Çekmece Kilidi

Çekmece Kilidi Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Çekmece Kilidi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çekmece Kilidi modelleri ve Çekmece Kilidi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çekmece Kilidi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bay-Tec, KaktüsKedi, Knitex, Hafele, Baby Jem. 12 adet Çekmece Kilidi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çekmece Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çekmece Kilidi markası:

2021 yılı Çekmece Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Çekmece Kilidi modeli içerisinde en ucuz Çekmece Kilidi fiyatı 5.67 TL iken, en yüksek Çekmece Kilidi fiyatı 74.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çekmece Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Çekmece Kilidi fiyatı ise 26.14 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çekmece Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çekmece Kilidi

Özellikle emekleme evresi ve devam eden yürüme süreci boyunca oldukça hareketli olan bebekler çevreye karşı merak duyarlar. Bu merakı gidermek için de sürekli çevrelerindeki eşyaya dokunup merakını gidermek ister. Normal bir süreçte ev içi dekorasyonuna katkı sağlayan dolap ya da çekmece gibi eşyalar meraklı bir bebek için tehlike arz eder. Açmaya çalıştığı çekmeceyi ayağına düşürebilir ya da içerisinde temizlik malzemesi bulunan mutfak ya da banyo dolabını açıp kimyasalları içebilir. Bebeğinizi bu gibi tehlikelerden korumak için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Evinize çekmece kilidi bebek alabilirsiniz. Çekmece kilitleri oldukça fonksiyoneldir. Aldığınız bir çekmece kilidiniz sadece çekmecelerinizde değil dolabınızda da kullanabilirsiniz. Yapışkanlı modellerini evde kendiniz de kolayca monte edebileceğiniz için ekstra montaj için birini çağırmanıza gerek yoktur. Hem ekonomik hem de fonksiyonel olan çekmece kilitleri sayesinde evinizi çocuğunuz için güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede yanında olmasanız dahi aklınız bebeğinizde kalmaz. Evinizi bebeğiniz için güvenli bir alana çevirebilirsiniz.  

Çekmece Kilidi Modelleri

Evinizin çocuğunuz için güvenli bir alana dönüşmesine yardım edip evinizde oluşabilecek kazalardan bebeğinizi koruyan çekmece kilidi modelleri kilidin markasına, yapışkanlı, raylı, anahtarlı ya da şifreli olmasına göre çeşitlere ayrılır. Bebek çekmece kilidi Tekzen çocuklarınızın çekmeceleri açmalarını engelleyip çekmeceyi ayağına düşürmesinin önüne geçmek için tasarlanmış vidalı ya da yapıştırmalı modellerdir. Vidalı modelleri tercih ederken çekmecenizin dekorasyonunu bozmak istemiyorsanız akıllı vidalı modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller akıllı vidaları sayesinde matkaba gerek duymadan çekmeceye monte edildiği için çekmecenin dış görünümüne zarar vermez. Hem çekmece hem de dolabınıza monte edebileceğiniz bu bebek kilidi sayesinde bebeğinizin ev içerisindeki güvenliğini iki katına çıkartabilirsiniz. Kaza önleyici fonksiyonu sayesinde çocuk kontrolü konusunda anne ve babaların yanında olan bebek kilitlerini evinizde sadece çekmece ya da dolabınızda değil özellikle apartman dairelerinde oturuyorsanız pencerelerde de tercih etmelisiniz. Kapı hatta balkon kapı ve pencerelerine de bebek kilidi taktırarak bebeğiniz için en üst noktada önlem alabilirsiniz. Basmalı bebek çekmece kilidi aslında yapıştırmalı modellerdir. Bastırarak yapıştırdığınız için montajı oldukça kolaydır. Ayrıca oldukça da etkili bir çekmece kilidi yöntemidir. Basmalı bebek çekmece kilitlerinin çift ya da tek düğmeli modelleri de vardır. Çift düğmeli olanlar sahip oldukları çift etki ile çocuğunuzun çekmeceyi açmasına ve yaralanmalı kaza geçirmesine mani olur. Güvenli olduğu kadar da kolay kurulum ve kullanımı ile dikkat çeken düğmeli modelleri tercih ederken tüm bebek çekmece kilitleri gibi içeriğinde çocuğunuzun sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal olmamasına dikkat etmelisiniz. Basmalı bebek çekmece kilitlerinin kurulumunu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kilidi kuracağınız yüzeyin temiz olmasıdır. O yüzden çekmece kilidini takmadan evvel yüzeyi güzelce temizlemeniz ürünün daha kolay yapışması için gereklidir. Şifreli çekmece kilidi modellerini seçerken orta kısmın esnek olmasına dikkat etmelisiniz. Ayarlanabilir şifreli kilidi çekmecelerin iki köşesine yapıştırdığınızda çocuğunuzun çekmeceyi açmasını önlersiniz. Bu sayede çocuğun çekmeceye elini sıkıştırması ya da çekmeceyi düşürüp ayağını incitmesinin önüne geçersiniz. Bu modelleri yapıştırdıktan sonra ilk 12 saat boyunca kesinlikle çekmeceyi açıp kapamamaya dikkat etmelisiniz. Daha iyi yapışma sağlaması için 12 saat boyunca çekmeceye dokunmamalısınız. Eğer bebeğiniz için çekmece kilidi almak istiyor ama hangisinin iyi olduğunu bilmiyorsanız cimri.com sitesine gidip kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sitedeki diğer kullanıcıların yorumlarından bebek çekmece kilidi tavsiyesi alabilirsiniz.          

Çekmece Kilidi Fiyatları

Bebeğinizin ev içerisindeki güvenliğini arttırmanıza yardımcı olan çekmece kilitleri fiyat olarak standart değildir. Piyasada pek çok farklı çekmece kilidi modeli ve markası mevcuttur. Bunların hepsi de fiyat olarak farklılıklar gösterir. Bunun sebebi bebek çekmece kilidinin sahip olduğu bazı farklı özelliklerdir. Örneğin çekmece kilidi anahtarlı modellerle bebek çekmece kilidi şifreli modellerin fiyatı eşit olmaz. Aynı zamanda vidalı bebek çekmece kilitleriyle yapıştırmalı modellerin de fiyatı aynı değildir. Bebek çekmece kilitlerinin fiyatı değiştiren bir takım faktörler vardır. Çekmece kilidinin yapımında kullanılan malzeme, çekmece kilidinin kaç adet olarak satışa sunulması, çekmece kilidinin fonksiyonel bir yapıya sahip olup olmadığı gibi bazı özelliklere markaların çekmece kilidi fiyatının değişiminde etkilidir. Ayrıca çekmece kilidinin modeli de fiyat değişiminde etkili bir kriterdir. Çekmece kilidinin yapımında kullanılan malzeme kalitesi çekmece kilidinin fiyatının değişimine maliyetten dolayı etki eder. Kaliteli bir çekmece kilidi uzun süre boyunca dayandığı için kullanım ömrü uzundur. Ayrıca ne çekmeceye görünüş olarak zarar verir ne de kendisi kolay kolay yıpranır. Bu da malzemenin kalitesiyle alakalı olduğu için malzeme kalitesi maliyeti maliyette fiyatı etkiler.

Çekmece Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evinizin bebeğiniz için daha güvenli bir hale gelmesi için sizin için zararsız olsa da bebeğiniz için zararlı olacak ev eşyalarına kilit ya da güvenlik sistemi takmakta fayda vardır. Bu yüzden özellikle de çocuğunuz emekleme ya da yürümeye başladığında evinizde kapı, pencere, dolap ve çekmeceleriniz için güvenlik sistemi satın almalısınız. Çekmeceniz için çekmece kilidi seçerken çekmecenizin yapısına uygun bir kilit tercih etmelisiniz. Yapıştırmalı modeller hem montajı kolay hem ekonomik hem de tam koruma sağladığı için idealdir. Bu sayede siz yanında yokken de bebeğinizin güvenliğini sağlarsınız. Çekmece kilidi sayesinde çekmeceyi açamayacağı için kazaların da önüne geçmiş olursunuz. Çekmece kilidi seçerken set halinde almaya özen göstermelisiniz. Çünkü evlerde tek çekmece mevcut değildir. Evinizdeki çekmece sayısı kadar kilit ihtiyacınız olacaktır. Satın alacağınız çekmece kilidinin yapımında kullanılan malzeme kalitesine dikkat etmelisiniz. Ürünün tam koruma sağlaması için dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilmiş olması gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery