track source
track source

Kilit

Kilit Fiyatları

851 Ürün gösteriliyor.
Kilit fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kilit modelleri ve Kilit fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kilit kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Asma Kilit, Barel, Emniyet Kilidi, Şifreli Kilit, Topuzlu Kilit. 851 adet Kilit fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kilit

Güvenlik malzemelerinden birisi olan kilit ürünleri, güvenliği maksimize etmek için kullanılan ürünlerin başında gelir. Siz de güvenliğinizi üst düzeylere çıkarmak istiyorsanız kilit ürünlerinden herhangi birini tercih edebilir, bu yönde bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Yüzlerce farklı çeşidi bulunan kilit modelleri arasında ihtiyacınıza uygun olanı bulmak için araştırma yapmak durumundasınız. Yapacağınız araştırmalar doğrultusunda kendinize en uygun ürünü bulabilir, sitemizde fiyat karşılaştırması yapabilir ve daha sonraki aşamalarda ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik kilitleri, gömme kilitten asma kilit ürününe kadar pek çok kilit çeşitlerini içerir. Bu çeşitlilik kullanılan malzeme ve kilitleme şeklinden kaynaklanır. Bu nedenle kullanılacak alana göre tercih etmeniz gereken kilit çeşidi de değişiklik gösterecektir. İç mekan ya da dış mekana uygun olarak tasarlanan kilitler, aynı zamanda uygun fiyatı da oldukça uygundur. Böylelikle uygun bütçelerle güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Bisiklet gibi eşyaların güvenliği açısından da kilit kullanabilirsiniz. Burada genellikle asma kilit kullanılır. İlgili bütün kilitlerde kalite, çok önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle siz de kilit tercihinde bulunurken kalite unsuruna mutlaka dikkat etmeniz gerekir.

Kilit Modelleri

Kilit ürünlerinde çeşitlilik temelde dış kapı kilitleri, asma kilitler, bisiklet kilitleri gibi kullanım amacına göre sağlanır. Dış kapı kilitleri, tirajlı kilitleri ve kapı hidroliklerini kapsar. Yaylı mekanizması ile dikkat çeken kapı hidrolikleri, kapının otomatik olarak kapanmasını sağlar. Bunun haricinde şifreli kilit ürünleri de mevcuttur. Belirleyeceğiniz şifre ile açılan bu kilit sistemi, ek güvenlik önlemleri sağlar. Zor bir şifre belirleyerek güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Bununla beraber emniyet kilidi de mevcuttur. Çeşitli amaçlar doğrultusunda tercih edeceğiniz bu ürünlerde kaliteye özellikle dikkat etmelisiniz. Kilit kalitesi, kilitten sağlayacağınız faydayı doğrudan etkileyecektir. Diğer kilit çeşitleri olarak topuzlu kilit, çekmece kilidi, kapak kilidi, cam kilidi ürünlerini sayabiliriz. Güvenlik önlemlerinizi daha da üst seviyelere taşımak için barel kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler, kaliteli bir şekilde araştırma ve karşılaştırma yapabilmeniz için özel olarak sizlere sunulmuştur. Bu nedenle ilgili araştırma ve karşılaştırma işlemlerini cimri.com üzerinden yaparak en uygun ürünü bulabilir, ucuz ürünü bularak tasarruf edebilir, pek çok fayda elde edebilirsiniz. Genel olarak bu şekilde olan kilit ürünlerinde kalite, vazgeçilmez özelliklerden birisidir. İlgili kilit çeşitlerini almadan önce kaliteli olup olmadığını araştırınız ve kontrol ediniz. Bu kontrol işlemi hem uzun ömürlülük açısından hem de bütçeniz açısından size birçok fayda sağlayacaktır. Kilit sistemleri ile güvenliğinizi üst düzeylere çıkarabilirken, kaliteli olanını tercih etmeniz durumunda uzun ömürlü kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Öte yandan kilidin kilitleme mekanizmasının da sağlam olması gerekir. Bütün bu özellikler ile kilit çeşitleri arasında seçtiğiniz kilitten daha fazla verim alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanışlı tasarıma ve ergonomik tasarıma sahip olan bu ürünler ile güvenlik önlemlerinizi iyileştirmek çok basit. Bisiklet kilitleri ise dış mekanda bisikletinizin çalınma riskini en az düzeylere indirmek için ideal ürünlerdir. Yüksek güvenlik sağlayan bu kilitler, dayanıklı yapısıyla da uzun süreli kullanım sağlar. Böylelikle almış olduğunuz ürünü yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kilit Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kilit tercihinde bulunmadan önce kilit çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bir seçimde bulunmanız gerekir. Kilit seçiminden sonra kilidin kalitesini kontrol etmelisiniz. Kalite, bu ürünlerin bakılması gereken ilk özelliklerden birisidir. Kaliteli bir ürün almamanız durumunda güvenliğiniz bu durumdan olumsuz etkilenebilecektir. Öte yandan kilidin dayanıklılığı, dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir diğeridir. Dayanıklı kilitler, daha uzun süreli kullanım imkanı vermesinin yanı sıra güvenlik önlemlerini de üst düzeylere çıkarmada yardımcı olacaktır. Böylelikle rahat bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Fiyat unsuru, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsurlardan bir tanesidir. Fiyat faktörüne dikkat ederek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Fiyat faktörünü iyileştirmek için sayfamız üzerinden araştırma ve karşılaştırma yapmanız mümkündür. Cimri.com size tasarruf ettirerek bu anlamda katkı sağlayacaktır. Ayrıca sitemizde ürün hakkında araştırma ve karşılaştırma yapmanız için gerekli tüm bilgiler, görseller mevcuttur. Dikkat edeceğiniz bir diğer faktör, ürünün tasarımıdır. Tasarım olarak da güzel görüntülere ulaşmak için bu yönde bir tercihte bulunmanız gerekecektir. İlgili bütün faktörlere çok dikkat ederek alışverişinizde kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Kilit Fiyatları

Temelde kilit fiyatlarını belirleyen birçok faktör vardır. Bu faktörleri şu şekilde sayabiliriz. İlk olarak, ürün kalitesi, kilit fiyatını etkileyen ve belirleyen temel faktördür. Kaliteli ürünler daha pahalı olabilse de size ekstra güvenlik önlemleri sağlayacaktır. Sitemizdeki karşılaştırma yapma olanağı ile birlikte kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Öte yandan fiyatları etkileyen bir diğer faktör ürünün dayanıklılığıdır. Dayanıklılık, fiyat ile doğru orantılı olarak etki gösterir. Yani ürünün dayanıklılığı arttıkça fiyatlar da artar. Bununla beraber ürünü üreten markanın üstlenmiş olduğu maliyetler de fiyatı direkt olarak etkiler. Maliyetlerde yaşanacak bir artış doğrudan fiyatlara yansıyacaktır. Markalar arası rekabet, fiyatı aşağı yönlü olarak etkiler. Markalar, uygun fiyat için birbirleri ile yarış halindedir. Bu nedenle fiyatlar aşağı yönlü olarak etkilenir. Fiyatları etkileyen ve belirleyen bir diğer faktör ürün piyasasındaki genel fiyatlardır. Genellikle piyasadaki fiyatlar birbirlerine yakın seyir izler ve bu nedenle piyasada yaşanacak bir fiyat artışı, doğrudan kilit fiyatlarına da yansıyacaktır. Ancak sayfamızdan yürüteceğiniz karşılaştırma işlemleri ile birlikte uygun fiyatı bulabilirsiniz. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery