 2017 ve Öncesi

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Starmaxx Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1437 Starmaxx Lastikler modeli içerisinde en ucuz Starmaxx Lastikler fiyatı 238.0 TL iken, en yüksek Starmaxx Lastikler fiyatı 3134.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Starmaxx Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Starmaxx Lastikler fiyatı ise 286.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Starmaxx Lastik

  Günümüzde hemen hemen artık her evde birden fazla araç vardır. Bu araçlar dünyadaki en önemli teknoloji ürünlerinden biridir. Sürekli değişen teknolojiyle kendini yeniler ve daha farklı şekillerde karşımıza çıkar.  Hayatımızın bu kadar içinde olan otomobilleri seçerken birçok etkene dikkat etmemiz gerekir. Bunlardan en önemlisi aracın lastiğidir. Çünkü aracı durduran frenler değil lastiklerdir. Bu yüzden lastik seçimi oldukça önemlidir. Çoğu lastik olağan koşullarda iyi performans gösterir ancak önemli olan zor koşullarda ne kadar dayanıklı olduğudur. Yolda karşılaşabileceğiniz en kötü hava ve yol koşullarını göz önünde bulundurarak lastik seçimi yapmalısınız. 

  Yenilikçiliği, eşsiz kalite yaklaşımı ve liderlik misyonu, kaliteli müşteri odaklı üretim yapan Starmaxx, sizin güvenliğinizi düşünür ve sizin için en iyi lastiği üretmeyi amaçlar. Starmaxx araba lastikleri dünya çapında yüze yakın ülkeye ihraç edilmektedir ve dünya lastik pazarında geniş ve istikrarlı bir dağıtım ağına sahiptir. Ayrıca lastik sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. 

  Starmaxx Lastik Özellikleri

  Starmaxx lastik, her kullanıcıya ve her araç tipine göre birçok model seçeneğine sahiptir. Özel geliştirdiği lastik profili ile yüksek süratte; kusursuz performans, mükemmel direksiyon hakimiyeti ve denge sağlar. Eşsiz sırt karışımı ve estetik sırt desen tasarımı ile ıslak/kuru zeminde ve dönüşlerde maksimum tutunma ile güvenlikten prim vermeden tasarrufu ve uzun ömür sunar. Starmaxx lastikleri ile güvenli sürüşler yapabilir, uzun yolculuklara rahatlıkla çıkabilirsiniz.

  Starmaxx ürettiği lastiklerin ekolojiye ve çevreye duyarlı olmasına dikkat eder. Ayrıca hem kuru hem ıslak zeminde en iyi performansı vermeyi amaçlar. Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretir.

  Starmaxx Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

  Lastik satın alırken iyi kalitede ürünler almazsanız uzun vadede daha fazla para harcarsınız. Oysa iyi bir lastik, daha uzun ömürlü olur ve yakıt tasarrufu yapmanızı sağlar. Daha verimli lastik aldığınız zaman uzun süre lastik almanıza gerek kalmaz. Yeni bir lastik alacaksınız öncelikle lastik ölçünüzü bilmeniz gerekir. Bu bilgi Starmaxx oto lastik yanağında yer alır. Buradan bakarak kendi ölçülerinizi bulabilirsiniz. Diğer bir önemli nokta ise lastiğin servis açıklamasıdır. Bu açıklamada lastiğin maksimum yük ve hız indekslerini gösteren iki önemli bilgi bulunur. Bu bilgiye de yine lastiğin yanağındaki ölçülerin yanında bulabilirsiniz. Ayrıca lastik üreticisi, lastik modeli ve diş aşınma göstergeleri gibi bilgilere de lastik üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Starmaxx performans lastikleri, yüksek motor gücüne sahip otomobillerin, güçlerini zemine en verimli şekilde aktarabilmelerini sağlar. Performans lastiklerinin yere temas eden alanları, yani yüzey alanları diğer lastiklere göre daha geniştir; bu sebeple “geniş tabanlı lastikler” diye de bilinir. Yüzeyle temasının artması sayesinde hem kuru hem ıslak yolda daha iyi performans sağlar, daha iyi viraj alır ve yüksek hızda daha iyi kontrol sunarak mükemmel bir yol tutuşu sağlar. Ancak performans lastiği satın alma kararı verirken aracın gerçekten performanslı bir araç olup olmadığı dikkate alınmalıdır. Gerçekten güçlü araçlarda performans lastikleri çok daha keyifli bir sürüş deneyimi verebilir, ancak aksi durumda olumsuz sonuçlar doğurabilir. Starmaxx’ ın performans lastiklerinden olan Starmaxx V taban lastik tercih ederseniz V şekilli kanallardan oluşan yönlü sportif deseni ile ıslak zeminde üstün performans sağlayabilirsiniz.

  Yılın daha sıcak dönemlerinde Starmaxx yaz lastiğini havaların soğuk olduğu dönemde ise Starmaxx lastik kışlık olanlarını kullanın. Böylece tüm hava koşullarında emniyet ve ekonomi açılarından en doğru kullanımı gerçekleştirmiş olursunuz. Starmaxx 4 mevsim lastikleri yıl içerisinde mevsim geçişlerinin çok olmadığı bölgelerde tercih edebilirsiniz. Fakat yaz lastiği uygun koşullarda kış lastiklerine ve dört mevsim lastiklere göre daha iyi viraj performansı sağlar.  Bu sebeple araçlarda yaz lastiği bulunduğu dönemlerde araçlar daha az yakıt yakar.

  Starmaxx Lastik Fiyatları

  Starmaxx lastik fiyatları aracın tipine ve lastik modeline göre değişkenlik gösterir. Her aracın lastik seçimi farklı olmalıdır. Starmaxx piyasadaki en iyi fiyat performans ürünlerinden biridir. Siz de kendi aracınıza göre kriterleriniz belirleyip cimri.com üzerinden Starmaxx lastiklerini inceleyebilirsiniz. Özelliklerine göre filtreleme yapabilir Starmaxx lastik yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Starmaxx Lastik Kullanımı

  Lastiğin hava basıncını kontrol etmek ve yerlerini değiştirme, rot ayarı ve muayene gibi düzenli lastik bakımlarını gerçekleştirmek tasarruf etmenizi sağlayabilir. Lastiğin ömrü uzadığı için daha az sıklıkta lastik alırsınız. Lastikler, aracınız için önemli bir etken olduğu için bakımının yaptırılması çok önemlidir. Lastiklerden biri hasar gördüğünde hemen fark edemeyebilirsiniz. Bu yüzden yolda kalmak gibi sorunların önüne geçebilmek için lastik muayenelerini düzenli olarak yaptırmalısınız. Yanlış lastik basıncıyla araç sürmek aracın hem yol tutuşunu zorlaştırır hem de frenlemeyi etkilediği için özellikle yağmurlu ıslak zeminlerde kazalara yol açabilir. Basıncın ne az ne de gereğinden fazla olması gerekir. Her aracın belli basınç ayarları vardır. Siz de o ayarlara göre lastik basınçlarını ayda bir kere kontrol etmeyi unutmayın.

  Lastik konusunda diğer bir konu ise balans ayarıdır. Lastiklerin balans ayarlarının yapılmasını etkileyen bazı unsurlar vardır. Örneğin, lastiklerden biri değiştirildiğinde, karşı ağırlık yerinden oynatıldığında veya çıkarıldığında, yeni lastik aldığınızda balans ayarlarınızı yaptırmanız gerekir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery