Cam Kilidi

En Ucuz Cam Kilidi Fiyatları

16 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebek cam güvenlik kilidi ne işe yarar?

En değerli varlığımız olan çocuklarımız için gerek evde gerekse okulda birçok güvenlik tedbirini almamız gerekir. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; Cam güvenliği için dikkat edeceğimiz noktaları sıralarsak öncelikle pencere güvenliğini arttırmamız gerekir. Cam emniyet kilidi, çocuklar için kapı ve pencere güvenliğinde çok kullanışlı bir sistemdir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma konusunda sıkıntıya sebep olmazken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam eşsiz bir güvenlik sağlar. Ayrıca hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önlemdir. Kuzey Avrupa ülkelerinde, zemin katın üzerindeki pencerelerde cam güvenlik kilidi kullanılması yasal bir zorunluluktur. Cam güvenlik kilidi kullanılmamış olan evler için asla ruhsat verilmemektedir. Ayrıca önemli bir noktada yasaya göre evde çocuk bulunması da gerekmez; çünkü her zaman komşunun çocuğunun ya da bir yakının eve gelme ihtimali vardır. Bebek cam kilidi çeşitlerini, en ucuz fiyatlarla cimri.com’da bulabilirsiniz.

Ana okulu pencerelerinde cam güvenliği nasıl sağlanır?

Kapı penceresi ile özellikle okul ve kreşlerde onları rahatsız etmeden izlemenize olanak sağlar. Anaokulunda ve kreşte çocuklara hissettirmeden onların arkadaşlarıyla olan iletişimini gözlemlemek ve onlar oyun oynarken sergiledikleri davranışları takip etmek, ebeveynlerin çocuğun sosyal durumunu görebilmeleri ve yaşadığı ortamdaki ruh halini anlayabilmeleri açısından çok önemlidir. Rengârenk çerçeveleriyle çocukların mutluluğuna mutluluk katan kapı pencereleri sayesinde anaokulunda ve kreşte çocuklar onlara hissettirilmeden ebeveynleri tarafından izlenmesine olanak sağlar. Bu pencereler yüksekte ise, çocukların açmalarını engellemek adına cam kilitleri kullanılabilir.

Camlara takılan kilitler başka nerelerde kullanılır?

Cam kilitleri, sadece bebekler için değil, sürgülü cam dolapları kilitlemek için de kullanılabilir. Özellikle eczanelerde bazı özel ilaçların bulunduğu dolaplar bu kilitlerle kilitlenebilir. Hatta birçok perakende mağazasında cam vitrinde sergilenen bazı hassas ürünlerin güvenliği için camlara kilit takılır ve müşteriye gösterileceği zaman bu kilit açılır.

Cam kilidi fiyatları ne kadardır?

Dreambaby ve Lorex marka en uygun fiyatlı cam kilitlerini, cimri.com sitesinde, kilit kategorisi altında yer alan, cam kilidi sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/cam-kilidi