track source

Led Tv

Led Tv Fiyatları

34925 Ürün gösteriliyor.
Led Tv fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Led Tv fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 34925 adet Led Tv ürünü bulduk. Led Tv kategorisinde en favori Televizyonlar, Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları, TV Aksesuarları, Led Aydınlatmalar, Cep Telefonu Kılıfı ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Led Tv mağaza fiyatları ve Led Tv ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
LG GC-Q247CSBV A+ 687 Lt Gardrop Tipi Buzdolabı İnox
LG GC-Q247CSBV A+ 687 Lt Gardrop Tipi Buzdolabı İnox
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Led Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

LED TV, diğer tüplü televizyonlara göre çok farklı ve tüpsüz, Led teknolojisi ile yapılmış, düz ince ekran panelidir. Kaliteli gösterimi sayesinde izleyeceğiniz video, film vb. görüntüler daha canlı ve gösterişli olacaktır. Renkleri diğer televizyonlara nazaran daha canlı ve kaliteli olan LED TV, ayrıca geniş ekranı sayesinde daha ayrıntılı görüntü verebilir, inceliği sayesinde de duvara rahatlıkla monte edilebilmektedir. Artık evlerin %95’inde LED TV bulunmaktadır. Geniş ekranlı aile televizyonları dâhil olmak üzere birçok alanda kullanılan LED TV’ler; ev, restoran, kafe, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi daha birçok yerlerde kullanılmaktadır.

Led Tv Çeşitleri Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

LED TV çeşitleri tasarım ve markalara göre çeşitli olmakla beraber kullanıldığı alanlara göre de çeşitlilik göstermektedir. 3D Led TV, Klasik Led TV, Geniş Ekranlı Led TV, Küçük ve Orta Led TV şeklinde daha birçok LED TV çeşitleri bulunmaktadır. Genel olarak hastaneler, sağlık ocakları (bekleme sırası gibi), kafeteryalar, maç izleme yerleri, havaalanları, alışveriş merkezleri, düğün salonları ve ev gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılan LED TV’lerin; geniş ekranı ve canlı renkleri sayesinde talebi her geçen gün artmaktadır. 3 boyutlu özelliği sayesinde film izlemek artık çok daha keyifli hale gelmektedir.

Led Tv Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

LED TV alırken dikkat edilecek unsurlar ürünü nerede kullanacağınıza bağlıdır. Kalitesinin önemli olmasının yanı sıra kullanım alanına göre boyutu büyük ya da küçük alınabilir. Kaliteli üretici markalardan alındığı takdirde daha canlı ve kaliteli TV izleme şansını yakalarsınız.

Led Tv Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

LED TV fiyatları boyutlara, kalitesine, fonksiyonlara ve üretici markalara göre fiyatları yükselmektedir. Toshiba, Samsung, Sony, Philips, Vestel, LG, Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Altus, Premier, Regal, Sunny, Sanyo şeklinde üretici firmalar LED TV üretmekte ve satmaktadır. Aşağı yukarı en iyi kalitede en düşük fiyat 400-500 TL civarında olmaktadır. En fazla fiyat ise kalite, boyut ve fonksiyona göre 30.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliği ile farklı satıcılara ve markalara ait LED TV fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun olanı satın alabilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play