track source
track source
track source

Adres & Etiket Yazılımları

Adres & Etiket Yazılımları Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Adres & Etiket Yazılımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Adres & Etiket Yazılımları modelleri ve Adres & Etiket Yazılımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Adres & Etiket Yazılımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Brother, Dymo, Gen-Of. 7 adet Adres & Etiket Yazılımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Adres & Etiket Yazılımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Adres & Etiket Yazılımları markası:

En Çok İncelenen Adres & Etiket Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Adres & Etiket Yazılımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Adres & Etiket Yazılımları modeli içerisinde en ucuz Adres & Etiket Yazılımları fiyatı 43.99 TL iken, en yüksek Adres & Etiket Yazılımları fiyatı 1505.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Adres & Etiket Yazılımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Adres & Etiket Yazılımları fiyatı ise 413.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Adres & Etiket Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Adres & Etiket Yazılımları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Adres & Etiket Yazılımları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Adres ve Etiket Yazılımları

Bütün ürün gruplarının satış sayıları takip etmek, fiyatlarını belirlemek, çeşitlerinin ayırt edebilmesi ve özelliklerinin belirlenmesi için barkod ve etiketler kullanılır. İş yerlerinde bulunan ürünlerin stok bilgilerini kolay takip edilebilmesi için her ürün çeşidi için özel olarak belirlenmiş barkod etiket numaraları üretilir. Teknolojik okuma, yazma ve basma makinelerinin, teknik yeni gelişmeler ile oldukça başarılı aletler üretilmesi ile farklı barkot ve etiket çeşitleri üretilir. Lazer özelliklere sahip baskı makineleri ile farklı özelliklerde ve boyutlarda barkod yazıcılar üretilir. Barkod kullanımının artış göstermesi ile firmalar ihtiyaçları doğrultusunda küçük ya da büyük etiket ve barkod yazıcı çeşitlerini kullanmaya ihtiyaç duyar. Etiket ve barkod yazıcılarında, etiket ve barkod boyutlarını ve tasarımlarını yaparak basılmasına yardımcı olan adres yazılımı programlarını kullanılır. Her ürün grubunun etiket ve barkodu üzerinde belli bir aritmide numaralar bulunur. Yazıcılar; bu numaraları tasarlayıp, ürün grubuna uygun olarak çeşitlendirerek, basım işlemi yapabilmek için yazılım programlarına ihtiyaç duyar.

Adres ve Etiket Yazılım Çeşitleri

Her ürün üzerinde farklı boyutlarda ve tasarımlarda, fiyat ve barkod etiketleri bulunur. Her ürün grubunun, ürünün fiyatı ve barkodunun farklı olması gerekir. Yazar kasa pos gibi elektronik ürünlerin satış işlemlerinde kullanılması yasal olarak istenildiği için barkod ve etiketler kullanılır. Ürün satışlarında; stok bilgilerini, fiyatlarını, indirimlerini takip etmek ve doğru ücretlendirmelerle satışlarını gerçekleştirebilmek için barkod ve etiketler gereklidir. Barkot ve etiketleri, göre özel yazılım programlarına sahip yazıcılar sayesinde basabilmek mümkün olur. Küçük işletmelerin kullanımına daha çok uygun olan etiket makinası ise belli özellikte etkilketlerin basımı için tasarlanmış basit tipli mekanik yazıcı çeşididir. Etiket makinası çeşitleri ise dijital ve manuel olmak üzere; tarih, logo, fiyat gibi etiket türlerini basabilen seçeneklerde tasarlanır. Özellikle üzerlerine harici olarak tüketim tarihi ve fiyat etiketi yapıştırılması gereken ürünlerde kullanılır. Ayrıca indirim uygulanan ürünlerin orijinal etiketi üzerine indirimli fiyat etiketi yapıştırmak için etiket makinelerden yardım alınır. Her ürünün etiketini, fazla sayıda oldukları için yeniden etiket basmak zor olur. Fakat bazı ürünlerde indirim olması halinde belli sayıda ürün etiketi yapıştırmak bu makineler sayesinde oldukça kolay olur. Seri halde üretim ve ürün satışı yapan işletmelerde ürünlerin etiketleri ürün gruplarının çeşitliliğine göre değişkenlik gösterir. Her ürüne ayrı fiyat bilgisi ya da farklı boyutlarda etiket kullanmak gerekebilir. Bu durumda aynı anda çok sayıda etiketi önce tasarlayıp sonra basabilen lazer yazıcı türlerinden etiket yazıcı modelleri üretilir. Etiket yazıcıların boyutları ve kapasiteleri, tasarımdaki özelliklerine göre her modeli için farklı olur. Çok fazla ürün çeşidine sahip etiket türü basabilen termal etiket yazıcı modelleri, renkli baskı özelliklerine sahiptir. Renkli etiket basabilen yazıcı modelleri, işletmelerin ürün gruplarına göre tercih edilip kullanılır. Yazıcı modelleri tamamen işletmelerin ihtiyaç duydukları etiketlerin türlerine ve basılması gereken etiket sayısına bağlı olarak tasarlanır. Bütün bu özellikleri karşılayabilmek için farklı özelliklerde çeşitli yazıcı modelleri üretilir.

Adres ve Etiket Yazılım Fiyatları

Pek çok ürünün satışında, gruplandırılmasında çeşitli etiketler kullanılır. Günümüzde bu etiketlerin elektronik ortamda etiket yazıcıları adı verilen yazılar tarafından çoklu sayıda basımı mümkündür. İhtiyaçlar ve kullanım miktarlarına göre farklı çeşitlikte ve boyutlarda etiket yazıcıları bulunur. Daha basit tasarımda, belli sayılarda basılarak paketlenmiş etiketler de satışa sunulur. Hazır basılmış halde buluna etiket çeşitlerini almak, bazı etiket çeşitleri için uygun bütçelere sahip olur. Çoklu sayıda ve farklı tasarımda etiket kullanımında etiket yazıcısı satın almak daha ekonomik olur. İhtiyaçlarınıza uygun olan etiket çeşidine göre hazır satın almak ya da yazıcısı satın alıp basım işlemi yapmak daha uygun fiyata etiket imal etmeye yardımcı olur. Farklı içeriklerde tasarlanan etiketlerin pek çok farklı çeşidi bulunur. Etiket yazıcı fiyatları; baskı yapabildikeri etiket türlerine, etiket sayısına ve etiket şekline bağlı olarak farklı aralıklarda belirlenir. Yazıcı fiyatlarını, yazıcıların kalite ve performans değerleri oldukça etkiler. Yazıcı modellerinde aynı anda kaç adet etiket basarak hazır hale getirebildikleri, fiyatlarının hangi aralıklarda olması gerektiğini belirler. Özellikle belli ve benzer etiket özelliklerine sahip ürün grupları için kullanılan etiket çeşitlerinin basımı için ekonomik fiyatlara sahip yazıcı türleri bulunur. 

Adres ve Etiket Yazılımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Adres ve etiketler yazıcılar; yazılım programları sayesinde gelişen teknikle üretilen donanımlar yardımı ile lazer özelliklere sahip üretilir. Etiket yazıcıları satın alırken lazer yazıcıların işlevsel özelliklerine dikkat etmek gerekir. Kullanım amacını ve basım yapılacak etiketin boyutlarına en uygun baskı ölçülerine sahip olan yazıcı modeli tercih etmek işlem hızını arttırır. Aynı anda pek çok sayıda etiket basabilen yazıcı modelleri, kullanım ihtiyacınıza göre sizlere büyük derecede kolaylıklar sunar. Barkod adı verilen etiketlerin genel isimlendirmesi adres olarak geçer. Bütün ürün gruplarında barkodlar kullanılır. Bu barkodlar, belli rakamlardan oluşan numaralar belli aritmetik kural dahilinde olan bir etiket türüdür. Bu kurallara sahip barkodları, adres programı yazılımları ile etiket yazıcılarında basıp kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar, günümüzde her ürün grubunun barkodu bulunması nedeniyle en sık kullanılan yazıcılar içinde yer alır. Yazıcı tercihlerinde; kullanım sıklığı, yazıcının kapladığı alan ve enerji tüketimi, yazıcını sarf devamlılığı ve sarf maliyeti gibi özelliklerine dikkat etmek ekonomik kullanım sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery