Babyjem Kapak Kilidi

En Ucuz Babyjem Kapak Kilidi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Babyjem
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Başkalarının erişiminden uzak tutmak istediğiniz dolapları, kutuları, çekmeceleri kilitleyebileceğimiz gibi, bebeklerin erişiminden uzak tutmak istediğimiz yerleri de kapak kilitlerini kullanarak kilitleyebiliriz. Eviniz, aracınız ve iş yerinizde kullanabileceğiniz Kale ve Elro marka en uygun fiyatlı kapak kilitlerini Cimri.com sitesinde bulabilir, kilitleri karşılaştırabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Kilitleri Nelerdir?

Bebeklerin yürümeye yeni başladıkları dönemler, en meraklı oldukları dönemlerdir. Bu sırada yetişkinlerden gördükleri hareketleri tekrarlayarak ve karıştırarak yeni şeyler öğrenmeye çalışırlar. Çekmeceleri açmak, tuvalet kapaklarını açmak, dolapların içindekileri karıştırmak en çok yaptıkları şeylerdir. Tuvalet kapağını açıp, içerideki suyla oyun oynamaya çalışabilir, buzdolabını açıp büyük bir tabağı üstüne düşürebilir, camı açıp aşağıya sarkabilir. İşte tüm bunları önlemek için bebek güvenlik kilitleri kullanılır. Pencere kilidi, dolap ve çekmece kilidi, buzdolabı kilidi, klozet kapak kilidi, dolap kapak kilidi gibi ürünler bu sebeple kullanılır. Ayarlanabilir pencere kilitlerini kullanarak, pencerenin en fazla ne kadar açılacağını belirleyebilirsiniz. Çok amaçlı kilitler ise farklı kapılar, çekmeceler ve dolapları kilitlemek için kullanılabilen kilit modellerdir. Örneğin, evinizde içinde bebeğe zararlı olabilecek türden eşyalar olan bir kutu veya dolap varsa bunları kilitleyerek bebeğinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. En ucuz bebek güvenlik kilitlerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Sürgülü Kilit Ne İşe Yarar?

Sürgülü kilit, evlerin dış kapılarında kullanılabileceği gibi bazı dolap kapakları için de kullanılır. Evlerde kullanılan sürgülü kilitler, hırsızın girmesine karşı güvenlik önlemi olarak kullanılır ve oldukça kalın bir sürgüsü vardır. Sürgü, kilitlendiği zaman açılması çok zordur. Elektrikli testere kullanılması gerekir. Diğer odalarda kullanılan sürgülü killerde, daha küçük ve hafiftir. Sürgü, kapının kasasında bulunan boşluğa doğru itilir ve kapının kapalı konumda kalması sağlanır. Özellikle mağaza kabinlerinde kullanılır. Küçük kilitlerin sistemi kolaydır ve anahtarlı olanlara göre daha uzun ömürlüdür. En ucuz sürgülü kilitleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bunların dışında, bagaj koruma amacıyla kullanılan bagaj kilitleri, çok amaçlı kilitler ve pek çok farklı çeşitte kapak kilidi vardır. En ucuz kapak kilitlerini görüntülemek ve ürünleri incelemek için, cimri.com sitesinde, kilit kategorisi altında yer alan, kapak kilidi sekmesini tıklayabilir, ürünleri listeleyebilirsiniz.