Şifreli Kilit

Şifreli Kilit Fiyatları

51 Ürün gösteriliyor.
Şifreli Kilit fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şifreli Kilit modelleri ve Şifreli Kilit fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şifreli Kilit kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Victorinox, Bosphorus, Kale, Givi. 51 adet Şifreli Kilit fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şifreli Kilit Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şifreli Kilit markası:

2021 yılı Şifreli Kilit Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 51 Şifreli Kilit modeli içerisinde en ucuz Şifreli Kilit fiyatı 19.99 TL iken, en yüksek Şifreli Kilit fiyatı 3079.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şifreli Kilit fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şifreli Kilit fiyatı ise 816.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şifreli Kilit Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şifreli Kilit

Güvenlik, insanlık için her zaman en önemli ihtiyaçların başında gelir. Değerli eşyaları, bisiklet ya da motosikleti, antikaları, bagajı, önemli belgeleri, nakiti ya da ziynet eşyalarını güvende tutmak için insanlar çeşitli kilitleme yöntemlerine yönelir. Şifreli kilitler bu anlamda en çok kullanılan çözüm yollarından biridir. Kullanım kolaylığı, hafif ve kompakt tasarımları ile şifreli kilit modelleri sağlamlık ve güvenliği ile kullanıcıların beğenisine hitap eder. Hemen hemen hayatın her alanında güvende tutmak istediğiniz eşyalarınız için kullanım alanı genişliği sunan asma kilitlere istediğiniz her ürünü emanet edebilirsiniz. İç mekanda ya da dış mekanda kullanılabilme özelliği ile beklentilerinizi yerine getirir. Sadece sizin belirleyeceğiniz şifre mekanizması ile güvenliğinizi ön planda tutan kilitler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Böylelikle anahtar taşıma ve kullanma derdinden de kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda kırılmasının ve şifrenin çözülmesinin zorluğu, olası hırsızlar için de önemli ölçüde caydırıcılık oluşturur. Birbirinden farklı çeşitler içinden en uygun olanı seçmek kullanım alanınızın ne olduğu ile ilgili olarak değişiklik gösterebilir. 

Şifreli Kilit Çeşitleri

Şifreli kilitlerin pek çok kullanım alanı bulunur. Bu kullanım alanlarına uygun olarak da pek çok şifreli kilit çeşiti üretilir. Üretilen bu ürünlerin birbirinden farklı olmasının en önemli nedenlerinden farklı boyutlarda olmasıdır. Şifreli kilit çeşitleri dosya kilidi şeklinde küçük boyutlarda olabileceği gibi motosikletinizi bağlayacağınız büyük ebatlarda da olabilir. Şifreli kilit modellerinin en revaçta olanları ise asma kilitlerdir. Kalın bir metalin şifre mekanizmasına bağlı oyuklara oturtularak kullanıldığı asma kilitlerin şifre mekanizması sayesinde kullanımı oldukça yaygındır. Şifreli asma kilitler de birbirinden çok farklı boyutlarda piyasaya sürülür. Şifreli kilit çeşitlerinin üretildiği materyal de farklılık gösterebilir. Şifreli kilit modellerinin üretildiği en revaçta malzemeler paslanmaz çelik, pirinç ya da demirdir. Şifreli asma kilidin mekanizması yatay ya da dikey olabilir. Asma kilitlere ek olarak şifreli kilit çeşitleri zincirli de olabilir. Şifreli zincir kilit kilitlenecek alanın bir arada tutulmasını sağladığı için ekstra kullanım kolaylığı sağlar. Buna ek olarak şifreli halat kilit de tıpkı şifreli zincir kilit gibi bir kullanım kolaylığı sağlarken; metal halatın koparılması son derece zahmetli bir iş ve halat kilit şifre ile korunuyor olduğundan sağlamlığı temin eder. Ek dayanıklı metal desteği, şifreli kilitlerin kullanım açısı açısından konfor ve güvenlik sağlar. Tüm bunlara ek olarak şifreli kilit modelleri yüksek teknolojiye sahip olabilir. Bu yüksek teknoloji şifreli kilitler, elektronik mekanizma ile sağlamlaştırılır. Elektronik mekanizma akıllı kilit sistemi sağlayarak kilidin uzaktan kontrol edilebilmesine de yardımcı olur. Uzaktan kontrol için bluetooth aygıtı ile bağlantı sağlayan bu şifreli elektronik kilitler son derece kullanışlıdır. Bazı şifreli kilit modelleri parmak izi okuyucu ile beraber de gelebilir. Bu sayede şifre olarak sadece size özel parmak izinizi kullanarak dilediğiniz her şeyi muhafaza edebilirsiniz. Bunlara ek olarak şifreli kilitler alarm sensörü ile daha fazla güvenli hale getirilebilir. Şifrenin istediğiniz her an değiştirilebilir olması, şifreli kilit çeşitlerinin her birini anahtarlı modellere göre daha üstün kılar. Bu sayede pratiklik, rahatlık, sağlamlık ve güvenlik arayanlar diledikleri şifreli kilit çeşidini kullanım alanlarına göre belirleyerek satın alabilir.  

Şifreli Kilit Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şifreli kilit satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler vardır. Bu özelliklerin başında kilidin kullanılacağı alan gelir. Kilidin kancasının kolaylıkla geçirilebileceği alanlarda asma kilitler uygun bir kullanım alanı sunarken dolap kapakları ya da bisiklet gibi alanlarda şifreli kordon kilit modellerinin kullanılması daha uygundur. Bu sayede kilit geçirilecek olduğu alana kolaylıkla uyum sağlar ve gerekli güvenliği temin eder. Halatlı ya da zincirli şifreli kilit türleri bu anlamda bakılması gereken seçenekler olabilir. Uzun yolculuklarınızda değerli eşyalarınızla seyahat ediyor iseniz eşyalarınızı kilit altında tutmanız gerekir. Bu gibi durumlarda şifreli bagaj kilidi aradığınız emniyeti size sunabilir. Belirli bir şifre seçmekten yana olmayan kullanıcılar için parmak izli okuyuculu şifreli kilitler akıllıca bir çözüm sağlayabilir. Şifreli kilidinizi uzaktan kontrol etmek isteyen kullanıcılar ise bluetooth özellikli şifreli kilitleri gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Yatay mekanizmalı şifreli asma kilitler de kayar mile sahip olduğu için son derece rahat kullanıldığından oldukça revaçtadır. Milin dayanıklı metallerden yapılmış olması da fazladan güvenlik sağladığı için tercih edilesidir.

Şifreli Kilit Fiyatları

Birbirinden farklı kullanım alanlarına göre çeşitli şifreli kilit modelleri bulunur. Bu modeller farklı fiyat aralıklarından satışa çıkarılır. Bu fiyat aralığının belirlenmesinde bazı özellikler dikkate alınır. Dikkate alınan özellikler arasında şifreli kilidin üretildiği materyal gelir. Dayanıklı materyallerin kullanıldığı; demir gövdeli, PVC ürünlerle sağlamlaştırılmış modeller, diğer modellere göre daha yüksek fiyatlardan satışa çıkarılır. Standart model şifreli asma kilit fiyatları, her bütçeye hitap edecek seviyededir. Ancak elektronik aksamlarla zenginleştirilen asma kilit modelleri, kullanılan mekanizmaya göre yüksek fiyatlardan satışa çıkarılabilir. Örneğin; elektronik tuş takımlı ve parmak izi okuyuculu şifreli kilitler, en yüksek fiyat aralığına sahip ürünler arasındadır. Kordonlu, halatlı ya da zincirli modellerde ise fiyat ürünlerine uzunluğuna ve kalınlığına göre değişebilir. Kullanıcılar dilerlerse cimri.com aracılığı ile şifreli kilit fiyatları konusunda araştırma yapabilir ve kendilerine uygun ürünü kolaylıkla bulabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery