Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi

Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Fiyatları

339 Ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Emiş Gücü
Toz Haznesi
Su Haznesi
Hareket Alanı
Halı Temizlik Performansı
Dar Aralık Ucu
360° Döner Hortum
Kablo Uzunluğu
Döşeme Başlığı
Özel Parke Ucu
Tutma Yeri
Toz Alma Ucu
Teleskopik Boru
Hava Filtreleme
Emiş Gücü Ayarı
Mikrofiber Bez
Perde Fırçası
Turbo Aparat
Merdiven Aparatı
Sert Zemin Süpürme Başlığı
Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Cimri.com'a ait diğer ürün kategorilerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kablısuz Kulaklık Fiyatları
 • Binek Araçlar İçin Lastik Fiyatları
 • Alt Açma Üniteli Oyun Parkı Fiyatları
 • Taşınabilir Oyun Parkı Fiyatları
 • Mini Tower Pc Kasası Fiyatları
 • Toz Torbası
  Var
  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Elektrikli süpürgeler temizliği kolaylaştıran vakumlu yapısıyla kullanıcılara hem kolay hem de pratik bir temizlik sunar. Kullanıcıların severek kullandığı elektrikli süpürgeler evinizi dip köşe rahatça temizlemenizde önemli bir rol oynar. Manuel süpürgeden farklı olarak tozları yüzeysel olarak almayan ve emici özelliği sayesinde gözle göremediğiniz toz ve kirleri dahi alan elektrikli süpürgeler sahip olduğu filtreler sayesinde havayı da temizlediği için özellikle astım tarzı solunum yolları rahatsızlığı çeken kullanıcılar için bulunmaz bir nimettir. Piyasadaki elektrikli süpürgeler markası ne olursa olsun üç çeşittir. Toz torbalı elektrikli süpürgeler, toz torbasız elektrikli süpürgeler ve sulu elektrikli süpürgeler. Toz torbalı elektrikli süpürgeler evinizi ya da iş yerinizi temizlerken kir ve tozu süpürgenin iç kısmındaki toz torbasına aktarır. Toz torbasızlarda torba kullanımına gerek yoktur. Bu tip süpürgelerde toz torba kullanılmadığı için toz haznesini süpürme işlemi bittikten sonra boşaltıp temizlemeniz gerekir. Sulu elektrikli süpürgelerde ise temizlik su gücüyle olur. Toz torbalı elektrikli süpürgeler en eski elektrikli süpürge modelleridir. Toz torbasını takıp çıkarmak zahmetli olsa da günümüzde markalar teknolojisini geliştirdiği için daha rahat takıp çıkarma işlemi yapmanızı sağlarlar. Toz torbalı elektrikli süpürge kullanımı çok kolaydır. Toz torbanızı elektrikli süpürgenizin iç hacmine uygun olarak satın alıp takar ve temizlik işlemi bittikten sonra dolan torbayı çıkarıp atarsınız.   

  Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Modelleri

  Toz torbalı elektrikli süpürge modelleri elektrikli süpürgenin marka ve modeline, toz torbasının yapımında kullanılan malzeme ve toz torbasının boyutuna, toz torbalı elektrikli süpürgenin watt gücüne göre değişiklik gösterir. Toz torbalı elektrik süpürge çeşitleri marka ve modelle alakalıdır. Fakat toz torbasının boyutu ve modeli de elektrikli süpürgenin çeşitlerinin belirlenmesinde etkilidir. Piyasadaki toz torbalı elektrik süpürgelerinin toz torba boyutları küçük, orta ve büyüktür. Kullanıcı ev veya iş yeri temizliği için tercih edeceği toz torbalı elektrik süpürgesini ev veya işyerinin genişliğine göre seçer. Toz torbası da elektrikli süpürgenin iç haznesinin hacmine göre belirlenir. Toz torbalarının yapımında kullanılan malzeme de çeşit için boyut kadar önemlidir. Piyasadaki toz torbaları eskiden sadece kağıtken günümüzde elyaf, sentetik ya da kumaş üretimi toz torbalar da oldukça yaygındır. Elektrikli süpürge kullanımında hijyeni arttıran filtreli yapıdaki toz torbalarını seçerken tek kullanımlık olmasını istemiyorsanız kağıt yerine kumaş içerikli modelleri tercih etmelisiniz. Bazı markalar daha aktif ve fazla temizlik için dolu olsalar dahi aktif emiş gücünü kaybetmeyen toz torbası modelleri üreterek kullanıcının temizlik sırasında tasarruf etmesini sağlar. Eskiden eğer temizlik sırasında toz torbanız dolarsa temizliğiniz bitmese dahi toz torbasını çıkarıp yenisini takmak zorunda kalırdınız. Oysa günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle eskisi gibi toz torbası dolunca emiş gücü de düştüğü için temizliği yarım bırakıp toz torbası takıp çıkarmak için zahmete girmenize gerek kalmaz. Toz torbalı elektrikli süpürgenize toz torbası seçerken filtrelemesinin katman sayısına dikkat etmelisiniz. Bu sayede tozların dışarı çıkıp sizi rahatsız etmesini de engellersiniz. Toz torbasının bir diğer faydası da hazneye tam bir şekilde yerleşip uyum sağladığı için motora toz kaçmasını önleyip makinenin kullanım ömrünü arttırmasıdır. Satın alacağınız toz torbasının yapısında kullanılan malzemeye de filtre katmanı kadar özen göstermelisiniz. Toz torbası kullanımında yaşayacağınız en talihsiz durum toz torbasının yırtılıp tozun hazneye dolup motora kaçmasıdır. Bu durumdan kurtulmak ve böyle olumsuz durumlarla karşılaşmamak için dayanıklı bir dokuya sahip toz torbalarını tercih etmelisiniz.   

  Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Fiyatları

  Toz torbalı elektrikli süpürge fiyatlarının değişmesinde önemli rol oynayan faktörler vardır. Bu faktörlerin başında elektrikli süpürgenin marka ve modelini sayabiliriz. Piyasadaki toz torbaları elektrikli süpürge modeliyle uyumlu olarak üretildiği için elektrikli süpürgenin marka ve modeli toz torbasının da fiyatını etkiler. Marka ve model dışında toz torbalı elektrikli süpürge fiyatına etki eden faktörleri sıralayacak olursak toz torbalı elektrikli süpürge özelliklerine uygun bir sıralama yapmak gerekir. Toz torbalı elektrikli süpürgenin watt gücü, toz haznesinin genişliği, emiş gücü, aksesuar sayısı, sahip olduğu teknolojik özellikler de elektrikli süpürgenin fiyatını arttırır. Elektrikli süpürgeler pratik ve kolay temizliğin anahtarı olsa da özellikle ilk yıllarda aşırı sesli olarak çalıştığı için kullanıcıya rahatsızlık vermiştir. Ama günümüzde teknolojik gelişmelerle beraber elektrikli süpürgelerin de sessiz çalışan modelleri geliştirilmiştir. Bu özelliğe sahip modellerin fiyatı diğerlerine oranla daha farklıdır. Ayrıca toz torbalı elektrikli süpürge fiyatının değişiminde etkili olan bir faktör de elektrikli süpürgenin sahip olduğu watt gücüdür. Watt gücü motor gücünü belirlediği için elektrikli süpürgenin emiş gücünü arttırır. Elektrikli süpürgenin watt gücü arttıkça emiş gücü de artacağı için gözle görülmeyen tozlardan saç kuluna kadar evinizde etkili bir temizlik sağlayacaktır.  

  Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Toz torbalı elektrik süpürgesinin diğerlerinden tek farkı ev veya iş yeri temizliğinde süpürgenizin çektiği toz, saç kılı gibi kirleri makinenin toz haznesine çekmesidir. Yine de toz torbalı elektrik süpürgesi satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekmektedir. Satın alma işlemini yapmadan önce kendinize elektronik ev aletleri konusunda uzmanlığını kanıtlamış, deneyimli ve elektrikli süpürgede son teknolojiye hakim bir marka seçmelisiniz. Tabi kendinize satın almak istediğiniz elektrikli süpürge için bir bütçe belirleyip tercih ettiğiniz markanın bütçenize uygun bir modelini seçmekte fayda vardır. Elektrik süpürgesini nerede kullanacağınız yani süpürgenin kullanım alanı da seçiminizde önemli bir noktadır. Eğer temizlik yapacağınız alan ortalama büyüklükte bir evse ona uygun boyutta toz torbası hacmi olan bir elektrikli süpürge tercih ederek daha avantajlı bir konuma gelirsiniz. Çok büyük bir ev için küçük hazneli bir toz torbalı elektrikli süpürge tercih ederseniz temizlik esnasında toz torbasını değiştirip durma zahmetine katlanmanıza ek olarak bir de fazla toz torbası kullanacağınız için bütçeniz de olumsuz etkilenir.  

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery