Barel

Barel Fiyatları

55 Ürün gösteriliyor.
Barel fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Barel modelleri ve Barel fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Barel kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kale, Yuma, Mert, Ito. 55 adet Barel fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Barel Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Barel markası:

2021 yılı Barel Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 55 Barel modeli içerisinde en ucuz Barel fiyatı 32.0 TL iken, en yüksek Barel fiyatı 349.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Barel fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Barel fiyatı ise 84.31 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Barel

Kapı kilidinin gövde kısmı, barel kilit şeklinde ifade edilir. Güvenliğimiz için oldukça önemli olan kilit sistemlerinin güvenliği barel ile arttırılabilir. Bu nedenle seçeceğiniz ürünün kaliteli ve dayanıklı olmasının önemi büyüktür. Genel olarak barel kapı kilidi ürünleri, uygun fiyat yapısına sahiptir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeyerek tasarlanan bu ürünler yardımıyla güvenlik önlemlerinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Mekanizma türlerine göre çeşitlere ayrılan barel kilit göbeği ürünleri, kaliteli olmak zorundadır. Sonuç olarak güvenlik söz konusu ise kaliteden asla ödün verilmemesi gerekir. Barel kilit sistemleri ile tuzaklı ya da tuzaksız olarak kilit sistemleri oluşturabilirsiniz. Bununla beraber alarmlı barel kilit ile güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılır. Olası hırsız girme olaylarında sizi koruyacak olan bu sistem, uygun fiyat yapısı ile bütçenizi sarsmadan alışveriş yapma imkânını sağlar. Böylelikle pek çok avantaj elde edebileceğiniz gibi, pratik bir kullanım da sağlayabilirsiniz. Markalar arasında tercihte bulunurken sağlamlık, kalite, dayanıklılık gibi faktörlere göz atmayı unutmayarak kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Barel Çeşitleri

Cimri.com’da yer alan barel çeşitleri, araştırma ve karşılaştırma yapmanız için çok sayıda, özel olarak sizlere sunulmuştur. Bu ürünler arasında karşılaştırmalar ve araştırmalar yaparak en uygun ürünü bulabilirsiniz. Genel olarak barel çeşitleri mandallı, alarmlı, tuzaklı şeklinde ayrılır. Daha birçok sınıflandırılmaya tabi tutulan bu ürünler, güvenlik önlemlerini üst seviyelere çıkarmak için özel olarak tasarlanır. Kapı kilit sistemlerinin vazgeçilmez ürünü olan barel kilit çeşitleri, kaliteli yapılarıyla dikkat çekerken aynı zamanda ergonomik tasarımları ile pratiklik sağlar. Bununla beraber barel silindir kilit, silindir şeklindeki barel, yani kilit gövdesini ifade eder. Ayrıca tuzaklı barel kilit alarak güvenlik önlemlerinizi yine üst seviyelere çıkarabilirsiniz.. Bu da ek olarak size çok sayıda avantaj sağlayacaktır. Genel olarak uygun fiyat yapılarına sahip olan bu ürünler, ergonomik tasarımlarıyla da dikkat çeker. Ergonomik tasarım pratiklik sağlarken, ürün ile aynı zamanda fonksiyonel özellikler de sağlayabilirsiniz. Örneğin mandallı barel kilit sistemi ile bu tür bir kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Barel ürününün boyutuna dikkat etmeniz önemlidir. Genellikle 68 mm uzunluğunda olan barel ürünlerinin farklı boyutları olsa da bu boyutlar arasında tercih yapma özgürlüğü tamamen size aittir. En ucuz barel çeşidi german barel ürünleridir. Kombinasyon sayısı diğer türlere göre daha azdır. Sistem barel, german sistemine göre kombinasyon sayısı biraz fazla olsa da bilyalı barel sistemlerinden azdır. Bilyalı barel ürünleri ise en gelişmiş, anahtar kombinasyonu fazla olan bir türü ifade eder. 5 milyonda 1 olasılık ile anahtar uyabilir. Bununla beraber emniyet kartı ile yine güvenlik önlemleri arttırılabilir. İhtiyaçlarınıza göre bu barel çeşitlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bu noktada ihtiyaçlarınızı belirlemeniz, önemli bir konuyu teşkil eder. İhtiyaçlarınızı belirleyerek en doğru ürünü bulabilir ve sonraki aşamalarda tercih edebilirsiniz. Kiralık bir dairede oturuyorsanız german model bir barel almanız yeterli olacaktır. Bununla beraber ev kendinize aitse kombinasyon sayısı fazla olan bilyalı modelleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu şekilde olan barel çeşitlerinde tercihte bulunurken her ne olursa olsun kaliteden asla ödün vermemek gerekir.

Barel Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlgili ürünü almadan önce ürün araştırması, incelemesi ve fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Bu işlemleri cimri.com üzerinden yapabilirsiniz ve en uygun fiyat avantajına sahip olursunuz. Bu açıklamaları yaptıktan sonra dikkat edilmesi gereken ilk özellik, ihtiyacınıza göre belirleyeceğiniz barel çeşidinin tercihlerinizle uyumlu olmasına dikkat etmek olacaktır. Buna göre, ev kendinize aitse ya da kiralık bir evde oturuyorsanız, ilgili durumlara göre almanız gereken kilit gövdesi değişecektir. Bu nedenle tercih işlemlerinde bu özelliğe dikkat ediniz. Bununla beraber ürün kalitesi, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli özellik konumundadır. Ürün kalitesine dikkat ederek güvenliğinizi arttırabilir, uzun süreli kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Bununla beraber ürün tercihinde dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik kombinasyon sayısıdır. Kombinasyon sayısının fazla olması, güvenlik durumunu arttıracaktır. Bu nedenle siz de kombinasyon sayısı fazla olan ürünleri tercih etmekte dikkatli olmalısınız. Diğer bir özellik ise fiyat faktörüdür. Fiyat faktörü, ürünün kendisi ile ilgili bir özellik olmasa da dikkat edilmesi gereken bir husustur. Fiyat faktörüne de dikkat ederek kaliteli bir alışveriş faaliyeti yürütebilirsiniz.

Barel Fiyatları

Barel fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunsa da bu faktörlerden ilki ürün kalitesidir. Ürün kalitesi arttıkça barel kilit fiyatları da artış gösterecektir. Markalara göre kalite durumu değişirken, en kaliteli ürünü bulmak için araştırma ve karşılaştırma yapmalısınız. Bu sayede kaliteli olan ürünü bulabilir, avantaj elde edebilirsiniz. Ürün fiyatını etkileyen faktörlerden bir diğeri, ürün dayanıklılığı ya da sağlamlığıdır. Dayanıklı ya da sağlam olan ürünler daha pahalı olacaktır. Ürünün satışını gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatlar üzerinde azaltıcı etkiye sahiptir. Bununla beraber ürünün üretimini gerçekleştiren firmaların üstlenmiş olduğu maliyetler, fiyatları etkileyen bir diğer faktör konumundadır. Marka ismi, markanın yürütmüş olduğu fiyat politikaları da fiyatları belirler ve etkiler. Kilit sisteminin üretiminde kullanılan malzemelerin genel fiyatları da ürünün satış fiyatına yansıyacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olarak en ideal ürünü bulabilir ve tercih edebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery