Kapı

Kapı Fiyatları

7361 Ürün gösteriliyor.
Kapı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kapı modelleri ve Kapı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kapı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Erikmann, Kale, Audio, Yıldız. 7361 adet Kapı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kapı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kapı markası:

2021 yılı Kapı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7361 Kapı modeli içerisinde en ucuz Kapı fiyatı 3.75 TL iken, en yüksek Kapı fiyatı 2949.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kapı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kapı fiyatı ise 468.69 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kapı

Ofislerin, evlerin ve yapıların bölmelerini birbirine bağlayan kapılar, en önemli dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Bu ürünler işlevsellik ve görsellik bakımından iç mekân dekorasyonunda yarattığı farklılıklar nedeniyle tercih edilir. Ürünlerin seçiminde sağlamlıktan dayanıklılığa, tasarımdan uygun fiyat yapılarına kadar pek çok faktör önemlidir ve etkilidir. Dekorasyon anlayışında son yıllarda gerçekleşen gelişmeler ile beraber farklı görünüme ve özelliklere sahip çok sayıda ürün olsa da bu ürünler belli bir maliyet gerektirdiğinden dolayı seçim işlemi çok önemlidir. İhtiyaca ve tarza uygunluğa göre kapı modelleri ve çeşitleri, çok farklı bir biçimde şekillenir. Buna göre kapı ürünleri ahşap kapı, çelik kapı, lake kapı, Amerikan kapı, melamin kapı şeklinde farklı türlere ayrılabilir. İlgili özellikler bakımından çeşitlere ayrılan kapılar arasında uygun tercihte bulunabilmek çok önemlidir. Tasarımın ev dekorasyonuna uyması, malzeme kalitesi ve uygun fiyat gibi faktörler önem arz eder. Bu nedenle ürün tercihinde bu hususlara dikkat ederek faydalı bir alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapı Modelleri

Kapı çeşitleri çok sayıdadır ve çeşitlilik malzeme türüne, kapı ölçülerine, kapı markalarına ve diğer faktörlere göre belirlenir. Örneğin ahşap kapı çeşitlerini şu şekilde açıklayabiliriz. Ahşap kapılar, malzemesi ahşap olan, uzun yıllardır birçok kişi tarafından tercih edilen bir kapı çeşididir. Geniş bir kullanım alanına sahip olarak kaliteli malzemeden yapılan ahşap kapılar, evlerden ofislere kadar pek çok alanda kullanılır. Maliyet açısından en avantajlı kapı türüdür. İç ya da dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilen ahşap kapılar, ergonomik tasarım ile pratik bir kullanım sağlar. Bakımı, montajı, temizliği ve ilgili diğer bütün işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşir. Kapı çeşitlerinden bir diğeri olan çelik kapılar ise sağlamlığı ve kalitesi ile ön plana çıkan kapı türünü ifade eder. Buna göre malzemesi çelik olan, yine kullanım yaygınlığına sahip olan kapılara çelik kapı denir diyebiliriz. Dış mekândan iç mekâna girişte güvenliği sağlayan çelik kapılar, kaliteli malzemelerden üretilir ve aynı kalitede montajlanır. Montaj ve ölçülerin doğru alınıp işlemlerin düzgün bir şekilde yapılması çok önemlidir. Böylelikle almış olduğunuz kapıdan maksimum verimi sağlayabilirsiniz. Toza, gürültüye, sıcak ve soğuk havalara karşı ve haşerelere karşı koruyucu özellikleri ile bilinen çelik kapılar ile güvenliğinizi maksimize ederken aynı zamanda uygun tasarımlara da sahip olabilirsiniz. Çelik kapıların kullanım ömrü uzundur ve seneler sürecek bir uzunlukta yıpranmadan kullanabilirsiniz. Lake kapılar, mobilyalara pürüzsüzlük görüntüsü veren lake malzemesi ile taçlandırılmış, odalarda ya da tuvaletlerde kullanılan bir kapı türüdür. Son yıllarda ön plana çıkan bir kapı modelidir. Farklı tarzlara rahatlıkla uyum sağlayabilen bir türü vardır. Ayrıca lake malzemesinin özelliği hava ile temas kurmamasıdır. Bu nedenle sağlıklı ve düzgün bir yapıya sahiptir. Temizliği kolaydır ve kullanım ömrü uzundur. Bir diğer çeşit Amerikan kapılardır. Amerikan kapılar, son yıllarda ilgi odağı olan bir kapı türüdür. Fiyat olarak da uygun bir aralıkta olan bu ürünler, kolay bulunabilir çeşitte malzemelerden üretilmiştir. Hafif bir yapıya sahiptir ve renk olarak en çok beyaz tercih edilir. Yüzeyi MDF kaplı olarak üretilir. Temizliği kolaydır, kısa süreli deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Son olarak melamin kapılar ise melamin maddesinden yapılan, boyaya ihtiyaç duymayan kapı türünü ifade eder.

Kapı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapı satın almadan önce ihtiyaç belirlemesi yaparak tercih işlemlerini kolaylaştırabilir, daha doğru ve uygun bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla beraber ürünün hangi malzemeden yapılmış olacağına da önceden karar vermeniz gerekir. Bütün bu unsurlar, zamandan tasarruf sağlayacaktır. Bununla birlikte ilk olarak ürünün ebatlarına dikkat etmeniz gerekir. Ebatlarınız, evinizdeki kapı eşikleri ve yerleri ile uyumlu olmalıdır. Bu sayede daha kolay bir kullanıma sahip olmanız mümkündür. Hangi malzemeden üretilmiş olursa olsun kalite faktörüne de dikkat etmeniz gerekir. Örneğin cam kapı modelleri tercih edecekseniz camların dayanıklı ve kaliteli bir yapıda olması gerekir. Bununla beraber dayanıklılık gibi faktörlere de dikkat ederek uzun süreli kullanımlar yakalayabilirsiniz. Genel olarak kapı çeşitlerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir diğeri renk tercihi ya da tasarımdır. Bu unsur, evinizin dekorasyonu ile uyumlu olması gereken bir özelliği ifade eder. Bu özelliğe dikkat ederek en iyi görüntüyü yakalayabilirsiniz. Öte yandan fiyat faktörüne de dikkat etmeniz halinde fiyat avantajı dahil olmak üzere pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Kapı Fiyatları

Fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunsa da malzeme türü bu faktörlerden ilkidir. Malzeme türü, genel olarak kapı fiyatlarını belirleyici unsuru ifade eder. Malzemeler kaliteli oldukça fiyatlar da o derece artış gösterecektir. Bu nedenle seçeceğiniz türün hangi malzemeden yapılmış olduğu çok önemlidir. Öte yandan aynı zamanda seçtiğiniz ürünün kalitesi de fiyatları etkileyici unsur olarak yerini alır. Kalite arttıkça fiyatlar da artış gösterir ve kalite, fiyat doğru orantılı bir şekilde ilerler. Dayanıklılık, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Dayanıklılık faktörünün artış göstermesi ile birlikte fiyatlarda da artış görülebilir. Bununla beraber kapının üretildiği malzemenin fiyatları da ürün fiyatını doğrudan etkileyecektir. Örneğin işlenmemiş çelik fiyatlarında yaşanacak bir artış, çelik kapı fiyatlarına da artış olarak yansıyacaktır. Çeşitli indirimler ya da kampanyalar da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Bu unsur, fiyatlar üzerinde azaltıcı etki gösterir. İndirimleri ve kampanyaları takip ederek fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery