track source
track source

Topuzlu Kilit

Topuzlu Kilit Fiyatları

55 Ürün gösteriliyor.
Topuzlu Kilit fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Topuzlu Kilit modelleri ve Topuzlu Kilit fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Topuzlu Kilit kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosphorus, Kale, SGS, HomeCare, Lampa. 55 adet Topuzlu Kilit fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Topuzlu Kilit Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Topuzlu Kilit markası:

En Çok İncelenen Topuzlu Kilit Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Topuzlu Kilit Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 55 Topuzlu Kilit modeli içerisinde en ucuz Topuzlu Kilit fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Topuzlu Kilit fiyatı 441.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Topuzlu Kilit fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Topuzlu Kilit fiyatı ise 66.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Topuzlu Kilit Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
Kale Barel Sarı 68 mm Sistem Kilit
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Topuzlu Kilit

Ev ve iş yerlerinde güvenlik için yıllardır tercih edilen kilit çeşitleri zamanla farklılaşmaya başlamıştır.Özellikle iş yerleri için kullanılan  asma kilit çeşitleri günümüzde yerini başka modellere bırakmıştır. Hala kullanılan zincir kilidi modellerinin yetmediği durumlarda istenilen kilit çeşitleri farklılaşarak dış kapı, ofis kapıları, oda içi kapıları ve diğer kapılar için farklı model ve özelliklerde dizayn edilmeye başlanmıştır. Bu yeni nesil kilit modellerinden biri topuzlu kilit modelidir. Amerikan tipi ya da otel tipi olarak da bilinen topuzlu kilit modellerini güvenlik ve kullanım rahatlığı açılarından diğer örnek modellerden ayırabilirsiniz. Güvenliği üst seviyede tutarken görünüş olarak da şıklık sağlayan bu kilit modeli ev veya ofisinize modernize bir görünüm kazandırır. Modelin kullanışlı olması da yine tercih nedenleri arasındadır. Birçok kapı kilidi noktasına uyum sağlayabilen topuzlu kilit modelleri içeriden basarak kilitlenebilir ve açılabilir olduğu için ultra pratiklik kazandıran bir yapıya sahiptir. Farklı model ve şekillerde karşımıza çıkan topuzlu kilit son yıllarda revaçta olan, modernize çoğu yapıda tercih edilen ve memnun kalınan kilit türlerinden biridir.

Topuzlu Kilit Çeşitleri

Topuzlu kilit çeşitleri, modellerine ve kapıların uygun kilit noktalarına göre değişkenlik göstermektedir. Dış kapı, ofis kapısı, iç oda kapısı ölçüleri farklılık gösterir. Topuzlu kilit seçiminde iç ve dış yapı olarak seçiminizi etkileyen unsurlar bulunur. Örneğin; barel seçimi topuzlu kilit seçimini de etkileyen unsurlardan biridir. Barel kapı kilidi göbeği anlamına gelir ve farklı barellerle dizayn edilmiş topuzlu kilit çeşitleri mevcuttur. Bundan daha kısa ya da daha uzun bareller de mevcuttur. Güvenliğin üst seviyede olması için barel seçimi oldukça önemlidir. Barel çeşitlerinden biri de silindir kilittir. Silindir kilit tuzaklı kilit olarak da bilinir ve hırsızlık gibi durumlara karşı önlem artırıcı bir unsurdur. Hırsızların barelleri kırabildiği ve kendi barellerini yerleştirdiği bilinir, silindir kilitte özellikle bunu yapmaları imkansıza yakındır. Barelin alt kısmında ekstra olarak kırılmaz çelik takviyesi olduğu için baş kısım kırılsa bile yerinden çıkamaz hale gelir. Barel gibi önemli bir diğer unsur olan tokmak ise yine topuzlu kilit seçiminizde değişime neden olur. Tokmak kapının dış topuzuna denilir ve yine kullanım rahatlığı renk ve farklı çeşitleriyle topuzlu kilit seçiminizi etkiler. Örneğin; mat ve saten rengi tokmak tercihleri, uyumlu anahtar tercihleri tokmak seçiminde estetik değişimler yaratabilir. Kilitlerin dayanıklılık özellikleriyle aslında yıllarca kullanılacak bir ürüne karar vermiş olursunuz. Ev veya iş yeri dekorasyonunuz için de önemli olan topuzlu kilit, aslında fark etmeden hayatınızın büyük çoğunluğunda el altında bulunan ve sıkça kullanılan bir ürün olmakla birlikte güvenliğinizin büyük kısmını sağlar ve bu yüzden seçiminde özelliklerine ekstra dikkat etmek gerekir. Şık ve kullanışlı modeller arasında aynı zamanda ev veya ofis ortamı için yüksek güvenlikli tercihler yapmak gerekir. Tüm marka ve modeller de dizaynda bu noktalara özen gösterdiği için kendi ihtiyacınıza uygun özellikli topuzlu kilitleri kolayca bulabilirsiniz.

Topuzlu Kilit Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İç ve dış kapı tercihlerine göre değişkenlik gösteren topuzlu kilitleri satın alırken ihtiyacınıza, ürünün dekoratif görünümüne dikkat etmeniz gerekir. Farklı renk ve modelleri arasında tercih yapılırken sağlanan güvenlik koşulları ve kapı genişlikleri, anahtar uyum noktaları bilhassa özen gösterilerek göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle dış kapı topuzlu kilit tercihlerinde olası bir tehlikeye karşı yüksek önlemli tercihler yapılabilir. Bu sayede tehlikeli durumlar için riski minimuma indirgeyebilirsiniz. Aynı şekilde iç kapı kilidi tercihlerinde de kullanışlı ve pratik yönleri dikkate alınarak satın alımlar yapılmalıdır. Örneğin kapınızın kalınlığı ve kapı kilit noktasıyla ilgili olarak değişebilen barel çeşitlerinin sıkça tercih edilen bir modeli olan barel 68 mm ortalama bir kapıya uyum sağlayabilir. Dayanıklılık unsuru çok önemlidir. Örneğin; kolayca kırılabilir veya anahtar uyum noktası zedelenebilir özellikli kilitlerden kaçınmak gerekir. Kilit özellikleri ve yapılarını inceleyerek satın alım yapmanız size uzun vadede fayda sağlar. Bir gıda ürünü gibi sürekli alınan, değişen bir ürün olmadığı için kararınızda güvenlik ve dayanıklılık unsuru ekstra önem arz eder. Bu bağlamda yukarıda bahsedilen özellikleri de dikkate alarak farklı marka ve model çeşitleri arasından seçim yapmanız zor olmayacaktır.

Topuzlu Kilit Fiyatları

Topuzlu kilit fiyatları kendi marka ve modelleri içerisinde aslında pek fiyat farklılıkları barındırmaz. Yalnızca dijital önlemli yeni nesil çeşitler diğerlerine nispeten pahalılık gösterir. Dış kapı ve iç kapı kilitleri fiyatlarında da iç kapı topuzlu kilitleri dış kapı kilitlerine nazaran daha uygun fiyatlıdır. Barel ve tokmak çeşitlerine göre de değişkenlik gösteren bu ürünler aslında tek sefer alınıp uzun süre kullanıldığı için kullanıcı tercihlerinde fiyat farklılıkları esneklik gösterir. Piyasa içerisinde bulunan markalar arasında da tercihlerinize uygun olarak cep yakmayan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için kullanıcı deneyimlerini araştırabilir, kendi güvendiğiniz markalar çerçevesinde ürün arayışına girebilirsiniz.

Ev veya iş yerlerinin demirbaşları gibi görünen kapıları için uygun fiyatlı, kullanışlı, pratik, modern ve dekoratif kilit arayışınıza yönelik üretilen topuzlu kilitler farklı marka ve modelleriyle satın almanıza uygundur. Farklı marka ve modelleri fiyat performans kriterlerinde kendi ihtiyaçlarınıza göre kıyaslayabilir, kolayca ihtiyacınıza yönelik ürünü bulabilirsiniz. Ek olarak kalite güvenceleri, güvenlik sağlama ve dayanıklılık kıstasları da seçiminizde size yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery