track source
track source

Unisex Evrak Çantası

Unisex Evrak Çantası Fiyatları

457 Ürün gösteriliyor.
Unisex Evrak Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Evrak Çantası modelleri ve Unisex Evrak Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Evrak Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Slazenger, Pierre Cardin, Faber Castell, Grande, Lumberjack. 457 adet Unisex Evrak Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Evrak Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Evrak Çantası markası:

En Çok İncelenen Unisex Evrak Çantası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Unisex Evrak Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 457 Unisex Evrak Çantası modeli içerisinde en ucuz Unisex Evrak Çantası fiyatı 15.21 TL iken, en yüksek Unisex Evrak Çantası fiyatı 10935.83 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Evrak Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Unisex Evrak Çantası fiyatı ise 157.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Evrak Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Evrak Çantası

Evraklar, iş ve günlük yaşantıda kişilerin hayatında önemli yer tutar. Gerekli ödemelerin dekontları, faturalar ya da unutulmaması gereken evraklar, zarar görmeyecek alanlarda saklanılmalıdır. Kullanıcılar özellikle iş hayatında kullandığı dosyaların zarar görmesini istemez. Evrakları, dokümanları ve dosyaları muhafaza etmenin en önemli ve pratik yolu da evrak çantalarıdır. Evrak çantaları, dosyaların güvenli korunduğu çantalar olduğu gibi aynı zamanda da karışıklık ve karmaşa olmadan önemli dosyaları muhafaza eder. İş hayatında toplantı öncesi notları kolay bir biçimde tasnif etmek ve herhangi bir istenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için evrak dosyaları kişilerin en büyük yardımcısıdır. Evrak çantaları kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretildiği gibi erkek ve kadınların kullanabileceği tarzlarda da üretilir. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek ürünler unisex olarak adlandırılır. Aynı durum evrak çantalarında da söz konusudur. Unisex evrak çantası hem erkek hem de kadınların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği çantadır. Zira üretildiği madde ve tasarımı tüm kullanıcılara hitap eder.

Unisex Evrak Çantası Modelleri ve Özellikleri

Kişilerin günlük hayatta kullandığı eşyalar, sadece basit kullanım amacı taşımaz. Her saat aynı zamanı gösterse de kişiler kendilerine uygun ve şık tasarımlı saatleri kullanılır. Aynı durum ayakkabılar ve çantalar için de geçerlidir. Zira ayakkabı sadece ayağı korumaz. Aynı zamanda da kişinin giyiminde önemli bir yer tutar. Çantalar da sadece gerekli eşyaların muhafaza ve taşınmasında kullanılmaz. Çantalar da kişinin zevkini ve yaşam tarzını yansıtan önemli ayrıntıdır. Bu yüzden çantalar kullanım amaçlarına göre modellendiği gibi farklı tasarımlarına göre de farklı modellere sahip olabilir. Çanta modelleri, askılı, sırt çantası, el çantası, bel çantası ve evrak çantası olarak ayrılabilir. Evrak çantaları da boyutlarına ve tasarım özelliklerine göre kendi içinde modellere ayrılır. Unisex evrak çantası modelleri genellikle çantanın boyutuna göre belirlenir. Büyük dosyaları muhafaza için kullanılan çantalar olduğu gibi küçük notları korumada kullanılan çantalar da vardır. Büyük evrak çantalarını genellikle teknik çizim yapanlar, iş hayatında büyük dosyalara ihtiyaç duyanlar ve büyük evraklarla çalışanlar tarafından kullanılır. Geniş evrak çantası kişilerin her boyutta olan dokümanlarını kolayca tasnif etmesi için yardımcıdır. Evrak çantaları özellikleri bakımından diğer çantalara göre daha çok kağıt bazlı ürünlerin muhafazasında kullanılır. Bu yüzden kullanıcılarının bu çantalardan beklediği ilk kriterlerden biri dayanıklı olması ve dış ortamdaki olumsuzlukları çanta içine taşımamasıdır. Zira evrak çantalarında son derece önemli belgeler ya da dosyalar olabilir. Evrak çantaları modellerinin oluşmasında önemli başka bir kriter de çantada bulunan göz ve cep özellikleridir. Çanta modelleri oluşturulurken cep tasarımları ve bulunan gözlerin dizaynı dikkate alınır. Evrak çantaları elbiseler ile kombinlenebilmesi için de farklı renk ve desenlerde üretilir. Kullanıcılar, bu sayede tıpkı ayakkabı ve diğer aksesuarlarda olduğu gibi evrak çantasıyla da şıklığına katkı sağlayabilir. Evrak çantalarının temel özelliği gerekli evrakların muhafaza ve korunumu olsa da üzerlerinde bulunan ek ürünler farklı modellerin oluşmasını sağlar. Çantalarda bulunan fermuar ayrıntıları, cırt cırtlar ve düğmeli gözler evrak çantalarını birbirinden ayıran önemli özelliklerdendir.

Unisex Evrak Çantası Fiyatları

Evrak çantalarının modelleri ve özellikleri ile birlikte fiyatları da değişir. Unisex evrak çantası fiyatları bu yüzden standart bir aralıkta değildir. Çantanın yapıldığı madde fiyatının belirlenmesinde önemli bir değişkendir. Deri çanta fiyatları ile farklı bezlerden üretilen ya da sentetik olan evrak çantalarının fiyat aralığı, ücreti belirlemede önemli bir unsurdur. Ayrıca evrak çantalarının boyutu da fiyatları değiştiren bir başka noktadır. Mini evrak çantası ile daha geniş ebatta olan çantaların fiyatı değişkenlik gösterir. Evrak çantası kullanım amacına göre de farklı fiyatlanabilir. Sürekli kullanılan çantalarda dayanıklılık özelliği aranırken, daha az kullanılan ve daha şık olan çantaların ücreti de bu ölçüde farklı olur. Çantalara konulan ek özellik ve aksesuarlar da fiyatın şekillenmesinde etkilidir. Çantaların göz ve cep sayıları fiyatlarda doğal bir değişime sebep olur. Ek aksesuar olarak isimlendirilen püsküller, koruma kilidi ya da küçük kemer ayrıntıları da çanta modellerinde değişiklik yaptığı gibi fiyatlarda da etkili olur.  

Unisex Evrak Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çanta kullanımı geniş bir alan olsa da kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olanı seçmesi gerekir. Zira sırt çantası ile evrak çantasının kullanım alanı birbirinden oldukça farklıdır. Evrak çantaları tercih edilirken de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunların başında çantanın dayanıklılığı gelir. Evrak çantasının hangi malzemeden yapıldığını bilmek kullanıcının çantanın dayanıklılığını bilmesini sağlar. Evrak çantalarında önemli doküman ve dosyaların saklanması amaçlandığı için su başta olmak üzere diğer sıvıları da geçirmemesi önerilir. Ayrıca tercih yaparken unisex evrak çantası fiyatları göz önüne alınmalıdır. Kullanıcılar bütçelerine uygun ve istedikleri kategoride ürün seçimine yönelmelidir. Kişi evrak çantasındaki dosyaları saklamak istiyorsa kilitli evrak çantalarını tercih etmelidir. Kilit benzeri bir sistemle üretilen şifreli evrak çantaları da kullanıcıların önemli dosyalarını gizlemesinde faydalı olur. Evrak çantasını kullanma amacının yanı sıra taşıma şekli de kişiden kişiye göre değişir. Kimi kullanıcılar evrak çantalarını ellerinden taşımak isteyebildiği gibi kimi kullanıcılar da askılı çantaları tercih ederek omuzlarına asarak taşıyabilir. Çanta tercihinde bir başka önemli nokta ise evrak çantalarının rengidir. Kişiler iş ortamına ya da elbise kombinlerine uygun evrak çantası seçebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery