track source
track source
track source

Cam Kilidi

Cam Kilidi Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Cam Kilidi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cam Kilidi modelleri ve Cam Kilidi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cam Kilidi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bay-Tec, Lorex, UGR, Ersa. 14 adet Cam Kilidi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cam Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cam Kilidi markası:

2021 yılı Cam Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14 Cam Kilidi modeli içerisinde en ucuz Cam Kilidi fiyatı 7.99 TL iken, en yüksek Cam Kilidi fiyatı 85.59 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cam Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Cam Kilidi fiyatı ise 29.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cam Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cam Kilidi

Cam kilidi sadece evinizi arta hırsızlık olaylarına karşı korumakla kalmaz aynı zamanda çocuk olan evlerin güvenliğini de sağlar. Şöyle ki çocuklar özellikle de yürümeye başladıkları andan itibaren öğrenme kaynaklı içgüdülerinden dolayı oldukça hareketli olurlar. Özellikle de apartman dairesinde oturan kullanıcılar için çocuk yürümeye başladıktan itibaren kapı ve pencere riskli durma gelir. Çünkü çocuklar kapı ve pencereyi açmaya eğilimlidirler. Üst katlarda yaşayan kişiler için pencereler oldukça tehlike oluşturur. Bu yüzden çocuğun yaşayacağı kazaların önüne geçmek için pencerenize cam kilidi takabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan cam kilitleri sadece evinizin penceresi için kullanılmaz. Cam kilidi çeşitleri oldukça fazladır. Adı cam kilidi olsa da kapı ve pencereler için ucuz bir güvenlik kilidi olan cam kilitlerini balkonunuzda dahi kullanabilirsiniz. Pencere ve kapılar hatta balkonlar için hırsızlık veya çocuklarınızın camdan düşmesi gibi kazaları önleyici cam kilitleri kullanıcıların hem can hem de mal güvenliğini sağlar. Yaşam alanlarının güvenliği için önemli olan cam kilitleri yapı itibariyle demir veya metalden üretilir ki güvenlik önlemi daha yüksek olsun.  

Cam Kilidi Modelleri

Güvenli bir yaşam alanına sahip olmak isteyen her kullanıcının tercihi olan cam kilidi modelleri cam kilidinin yapımında kullanılan malzemeye göre, cam kilidinin kullanım alanına göre çeşitlere ayrılır. Cam kapı kilidi evinizin balkon kapısında ya da dış kapısında tercih edebileceğiniz evinizin güvenliğini arttıran bir sistemdir. Manyetik kilit de denilen cam kapı kilitleri mıknatıslı yapısı dolayısıyla size % 100’e kadar güvenlik sağlar. Cam kapı kilitleri 750 kg kapılara kadar dayanıklı olduğu için evinizin demir dış kapılarında da güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca cam kilidi aparatları da mevcuttur. Bu kilidin daha kolay takılması ve daha iyi bir performans sağlaması için de önemlidir. Kapı kilitleri standart olduğu için bazen bazı kapılara küçük gelebilir. Uzatma aparatı sayesinde bu sorundan kurtulursunuz. Uzatma aparatını ekledikten sonra kilit kapı ile uyumlu hale geleceği için sıkıntı da ortadan kalkacaktır. Mesela kapılar için takılan cam kapı kilitlerinin de kapının durumuna göre L ya da Z aparatları da mevcuttur. Eviniz ya da iş yerinizin güvenliğini arttıran cam ya da kapı kilitleri aparatları sayesinde size kolay bir kullanım sunar. Cam pencere kilidi özellikle çocuklu evler için güvenlik önlemini üst seviyeye çıkarmak isteyen ebeveynlerin tercihidir. Yapı marketlerde kolayca bulabileceğiniz ya da internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız alışveriş sitelerinde kolayca bulabileceğiniz cam kilitlerinin alarmlı olanları da mevcuttur. Herhangi bir zorlama durumunda öten alarmlı modeller özellikle caydırıcılığı yüksek olduğu için tercih edilen cam kilidi modelleridir. Ev ya da iş yerleriniz için cam kilidi özelliklerine dikkat etmelisiniz. Piyasada kapı, pencere balkon için tasarlanmış, demir ya da metalik olduğu gibi dış kısmı pencerenizle uyumlu olsun diye plastik olan modeller de mevcuttur. Ayrıca cam kilitleri evinizin estetik duruşuna da zarar vermez. Cam kilitleri vidalı olduğu için vidalar görünmesin diye vida kapakları da mevcuttur bu sayede camınızda vida görünümü olmayacağı için evinizin dekorasyonunu bozmaz. Cam kilidini aldığınızda takması oldukça kolaydır. Öncelikle kendinize kilidi pencere üzerinde takacak yer belirlemelisiniz. Bu yerin pencerenizi ortalayacak noktada olmasına dikkat etmelisiniz.       

Cam Kilidi Fiyatları

Evinizin ya da işyerinizin daha güvenli olmasını sağlayan cam kilidi fiyatları kilidin modeline sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Cam kilidinin fiyatının değişiminde etkili olan bazı faktörler vardır. Cam kilidinin yapımında kullanılan malzeme, cam kilidinin kullanım alanı, cam kilidinin markası, kaçlı olarak satışa sunulması, anahtarı gibi durumlar cam kilidi fiyatının değişimine katkı sağlayan faktörlerdir. Örneğin eviniz ya da işyerinizin camı için kullanacağınız cam kilidi ile eviniz ya da iş yerinizdeki dolapları kilitlemede işinize yarayacak cam dolap kilidi modelleri farklı olduğu için fiyatları da farklılık gösterir. Alacağınız cam kilidinin alarmlı ya da alarmsız olması da cam kilidinin fiyatının değişimine etki eder. Ses çıkardığı için caydırıcılığı daha yüksek olan alarmlı cam kilitlerinin fiyatı alarmsız olanlardan maliyet itibariyle daha farklı olduğu için fiyat olarak da daha farklıdır. Cam kilidinin kaçlı olarak satışa sunulduğu da fiyatının değişimini sağlar. Cam kilidi anahtarı, uzatma aparatı gibi çeşitli aksesuarlarla beraber satılıyorsa da fiyatı daha farklı olur. Cam kilidinin yapımında kullanılan malzeme de fiyatının değişiminde katlı sağlar. İçeriğindeki metal ne kadar dayanıklıysa fiyatı da o oranda değişiklik gösterir.    

Cam Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evinizi daha güvenli bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz malzemelerin başında pencere emniyet kilidi gelir. Pencere emniyet kilitleri sadece hırsızlık tarzı mala gelecek zararları önlemek için değil eğer evinizde küçük çocuğunuz varsa onun siz yokken pencereyi açıp düşmesini de önler. Hem mal hem de can güvenliği için önemli olan cam kilitlerini satın alırken de bazı hususları göz önünde bulundurup bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Öncelikle satın alacağınız cam kilidini bilinen güvenli bir markadan tercih etmeniz gerekir. Ama sadece marka değil sipariş vereceğiniz sitenin güvenilirliği de önemlidir. Çünkü cam kilitleri tek değil set halinde satılır eğer kilit pencerenize küçük gelirse uzatma aparatı mevcuttur. Eksik parça gelirse işinize yaramayacağı için alacağınız marka oldukça önemlidir. Cam kilidini nerede kullanacağınız da önemlidir. Cam balkon kilidi ile cam pencere kilidinin çeşidi farklıdır. O yüzden eviniz için cam kilidi alırken kilidi nerede kullanacağınıza dikkat etmeli ve ona uyumlu bir kilit almalısınız.     

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery