track source

Anne Bebek - Haftanın İndirimli Ürünleri

Kasım Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Gratis
 8. Bizimtoptan
 9. Metro-tr
 10. Koctas
 11. Happy
 12. Rossmann
 13. Cetinkaya
 14. Sariyermarket
 15. Ozdilekteyim
 16. Arcelik
 17. Bosch-home
 18. Macrocenter
 19. Bauhaus
 20. Tahtakalespot
 21. Furpa
 22. Gencyapimarket
 23. Kurumsal
 24. Bicen
 25. Tr
 26. Seyhanlarmarket
 27. Kibaroglumarket
 28. Korkmazstore
 29. Snowymarket
 30. Yatasbedding
 31. Secmarket
 32. Hadim
 33. Tekzen
 34. Esenlik
 35. Ucler
 36. Teknosa
 37. Eveshop
 38. Siemens-home
 39. Nalburdayim
 40. Groseri
 41. Kelebek
 42. Tupperware
 43. Alternatiftoptanmarket
 44. Kozmetik
 45. Egesok
 46. Essenavm
 47. Dipgross
 48. Welcomebaby
 49. Ideal
 50. Cagri
 51. Showhipermarket
 52. Basdasmarket
 53. Kilpa
 54. Tchibo
 55. Hakmarexpress
 56. Altunmarket
 57. Barisgross
 58. Hakmar
 59. Uysalmarket
 60. Beko
 61. Akyurt
 62. Vestel
 63. Mpehlivanoglu
 64. Alipehlivanoglu
 65. Farmasiint
 66. Gurmar
 67. Onurhipermarketleri
 68. E-bebek
 69. Fakirshop
 70. Ozhan
 71. Joker
 72. Tespo
 73. Enplus
 74. Kimmarket
 75. Demtaskapinda
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Anne Bebek Broşürleri

Anneler için bebekleri çok önemlidir ve doğdukları andan itibaren bebeklerinin daha iyi bir yaşam sürebilmesi, daha konforlu bir şekilde yaşaması için uğraşırlar. Anneler bebeklerinin daha konforlu yaşamasını sağlayacak olan, kendilerine de yardımcı olacak ürünler satın alır ve bu ürünler de anne bebek ürünleri olarak isimlendirilir. Anne bebek ürünlerine; göğüs pedi, takviye gıdalar, emziren annelere özel süt arttırıcı çaylar ve takviyeler, vitamin takviyeleri, bebek doğduktan sonra kesinlikle alınması gereken anne bebek çantası, burun spreyi, ateş ölçer nazal burun aspiratörü ve daha bunlar gibi pek çok ürün örnek verilebilir. Tabi ki bebek doğmadan önce bu gibi hazırlıklar yapılsa da bebek büyürken de pek çok ihtiyacı olacaktır. Bu ürünleri satın almak isteyen anneler hem kaliteli ürünler olmasını hem de uygun fiyatlı olmasını ister. Bu sebeple de çoğu anne ve anne adayı, anne bebek ürünleri broşürlerini ve broşürlerdeki aktüel ürünleri takip eder. Bu broşürler takip edilerek indirim zamanlarında indirimli ürünlerden kolaylıkla yararlanılabilir.

Anne Bebek Broşür Çeşitleri

Çoğu süpermarket kategorileri arasında anne ve bebekleri için ayrılan bir bölüm bulunur. Bazı markalar tamamen bu bölüme odaklı ürünler sunarken Migros gibi gıda ve gıda dışı ürünler içeren bazı marketler de faaliyet gösterir. Anne bebek ürünleri genellikle bebeklerin ihtiyaç duyacağı mama, bebek bezi ve bebek bakım ürünlerinden oluşur. Anne ve bebek bölümüne sahip marketlerin bir kısmı hazırladıkları dönemsel indirim broşürlerinin dışında bu alan için ayrı broşürler hazırlar. Anne bebek broşürleri özel bakım ürünlerine odaklanan ve uygun fiyat seçenekleri içeren broşürlerdir. Bu broşürler erişim açısından iki ayrı şekilde bulunur. İnternet ortamından kolayca ulaşım sağlanan e-broşürler ile kağıda basılan broşürler kendilerine özel bazı avantajlar sunar. Basılı broşürleri saklayabilir, internetin olmadığı durumlarda fayda sağlayabilirsiniz. Çevrenizde ilgilenenlerle kolayca paylaşabilir ve ihtiyacı olanların indirimleri incelemesine yardımcı olabilirsiniz. Online olarak da anılan e-broşürleri ise incelemek için telefon, bilgisayar ve tablet gibi bir cihaz ile internet bağlantısına ihtiyaç vardır. İnternet sayesinde ilgili marketin kurumsal sayfasına giriş yaparak güncel kampanyaları hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-broşürler aracılığı ile takip edeceğiniz indirimler için bizzat söz konusu markete gitmek yerine dilediğiniz yerden araştırmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Hassas ciltli ve bakımı özen isteyen bebekler için gereken özel ürünler özellikle sık kullanım göz önüne alındığında maliyetli olur. Anne bebek ürünleri sunan birçok market bu alana yönelik çeşitli kampanyalar hazırlayarak bu maliyetleri düşürmeyi hedefler. Ebeveynlere ve bütçelerine destek olan kampanya oranları ürün gruplarına göre farklılık gösterir. Güncel indirimleri kaçırmamak için e-broşürleri takip edebilirsiniz. Bebeğin en çok ihtiyacı olan ürünler anneler tarafından indirim günlerinde stok yapılır. Bebe şampuanı, bebe yağı, pişik kremi gibi ürünler uzun süre kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan ürünlere örnek verilebilir. Güncel anne bebek broşürleri takip edilerek ve aktüel ürünler satın alınarak kolaylıkla tasarruf edilebilir.

Anne Bebek Broşürlerinde Neler Var?

Doğum öncesi ve sonrasında annenin ve bebeğin ihtiyaç listesi oldukça kabarık olur. Günümüzde anneler, doğumdan önce bebeğin konforunu sağlamak için her şeyi hazır hale getirir. Doğum sonrasında zaten eksikleri tamamlamak için annenin yeterli vakti olmayabilir. Anne bebek ürünleri günümüzde kolaylıkla bulunabilir hale gelmiştir. Yeni nesil annelerin bebeklerine düşkünlüğü de piyasadaki gelişimi etkilemiştir ve neredeyse her yerde anne bebek ürünleri çok kolay bir şekilde bulunabilir hale gelmiştir. Piyasada anne bebek ürünlerinde çeşitlilik artış gösterir. Anneler bebekleri için satın alacağı ürünlerin bebeğin sağlığını olumsuz bir şekilde etkilenmemesini ister. Bebeklerin satın alınan ürünlerle sağlıklı bir şekilde, konfor içerisinde büyümesini beklerler. İnternet üzerinden anne bebek ürünlerine göz atılıp, detaylı araştırma sonrasında kolaylıkla satın alınır. Anne bebek e broşür kullanılarak indirimler ve aktüel ürünler takip edilebilir ve çeşitli ürünler hakkında fikir sahibi olunabilir. İhtiyaç duyulan veya duyulacak ürünler katalogdan kolaylıkla seçilebilir ve evde ihtiyaçlara yönelik bir liste hazırlanabilir. Anne bebek indirim kataloğunda bebek için fonksiyonel olarak kullanılabilecek ürünler bulunur. Bu ürünler genellikle bebekler için en gerekli ürünlerdir. 

Anne Bebek Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Anne-bebek ürünleri fırsat broşürleri annelerin ve anne adaylarının bebek doğmadan önceki ihtiyaçlarını rahat bir şekilde satın alabilmesini sağlayan kataloglardır. Bu kataloglar uygun fiyata kaliteli ürün alabilmeyi sağlaması nedeniyle çoğu anne tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünler hakkında indirim kataloglarından bilgi alınamıyorsa detaylı bir araştırma yapılabilir. Sayfamızdan güncel anne bebek aktüel ürünleri broşürlerine ulaşabilir ve bebeğiniz için en sağlıklı olacak olan ürünleri uygun fiyata, bütçenizi yormadan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ürünlere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirimli ürün kataloğundan satın alacağınız aktüel ürünlerden yapacağınız tasarruf ile temel ihtiyaçları uygun fiyatlı olarak satın alıp bebeğinizin geleceğine yatırım yapmak için bütçenizi de tekrar düzenleyebilirsiniz. İndirim katalogları ihtiyaçlarını kısıtlamayan ve tutumlu bir şekilde para harcayan, birikim yapan kişilerin sıklıkla göz attığı broşürlerdir. Bu sebeple de gün geçtikçe indirim kataloğu ve aktüel ürünleri takip eden kişi sayısı artar. Siz de sayfamızdan anne ve bebek ürünleri fırsat kataloğuna tek tıkla ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery