Kapak Kilidi

Kapak Kilidi Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Kapak Kilidi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kapak Kilidi modelleri ve Kapak Kilidi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kapak Kilidi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Emsan, Babyjem, Kale, Pi İthalat, Lorex. 11 adet Kapak Kilidi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kapak Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kapak Kilidi markası:

En Çok İncelenen Kapak Kilidi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kapak Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Kapak Kilidi modeli içerisinde en ucuz Kapak Kilidi fiyatı 7.42 TL iken, en yüksek Kapak Kilidi fiyatı 79.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kapak Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kapak Kilidi fiyatı ise 20.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kapak Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kapak Kilidi

Kapı, pencere ve benzeri alanlarda kullanılan kilitler genel olarak metal malzemelerden üretilen  ürünlerdir. Özellikle kapılarda kullanılan çeşitler kapı tasarımlarında kullanılan göbek tiplerine göre değişir. Boyutlarına göre farklılık gösteren bu ürünler açık veya kapalı alanlarda kullanılan kapılar için üretilir. Mekanların güvenliğini sağlamada önemli malzemeler arasında yer alan kilitler, pek çok farklı işlevlere sahip olabilir. Genellikle çelik malzemelerden üretilen bu ürünler ev yapı ve inşaat malzemeleri satan online satış noktalarında bulunabilir. Boyutları bakımından ve kullanım alanlarına göre değişen bu ürünler kapıların yanı sıra birçok farklı alanlar üzerinde de kullanılabilen ürünlerdir. Bu alanlar mobilyalar üzerinde kapak kilidi olarak birçok farklı çeşitte ve tasarımda bulunabilir. Kapak kilitleri aynı zamanda cam pencere, beyaz eşyalar ve benzeri daha birçok alanda kullanılabileceği için sık araştırılan ürün çeşitleri içinde sayılabilir. Ancak kapı kilidi çeşitleri diğer alanlara göre daha sık kullanılan ürünlerden olduğundan dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan seçenekler en çok dikkat çeken ürünler arasında gelebilir. Günümüzde en çok tercih edilen çeşitler ise kapı kilidi çelik seçenekler olabilir. Ancak kapak kilitleri ahşap, cam ve metal yüzeylerde kullanılmak üzere pek çok farklı şekillerde üretilebilir. 

Kapak Kilidi Çeşitleri

Bir mekanın veya bir alanın güvenliğini sağlamak için kullanılması gereken en önemli malzemelerden biri kilitlerdir. Demir, çelik gibi sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler, genel olarak kapı üreticileri tarafından üretilebilir. Metal sanayi alanında üretilen bu ürünler genel olarak hırdavat malzemeleri olarak satışa sunulabilir. Kilitlerin kullanım alanlarından bahsetmeden önce kapı kilidi çeşitlerinden bahsetmek gerekirse bu ürünler; demir, tahta, çelik kapı kilitleri olarak  farklı alternatiflerle bulunabilir. Diğer kilit çeşitleri ise; ofis ve benzeri alanlarda kullanılan mobilyalarda, evlerde kullanılan dolaplarda kullanılan çekmece ve dolap kilitleridir. Bu ürünler; önemli evrakların saklandığı  çekmeceler için çekmece kilitleri, giyim veya farklı dolap tiplerinde kullanılmak üzere dolap kilitleri olabilir. Bunların yanı sıra günümüzde en çok kullanılan kilit türleri emniyet kilitleri olarak bilinir. Kapı emniyet aparatı olarak bilinen bu ürünler en çok küçük çocuklu evlerde kullanılabilir. Günümüzde yeni yapılaşmalarda genellikle çelik kapılar tercih edilmektedir. Çelik kapı kilitleri de bu nedenle oldukça çeşitli olarak üretilir. En çok tercih edilen çelik kapı kilitleri cimri.com sayfalarında ayrıntılı olarak listelenmektedir. Bu ürünler genelde set halinde ve kullanım biçimlerine göre anahtarları ile birlikte satılan ürünlerdir. En çok tercih edilen mobilya kilitleri arasında gelen dolap kapak kilidi ve çekmece kilitleri gelir. Bu ürünlerin cam dolaplara uygun olarak bulunabilecek cam kapak kilidi çeşitleri de bulunabilir.  Cam alanlara kilit uygulaması yapılırken montaj esnasında cam kesme işlemlerinin gerçekleşmesi gerektiğinden bu konuda bir profesyonelden yardım alınması gerekebilir. Kapak kilit sistemleri kapılar ve mobilyaların yanı sıra beyaz eşya sektöründe de kullanılan sistemlerdir. Çalışmaları sırasında dışarıya su sızdırmaması ya da bebek ve çocukların bu cihazlar çalışırken güvende olması için kapak kilidi çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünler üzerinde de kullanılan sistemlerdir. Buzdolabı kapak kilidi çeşitleri ise ürünlerin tasarımları ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenen, buzdolabında saklanan gıdaların korunması ve yine çocukların güvenliği için kullanılan ürünlerdir. Tüm bu ürünler cimri.com sayfalarında farklı üretici ve satıcı firma alternatifleri ile listelenir. Dileyen kullanıcılar, bu sayfalar üzerinden filtreleme yaparak ihtiyaçlarına uygun kilit çeşidini kısa süre içinde temin edebilir. 

Kapak Kilidi Fiyatları

Kapak kilitleri kapı, pencere, mobilya, elektronik eşyalar ve daha benzeri birçok alanda kullanılan sistemlerdir. Özellikle kapalı mekanlarda güvenlik sağlamak amacıyla mutlaka kullanılması gereken bu ürünler farklı birçok alternatifle üretildiklerinden fiyatları birbirinden farklı şekillenir.Örneğin; kapı kilidi çeşitleri çelik kapı, demir kapı, tahta veya PVC kapılar için alternatifli olarak üretilir. Bu ürünler de kendi içlerinde kapıları tasarımları ve göbek genişliklerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle kapı kilit sistemlerinin fiyatları da tek bir aralıkta değildir. Boyutları aynı olsa dahi ürünlerin üretim malzemesi gibi değişkenlere göre fiyatlar da değişebilir. Mobilyalar ve elektronik eşyalar üzerinde kullanılabilecek kilit sistemleri kendi içlerinde de birçok farklı seçenekle bulunacağı için fiyatları birbirinden farklı şekillenir. Örneğin; dolaplar ve pencereler üzerinde bebek emniyet aparatı olarak kullanılan ürünler ile ofis çekmece ve dolaplarında kullanılan ürünler kendi içlerinde de farklı çeşitlere sahiptir. Bu yüzden her birinin fiyatlarının üretim kalitesine ve kullanım alanlarına göre değiştiği söylenebilir. Tüm bu ürün alternatifleri farklı çeşitleri ile birlikte, fiyatları eşliğinde cimri.com üzerinden incelenebilir. 

Kapak Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kilit seçerken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Bu detaylar ürünlerin kullanılacağı alanlara göre farklılaşabilir. Günümüzde mekanların güvenliği için kullanılan kapı kilitleri pek çok farklı çeşitlerde bulunabilen ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak kapı kilitleri olarak bilinse de eşyalar üzerinde kullanılabilecek çeşitleri de üretilmektedir. Kapı kilitleri genel olarak set halinde üretilir. Bu setler içerisinde kapıların üzerindeki göbeklere yerleştirilebilecek kilit ile, bu kilitleri açıp kapatmaya yarayan anahtarlar bulunabilir. Eşyalar üzerinde kullanılan kilitler kapı kilitlerine göre daha küçük boyutlarda üretilen ürünlerdir. Bu ürünler çekmece ve dolapları kilitlemeye yarayan malzemelerdir. Bunlar da tıpkı kapı kilitlerinde olduğu gibi set halinde satılan ürünlerdir. Güvenlik sağlanması gereken her yerde kullanılabilecek kapı, dolap, çekmece kilitlerinin yanı sıra, emniyet aparatları ve demir kapı kilitleri gibi ürünler cimri.com da bulunabilir. Emniyet aparatı olarak kullanılabilecek kapak kilidi bebek ve çocukların güvenlikleri için kullanılan ve olası kazaları önlemeye yarayan ürünlerdir. Kilit tercih ederken dikkat edilmesi gereken detaylar; ürünün kapı ile uyumundan sonra ürünün güvenlik seviyesi olabilir. Her kapı ve mobilya türüne göre bulunabilecek kilit çeşitleri içinden en uygun ürünü bulmak için kullanılacağı alanı ve bu alanın ölçülerini iyi bilmek gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery