track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Cüzdan Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Cüzdan markası:

2021 yılı Unisex Cüzdan Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 475 Unisex Cüzdan modeli içerisinde en ucuz Unisex Cüzdan fiyatı 16.9 TL iken, en yüksek Unisex Cüzdan fiyatı 3548.71 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Cüzdan fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Unisex Cüzdan fiyatı ise 782.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Cüzdan Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Cüzdan

Kişilerin hem ihtiyaç hem aksesuar olarak gördükleri bazı eşyalar vardır. Cüzdanlar da onların başında gelir. Para, kart, kimlik vb. ihtiyaçları muhafaza etmek ve derli toplu şekilde taşıyabilmek için kullanılan cüzdanlar, kişilerin kendilerine özgü tarzlarını yansıtan birer üründür. Cüzdan üreticileri herkese hitap edebilecek farklı renklerde ve tasarımlarda cüzdanlar üretirler. İhtiyaca göre şekillenebilecek cüzdan tasarımları birbirinden farklılık gösterir. Bazıları daha fazla gözlü olurken bazıları çok daha ince ve sade olabilir. Kişinin cüzdanında taşıyacaklarını göz önünde bulundurarak seçim yapması önem kazanır. Kullanıcılar cüzdanlarının giyimleriyle de uyumlu olmasına dikkat edebilirler. Bunun için birden fazla cüzdan sahibi olmaları olağandır. Gidecekleri yere göre kıyafetlerini belirleyen kişiler, cüzdanlarını da ona göre seçebilirler. Spor tarzda olan cüzdanlar gündelik kullanıma daha uygunken, klasik giyimin gerektiği yerlerde deri cüzdanlar ön plana çıkabilir. Unisex olarak üretilen cüzdanlar, hem kadınların hem erkeklerin kullanabileceği tasarımda üretilir. Farklı markalara tarafından unisex cüzdanlar farklı renklerde ve tasarımlarda ürünler satışa sunulur.

Unisex Cüzdan Modelleri ve Özellikleri

İnsanların gündelik yaşamının bir parçası olan cüzdanlar, yanlarında taşımaları zorunlu olan kart, kimlik, ehliyet vb. parçaların derli toplu, bir arada bulunmasını sağlarlar. Bu cüzdanlar ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkmışsa da kişisel tarzların yansıtılması için de zamanla önem kazanmıştır. Unisex cüzdan üreten markalar kadınlara da erkeklere de hitap edebilecek cinsiyetsiz ürünler tasarlarlar. Kişilerin tarzını yansıtmak için seçebileceği pek çok unisex cüzdan alternatifi bulunur. Fermuarlı unisex cüzdanlar, kullanım açısından tam kapalı olmaları neticesinde içerisindekileri iyi muhafaza ederler. Fermuar kalitesi üretimden üretime, markaya göre farklılık gösterebilir. Unisex deri cüzdanlar daha yumuşak yapılarıyla her dönem ilgi çekmişlerdir. Bu cüzdanlar nispeten daha hafif olurlar ve kullanıcılar için rahatlık sağlarlar. Bu cüzdanlarda deri kalitesi birbirinden farklılık gösterebilir. Deri kumaşın özelliği, üretimi, rengi ve dokusu birbirinden farklı olabilir. Unisex cüzdan markalarını araştırırsanız kendiniz için tasarlanmış pek çok ürün görebilirsiniz. İhtiyacınıza göre uygun bir cüzdana karar verebilirsiniz. Eski kimlikleri taşımaya devam eden kullanıcılar için, kimliğin uygun olduğu ölçüde cüzdan önemli olabilir. Unisex cırt cırtlı cüzdan almayı düşünen kişiler, fermuarlı modelleri tercih etmeyip cırt cırtlı cüzdanlara yönelebilir. Cırt cırtların da kullanımı oldukça kolaydır. Kişilerin zevklerine göre tercih ettikleri bu cüzdanlar, onların tarzlarını yansıtması için de bir araç olabilirler. Cüzdanın muhafazası da ayrıca önemlidir. Cepte taşınacaksa cep ölçülerine uygun olmalı. Çantada taşınacak ise boyut önemi biraz daha düşer. Bazı unisex cüzdanlar kartlık olarak da kullanılabilir. Bu cüzdanlar kapladıkları alan bakımından oldukça küçük olabilirken kullanışlı olduğu da görülür. Dört, altı veya sekiz gözlü olabilir. Bazı cüzdanların fileli gözleri bulunabilir. Bu bölmeler, arkasında ne olduğunu gösterdiği için hızlı erişmek istediğiniz kartları buraya koyabilirsiniz. Bazı kişiler bu bölmeye sevdiklerinizin vesikalık fotoğrafını da koyabilirsiniz. Cüzdanlar muhafaza ettikleri araçların derli toplu, bir arada olmasını sağladıklarından dağınıklığın önüne geçecek ve kaybolma gibi problemleri çözebilecektir. Tabii cüzdanın da kaybolmaması gerekir. Bunun için doğru şekilde cüzdanlar korunmalıdır.

