track source
track source
track source

Axen Televizyonlar

Axen Televizyonlar Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
DLNA
Uygulama Yükleyebilme
Ekran Tipi
USB 2.0 Girişi
Ürün Tipi
Dahili Kamera
Akıllı Erişim
HDMI 2.0 Girişi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Ses-Kulaklık Çıkışı
Ses ile Kontrol
Yayın Kaydetme
Çözünürlük
Program Rehberi
Analog - Kablolu Anten Girişi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Uydu Anten Girişi
HDR
Hbb TV
Subwoofer
USB 3.x
Bluetooth
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Dolby Vision
HDR10
HDR10+
Çıkış Yılı
4K Cinema
HDR10 Pro
Ekran Kalınlığı
Bluetooth Versiyonu
HDMI
Wİ-Fİ Versiyonu
Enerji Sınıfı
Akıllı Enerji Tasarrufu
Otomatik Kapanma
Ambilight
Işık Sensörü
Akıllı Kumanda
Google Asistan
Akıllı Telefon ile Kontrol
Airplay
2 Tuner
Ekran Yansıtma
Netflix
YouTube
Digitürk Play
Spotify
Oyun Modu
Beinconnect
Web Tarayıcı

Axen Televizyonlar

Axen Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Axen Televizyonlar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Axen Televizyonlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Axen Televizyonlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Firestone Lastikler
 • MP Spor Ayakkabı
 • Philips Epilasyon Aletleri
 • Beats Kulaklık
 • Salomon Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Axen Televizyonlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Axen

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Axen Televizyonlar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 33 Axen Televizyonlar modeli içerisinde en ucuz Axen Televizyonlar fiyatı 1899.0 TL iken, en yüksek Axen Televizyonlar fiyatı 9899.01 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Axen Televizyonlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Axen Televizyonlar fiyatı ise 3807.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Axen Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Axen Televizyonlar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Axen Televizyonlar modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Philips 50PUS7304 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV
  Philips 50PUS7304 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsung UE-43MU7000 43 inç 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K UHD Smart LED TV
  Samsung UE-43MU7000 43 inç 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K UHD Smart LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsung EU-32N5000 32 inch Smart Full HD Uydu Alıcılı LED TV
  Samsung EU-32N5000 32 inch Smart Full HD Uydu Alıcılı LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
  Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Axen Televizyon

  Televizyon izlemek birçok kişi için rutin haline gelmiştir. insanlar yorgun bir günün üzerine boş zamanlarını televizyon izleyerek değerlendirmeyi seçer. Bundan dolayı hemen hemen her evde televizyon vardır. Birçok kişi için evde mutlaka bulunması gereken eşyalar arasında yer alır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte televizyonlarda gelişir. Eski modeller ile kıyaslandığında da modern televizyonlar, hem daha iyi görüntü kalitesi, hem de gelişmiş özellikleri daha keyifli bir seyir sunar. Televizyonlar, özellikleri, gelişmişliği ve tasarımı ile değişiklik gösterir. Smart televizyonlar son zamanların dikkat çeken televizyon modelleridir. Smart televizyonlar, internet özelliği sayesinde televizyon kanalları dışında birçok video ve içeriğe ulaşma imkanı sağlar. Çeşitli birçok televizyon modeli ve markası vardır. Televizyonlar, elektronik cihaz firmaları tarafından üretilir. Öne çıkan televizyon markalarından birisi Axen televizyondur. Azeni Türkiye merkezli bir firmadır. Türkiye’nin en gelişmiş yerli üreticilerinden birisi olan Atmaca elektronik bünyesinde yer alır. Sunny markasının yan ürünüdür. Televizyon alanında üretim yapar. Misyon olarak, çağdaş, güvenilir, kaliteli ve pratik ürünler geliştirmeyi hedefler. Smart televizyon ve uydulu televizyon alanında üretim yapar. 

  Axen Televizyon Modelleri

  Axen, smart televizyon ve uydulu televizyon olmak üzere iki farklı çeşitte televizyon üretimi yapar. Model olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Axen smart televizyon modelleri wifi özelliği ile internet erişimi sağlar. Smart televizyonlar ile internete bağlanarak her türlü içeriğe ulaşmak mümkündür. İnsanlar, yoğun çalışma saatleri ve gündelik işlerden dolayı televizyon kanallarındaki programları kaçırabilir. Bu gibi durumlarda internet özelliği ile günün her saati kaçırılan bölümleri izlemek mümkündür. Öne çıkan Axen smart televizyon modellerinden birisi Axen curved tv modelidir. Diğer modeller ile kıyaslandığında farklı bir tasarıma sahiptir. Kavisli yapısı ile kullanıcılara keyifli bir seyir sunar. Smart tv özelliği sayesinde televizyonu bilgisayar gibi kullanmak mümkündür. İnternet üzerindeki videoların yanı sıra sosyal medya gibi farklı internet sitelerine ulaşılabilir. Axen curved smart tv 4k ultra hd görüntü kalitesine sahiptir. 4k ultra hd, hd’den 4 kat daha fazla çözünürlük ve detaya sahiptir. Bundan dolayı daha yüksek kaliteli görüntü sağlar. Ekran teknolojisi olarak led tv kullanılır. Led tv, televizyonlarda kullanılan son teknolojiler arasındadır. Dahili uydu alıcısı vardır. Axen televizyonlarının ekran ekran boyutları değişiklik gösterir. Axen tv 109 ekran modelleri en büyük ekrana sahip modeller arasındadır. Büyük ekran Axen televizyonlar, büyük salonlu evler için uygundur. Oldukça küçük boyutlu televizyon modelleri de vardır. Alıcılar genellikle mutfak yada yatak odası gibi odalar için küçük boyutlu televizyon alır. Axen tv 32 ekranlı modeller küçük odalar için kullanışlı modeller arasında yer alır. Axen lcd televizyon modellerinden birisi Axen 55’’ 140 cm Ultra HD smart tv modelidir. Büyük ekranlı bir modeldir. Ultra hd teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli görüntü sağlar. HDR ve USB girişi vardır. Wifi bağlantı vardır. Tercih edilen modellerinden birisidir. Axen televizyonlarında led görüntü teknolojisi kullanılır. Axen led tv teknolojisi ile eski görüntü teknolojilerinden farklı bir görüntü teknolojisi kullanılır. Axen, ürettiği modellerde yeni teknolojileri kullanmaya özen gösterir. Modern çağa uyum sağlayan televizyon modelleri vardır. Axen televizyon özellikleri modelden modele değişir. Ürünün gelişmişliği ve özelliklerinin çeşitliliği her modelde farklı düzeydedir. 

  Axen Televizyon Fiyatları

  Televizyon fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Axen televizyon fiyatları diğer markalar ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Bunun nedenlerinden biri yerli bir marka olmasıdır. İthal markalar ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olmasına rağmen cep yakmaz. Kısıtlı bir bütçeye sahip olan alıcılar için uygun bir markadır. Fakat modeller arasında fiyat farkı vardır. Axen televizyon fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunlardan en önemlisi smart tv özelliğidir. Smart televizyonlar uydulu televizyonlara göre daha pahalıdır. Smart tv özelliği televizyon için önemlidir. Smart tv özelliğine sahip televizyonlar kullanıcılara normal bir televizyonun sunabileceğinden çok daha fazlasını sunar. Bu durum fiyata yandır. Bir diğer önemli faktör ise ekran boyutudur. Ekran boyutu büyüdükçe fiyat artar. Bundan dolayı Axen televizyon 82 ekran, Axen tv 49 inch 124 ekran modeline göre daha uygundur. Fiyatı etkileyen bir diğer önemli faktör ise çözünürlüktür. Çözünürlük arttıkça televizyonların fiyatı artar. 4k, bir diğer adıyla ultra hd çözünürlüğe sahip Axen televizyon modelleri, hd çözünürlüğe sahip modellere göre daha pahalıdır. Curved televizyon modellerinin fiyatları diğer modellere göre farklıdır. Çünkü bu modellerde eni bir ekran teknolojisi olan kavisli ekranlar kullanılır. Genel olarak, ürünün gelişmişliği ve özelliklerin çeşitliliği arttıkça fiyat artar. Fakat fiyat/performans olarak başarılı ürünlerdir. Kısıtlı bir bütçeye sahip olup gelişmiş bir model arayan alıcılar için uygun markalardan biridir. 

  Axen Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Televizyon seçerken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler vardır. İlk olarak, Aen televizyon modellerinin ekran boyutları değişiklik gösterir. Ekran boyutuna karar verirken, televizyonun nasıl bir oda için alınacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer büyük bir salon için televizyon alınacaksa büyük ekranlı bir televizyon modeli seçmek doğru olur. Fakat dar odalar için büyük ekranlı televizyonlar göz yorabilir. Axen televizyonları, uydulu ve smart tv olmak üzere ikiye ayrılır. Bu durum fiyatı da etkiler. Bundan dolayı seçim yaparken televizyonun smart tv olup olmayacağına karar vermelisiniz. Eğer televizyonda internetin kullanılması sizin için önemli değilse, uydulu bir model tercih edebilirsiniz. Fakat bir televizyondan beklentileriniz daha fazlaysa seçiminizi Axen smart televizyonlardan yana yapabilirsiniz. Axen tv yorumları seçim yaparken size yardımcı olabilir. Elektronik eşya seçerken en büyük yardımcılardan biri kullanıcı yorumlarıdır.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery