Unisex Postacı Çanta

Unisex Postacı Çanta Fiyatları

122 Ürün gösteriliyor.
Unisex Postacı Çanta fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Postacı Çanta modelleri ve Unisex Postacı Çanta fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Postacı Çanta kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Faber Castell, Grande, Puma. 122 adet Unisex Postacı Çanta fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Postacı Çanta Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Postacı Çanta markası:

2021 yılı Unisex Postacı Çanta Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 122 Unisex Postacı Çanta modeli içerisinde en ucuz Unisex Postacı Çanta fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Unisex Postacı Çanta fiyatı 2799.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Postacı Çanta fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Unisex Postacı Çanta fiyatı ise 216.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Postacı Çanta Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Postacı Çanta

Çantalar günlük hayatta taşımanız gereken yükler olduğundan oldukça kullanışlı eşyalardır. Aynı zamanda kıyafetlerimiz için de oldukça iyi birer tamamlayıcı aksesuar görevi görebilirler. Unisex postacı çanta bir çantadan beklenen kullanışlılık ve tarza uyumluluk özelliklerinin hepsini karşılayabilecek çanta modellerinden birisidir. Postacıların kullandıkları yandan omuza asmalı çantalarla benzer tasarımlara sahip olmalarından dolayı bu ismi almışlardır. Günümüzde ise elinizin altında istediğiniz her şeye kolayca ulaşabilme imkanı verdikleri hem de gelişmiş iç tasarımlarıyla eşyalarınızı organize edebilme fırsatı sundukları için yaygın olarak tercih edilirler. Piyasada sadece birkaç defter taşımak için uygun boyutta bir çanta bulabileceğiniz gibi bilgisayarınızı ve iş evraklarınızı da taşıyabileceğiniz daha donanımlı ve geniş modeller de bulabilirsiniz. Postacı çantalar devamlı hemen elinizin altında bulunduklarından özellikle büyük şehirlerde ve kalabalık mekanlarda artan hırsızlığa maruz kalma ihtimalini de düşürebilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası bu çanta modelini tercih etmek için var olan sebeplerden sadece birkaçı olarak sıralanabilir.

Unisex Postacı Çanta Modelleri ve Özellikleri

Unisex postacı çantasını taşırken size sağlayacağı en büyük avantaj içindekilere kolayca ulaşabilme imkanıdır. Günlük hayatta sık sık çantanızın içinde telefon, mendil, cüzdan gibi eşyaları çıkarıp koymanız gerekir. Çantanız ulaşılabilir olmadığında günün keşmekeşi içinde bu işler oldukça zahmetli bir hal alabilir. Postacı model çantalar sayesinde her aradığınıza çabucak ve kolayca ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın size bu kadar yakın olması aynı zamanda onların daha güvende olmalarını da sağlar. Postacı çantaları sayesinde özel eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Unisex postacı çanta modelleri farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı özelliklerde üretilirler. Söz gelimi, bilgisayarınız varsa ve postacı model bir çantayı bilgisayarınızı da taşımak için alacaksanız çanta boyutlarına özellikle dikkat etmeniz gerekir. Her laptopun boyutu birbirinden farklı olduğu için alacağınız çantanın sizin bilgisayarınızın içine sığacağı en ve boy oranlarına sahip olmasına dikkat etmelisiniz. En ve boy oranına dair bilgileri ürün açıklaması kısmından bulabilirsiniz. Bir sanatçı iseniz ve postacı model bir çanta alacaksanız çantanızın içinde pek çok farklı sanat malzemesini taşımanız muhtemeldir. Hal böyle olunca da çantanızın iç düzeni sizin için oldukça önemli bir hale gelir. Eşyalarınızın türüne göre çantanın iç dizaynının farklı bölmelere ve sabitleyicilere sabit olmasını isteyebilirsiniz. Bir iş kadını veya adamı olarak postacı model çanta tercih ediyorsanız iş yerinizin giyim kurallarına uygun ve tarzınızı yansıtacak bir çanta seçebilirsiniz. Bu genelde resmi bir tasarım olabilir. Bunun yanında taşımanız gereken evrakların boyutuna uygunluğuna da dikkat edilebilir. Öğrenciyseniz muhtemelen oldukça fazla kitaba sahipsinizdir ve okula gidip gelirken tüm bu kitapları yanınızda taşımanız gerekebilir. Bunun için satın almayı düşündüğünüz çantada aradığınız özelliklerde dayanıklılık ve ağırlık taşıma potansiyelini ön plana koyabilirsiniz. Omuz ve omurga sağlığınız için bu ağırlığın çantanın ağırlık merkezi tarafından vücudunuza doğru bir şekilde dağıtılması da önemlidir. Kısacası hemen hemen her türlü amaç için kullanılacak postacı çantaları arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 

Unisex Postacı Çanta Fiyatları

Unisex postacı çanta fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerden biri çantanın satıldığı mecra olabilir. Çantaların satıldığı farklı mecralar işletim maliyetlerine ve taleplere sahip olduklarından ürünlerine de birbirlerinden farklı fiyatlar biçerler. Postacı çantalar pek çok farklı marka tarafından üretilir. Unisex postacı çanta markaları ürünlerinden birbirlerinden farklı tasarımlar ve materyaller kullanılır. Bazı markalar köklü geçmişlerinden dolayı piyasada itibar sahibidirler. Hal böyle olunca da fiyatlarının da birbirlerinden farklı olmasını beklemek normaldir. Aynı markaya ait olsalar da iki çanta aynı fiyatta olmayabilir. Bunda çantaların tasarımlarının farklı olması etkili olmuş olabilir. Daha incelikli tasarımlara sahip modellerin daha pahalı olması beklenir. Bunun yanında çantanın büyüklüğü ve iç dizaynı da önemli bir etkendir. Daha çok göz sayısına sahip olan, kalem, dosya gibi materyaller için ayrı organize imkanları sunan ve ebat olarak daha büyük olan çantalar genelde daha pahalıdırlar. Çantanızı hem uzun süre kullanabilmek hem de bütçenizi sarsmamak için fiyat ayda dengesini göz önünde bulundurmalısınız. Gerekli araştırmayı yaparak kaliteli bir materyalden üretilmiş istediğiniz boyutlarda bir çantayı cebinizi yakmayacak bir fiyata bulabilirsiniz.

Unisex Postacı Çanta Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Postacı çantalar tek omuza takılarak kullanılan eşyalar olduklarından uzun süre ağır taşımak omurga sağlığınız için zararlı olabilir. Bu yüzden bu tür çantaları tercih ederken taşımanız gereken ağırlığı ve varsa iskelet kas problemlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun yanında online bir mecradan görme şansına sahip olmadan satın alacağınız bir ürüne dair doğru karar vermek zor olabilir. Bu gibi durumlarda ürün açıklamasının yanında kullanıcı yorumlarını okumak da faydalı olacaktır. Sizinle benzer zevklere, beklentilere ve kullanım alışkanlıklarına sahip ve ürünü daha önce satın almış birinin tecrübelerinden faydalanmak sizin de daha isabetli kararlar vermenize yardımcı olabilir. Söz konusu olan alışveriş yapmak olunca insanların eli unisex postacı çanta en ucuz seçeneklerine gidebilir. Hem ihtiyaçlarınızı, hem kaliteyi hem de bütçenizi aynı anda göz önünde bulundurmalısınız. Uygun fiyatlı unisex postacı çantaları bulabilmek için cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery