track source

Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları

Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları Fiyatları

11196 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    bavul
Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları modelleri ve Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Unisex Sırt Çantası, Bavul / Valiz, Unisex Spor Çantası, Unisex Evrak Çantası, Seyahat Çantası. 11196 adet Unisex Çanta & Cüzdan ve Seyahat Çantaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Çanta, Cüzdan ve Seyahat Çantaları Nelerdir?

Unisex çanta, cüzdan ve seyahat çantaları her iki cinsinde kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Tasarlanan modeller cinsiyet ayrımı yapmadığı için hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Tatile çıkarken en heyecanlı anlardan biri bavul hazırlamaktır. Tatilin ilk adımı olduğu için insanlar bavul hazırlarken keyiflenmektedir. İsterseniz bavulunuzu şifreli ya da şifresiz olarak satın alabilirsiniz. Uçakla seyahat edecekseniz bavulunuzun içine yanıcı, yakıcı ve kesici ürünleri koymamanız gerekmektedir. Bavulların bir diğer adı ise valizdir. Günlük hayatınızda çokça kullandığınız unisex sırt çantalar, kullanım şekline göre çeşitlendirilmektedir. Örneğin, yürüyüş yapmak için kullanacağınız bir modelin daha konforlu ve sırtınızı ağrıtmayacak, kendi ağırlığı fazla olmayan çeşitler seçmeniz gerekir. Fotoğraf makinenizi taşıyacağınız bir model seçerken de makinenize özel koruma alanlarının ve tripod gibi aksesuarlar için özel taşıma alanlarının bulunduğu seçeneklere göz atarak tercihlerinizi buna göre yapmalısınız. Tatile çıkarken tercih edeceğiniz bir diğer çanta türü ise seyahat çantaları olarak bilinmektedir. Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılan unisex cüzdanlar; kağıt para, bozuk para, ehliyet, nüfus cüzdanı, kredi kartları ve kartvizitler gibi eşyalarınızı konumlandırabilirsiniz. Unisex evrak çantası ile birlikte çalışma hayatınızdaki evraklarınızı istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Böylelikle evraklarınız kırışmaz ve yırtılmaz. Spor yaparken kullanılan unisex spor çantaları, geniş olmaları nedeniyle bazen gündelik ya da seyahat amaçlıda kullanılmaktadır. Unisex kartlık alarak da cüzdan ihtiyacınızın küçük bir kısmını karşılayabilirsiniz. Unisex postacı çantaları hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilmektedir. Postacı çantaları hem omuz askılı olarak hem de elde taşınabilir özelliktedir. Uzun sapları sayesinde, çapraz biçiminde omuza asılabilir. Çanta içerisinde çeşitli gözler ve fermuarlı alanlar bulunur. Bu çantalar genellikle işi gereği yanında evrak, bilgisayar ve bolca eşya taşıyanlar, sporcular ve öğrenciler tarafından kullanılır. Unisex bel çantası yanınıza küçük bir çanta almak istiyorsanız sizin için ideal olacaktır. Telefonunuz, cüzdanınız ve kişisel birkaç eşyanızı konumlandırabilirsiniz.

Unisex Çanta, Cüzdan ve Seyahat Çantaları Nasıl Temizlenir?

Unisex çanta, cüzdan ve seyahat çantaları dilerseniz çamaşır makinesine atabilirsiniz. Çantaların içinde bulunan yıkama talimatları sayesinde hangi derecede yıkayabileceğinize bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra nemli bir bez yardımıyla çantaları silebilir ve bu şekilde de temizleyebilirsiniz.

Unisex Çanta, Cüzdan ve Seyahat Çantaları Fiyat Aralığı Nedir?

Unisex çanta, cüzdan ve seyahat çantaları fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyat aralığı olmadı gibi belirli bir fiyatı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan unisex çanta, cüzdan ve seyahat çantaları sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri incelemek istiyorsanız ayakkabılar ve çantalar kategorisi adı altında istediğiniz sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play