Unisex Cüzdan Fiyatları

Gündelik hayatın önemli parçalarından biri olan cüzdanlar, pantolon cebinde taşınabilen ölçülerde üretilebildiği gibi, farklı ebatlarda olup haricen taşıma da gerektirebilir veya çanta içerisinde uygun olabilirler. Bu açıdan bakıldığında cüzdanların kişilerin zevklerine hitap etmesi de önem kazanır. Bunun için pek çok farklı marka cüzdan üretiminde birbirinden değişik tasarımlara imza atarlar. Bazı cüzdanlar daha sade olarak kullanışlı iken bazıları ince işçilikle işlenmiş derilerden oluşabilir. Unisex cüzdanlar da kişiler için genellikle kullanışlı olmuştur. Unisex cüzdan fiyatları kullanılan malzeme, malzemenin niteliği, işçilik ve marka kalitesine göre birbirinden farklılık gösterebilir. Unisex cüzdanlar günlük kullanım için uygundur. Bu cüzdanlar sizin ihtiyaçlarınıza göre birbirinden farklı ebatlarda üretilir. Unisex para çantası kullanmak isteyen kişiler ihtiyaçlarına göre uygun bir model tercih edebilirler. Farklı farklı pek çok markayı inceleyen, web sitelerinde dolaşan kullanıcılar için karar verme süreci zorlaşabilir. Kafa karışıklığınızı önlemek ve daha kolay kıyaslayabilmek için, cimri.com üzerinden unisex cüzdan modelleri inceleyebilirsiniz. Bu size zaman tasarrufu olarak döner.

Unisex Cüzdan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatın ayrılmaz parçalarından biri olan cüzdanlar, her kullanıcı için eşyalarını taşımalarını kolaylaştırması açısından rahatlıktır. Aynı zamanda tarzların yansıtılmasında da araç olurlar. Bunun için kişiler kendilerine en uygun cüzdanı araştırırlar. Unisex cüzdan satın alırken de dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Unisex cüzdanın üretildiği malzeme kişilerin karar vermesinde etkili olabilir. Deri cüzdanlar yumuşak yapılarıyla kullanımda rahatlık hissettirirken, fermuarlı cüzdanlar bazı cüzdan tiplerine göre daha iyi muhafaza sağlayabilirler. Fermuar sevmeyen kullanıcılar olabilir. Onlar için de cırt cırtlı cüzdanlar iyi bir alternatif olabilir. Unisex cüzdan modelleri içerisinde farklı renkler bulunur. Sevdikleri renkte bir cüzdan alıp günlük hayatınızda bunu kullanabilirsiniz. Cüzdan alacak kişiler cüzdanlarında ne taşımayı düşündüklerini göz önünde bulundurmalı ve buna göre cüzdan seçimini yapmalılar. Örneğin; eski kimliklerin ebatları geniş olduğundan bu kimliği kullanmaya devam ediyorsanız ona göre bir cüzdan tercih etmelisiniz. Sadece kart taşımayı düşünen kullanıcılar unisex cüzdan kartlıkları da tercih edebilirler. Bu cüzdanlar hacmen küçük olduğu için taşımada kolaylık sağlarlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery