track source
track source

Yüz & Parmak Boyası

Yüz & Parmak Boyası Fiyatları

396 Ürün gösteriliyor.
Yüz & Parmak Boyası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüz & Parmak Boyası modelleri ve Yüz & Parmak Boyası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yüz & Parmak Boyası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Rich, Avon, Artebella. 396 adet Yüz & Parmak Boyası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yüz & Parmak Boyası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yüz & Parmak Boyası markası:

2021 yılı Yüz & Parmak Boyası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 396 Yüz & Parmak Boyası modeli içerisinde en ucuz Yüz & Parmak Boyası fiyatı 3.12 TL iken, en yüksek Yüz & Parmak Boyası fiyatı 594.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yüz & Parmak Boyası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yüz & Parmak Boyası fiyatı ise 30.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yüz & Parmak Boyası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yüz ve Parmak Boyası

Yüz ve parmak boyası çeşitli renklerde üretilen ürünlerdir. Yüz Boyası, küçük çocukların deneyimlemesi için oldukça eğlenceli olabilir. Çocukların kendilerini, başka bir yüzü veya kendi bedenlerini boyamanın keyfini çıkarmak için ayrıntılı tasarımlar yapmayı bilmelerine gerek yoktur. Yüz boyama veya bir kostümü giyerken yaratıcı olmanın iyi bir yolu olabilir. Çocuğunuzun boyama yapmasına izin vermek yaratıcılığı tetikleyebilir. Anne babalar çocuklarının sevdikleri bazı tasarımları öğrenerek kolayca uygulayabilir. Basit bir gökkuşağı ve çeşitli hayvanlar çizilebilir. İlk olarak, profesyonel yüz boyalarının su ile uygulandığını ve ana element olarak çalışan ürün bileşenlerinin farklı olduklarını bilmeniz gerekir. Kullanılan bazlar ise parafin, gliserin, akasya,  senegal, sakız olabilir. Önemli olan, hepsinin güvenlik açısından test edilmiş ve Avrupa standartlarına uygun olmasıdır. Bu ürünler set halinde gelebilir ve setlerde farklı tonlarda olan birçok parmak ve yüz boyası bulunur. Çocukların eğlenmesi için kullanılan bu ürünler anaokullarında, evde, partilerde ve çeşitli etkinliklerde kullanılabilir. Hem yaratıcı hem de eğlenceli olan yüz boyama aktiviteleri farklı oyunlarla birleştirilebilir.

Yüz ve Parmak Boyası Çeşitleri

Yüz Boyalarının çoğu güvenli losyonlar, lanolin ve kozmetik renklendiricilerle yapılır. Sadece çocuklar için yapılmış suda çözünür, içerisinde toksik maddeler olmayan, FDA onaylı yüz boyaları vardır ve kullanılmaya uygundur. Çocuklar için kullanılan yüz boyaları genellikle dermatolog ve toksikolog testinden geçirilir, ancak tam yüz veya vücut boyamasından önce herhangi bir reaksiyon için çocuğunuzun kolunda veya gövdesinde küçük bir test yapılması önerilir. Yüz boyaları yoğundur ve yapışkandır. Cilde yayılması için belirli bir uygulama gerektirir. Çocuklar boya uygulamak için parmak, sünger veya fırça kullanabilirler. Bazı boyalar diğerlerinden daha yağlı olabilir. Yapışkan olan bu boyaları uygularken için bol miktarda peçete bulundurmanız gerekebilir. Yüz boyaları su bazlıdır ve yıkanabilir. Yüz boyalarının çoğu sadece ılık sabunlu su ile yüzden ve parmaklardan çıkarılabilir. Bazı yüz boyalarının pigment konsantrasyonu yüksektir ve uygularken giysileri lekeleyebilir. Bu yüzden bir önlük, veya kullan at bir kıyafet giyebilirsiniz. Son zamanlarda kullanılan yüz boyaları sim de içerir. Çocuklar sadece birkaç renk ile de istedikleri resimleri çizebilir. Yüz boyaları yuvarlak tüplerde üretilir ve çubuk formuna benzer şekilde olan boyalar da bulunur. Bu boyaların online olarak internet üzerinden alınması da mümkündür. Küçük çocukları yüz boyaları ile gözetimsiz bırakmamaya dikkat edin. Beraber boyayabilirsiniz ya da belirli gözetim altında çocukların boyamasına izin verebilirsiniz. Yüz boyası modelleri farklı pigmentler içerir ve yoğunlukları da bu oranda değişir. Parmak boyası anaokulundan ilkokula kadar çocukların kullandığı boyalardır. Kendi tasarımlarını ortaya çıkarırken oldukça keyif alırlar ve parmak uçlarında olan bu boyalar özgürlük katar. Parmak boyaları farklı paketlerde gelir. 6’lı parmak boyası çocukların en çok kullandığı renkleri bir araya getirir. Daha fazla renk seçeneği isterseniz parmak boyası 12'li paketler değerlendirilebilir. Parmak boyası seti birçok rengi bir arada sunarken çocukların tasarımlarını zenginleştirir. Okul öncesi parmak boyası birçok kırtasiye markasının ürün portföyünde bulunur ve satın almadan önce ürün içeriklerini incelemeniz tavsiye edilir. Simli parmak boyası ise parlak renkleri ile dikkat çeker ve kolay uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Fırça veya sünger kullanarak kağıt veya karton yüzeylere uygulanabilir. Su bazlı olan bu ürünler suda kolaylıkla çözünebilir. Yıkarken de su ve sabun yeterli olacaktır.

Yüz ve Parmak Boyası Fiyatları

Yüz boyası fiyatları üründen ürüne değişen özellikler ölçüsünde değişiklik gösterir. Setlerin içinde bulunan adetler ölçüsünde fiyatlar değişir. Birçok markanın yüz ve parmak boyası bulunur. Satın alırken bazı boya içerik özelliklerini de bu ölçüde dikkate almanız tavsiye edilir. Bunun yanında yapacağınız tasarımlara uygun renkler seçebilirsiniz. 3 yaşından büyük çocukların kullanılmasının uygun olduğu boyalar vardır ve zengin renk seçeneklerinin olduğu setleri satın alabilirsiniz. Bu setlerde bulunan adetler üründen ürüne göre değişir. İnternet üzerinden kolaylıkla ürün içerik karşılaştırması yapabilirsiniz. Ürünler arasından fiyat seçeneklerini karşılaştırarak istediğiniz boyaları satın alabilirsiniz. Çocuklar parmak ve yüz boyalarını kullanarak kendi renk ve tasarımlarını ortaya koyabilirler. Çeşitli ürün seçenekleri arasından kullanılması güvenli olan boyaları satın alabilirsiniz.

Yüz ve Parmak Boyası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yüz boyası satın alırken bazı özellikleri dikkate almanız gerekir. Bu özellikler pigmentler, içerisinde bulunan bazı maddeler ve güvenlik sertifikalarıdır. Bunun yanında tasarımlara göre değişen renklere sahip olan setleri satın alabilirsiniz. İnci veya metalik renkler de kullanılır. Bu renkler özel pigmentler kullanılarak üretilir ve böylece metalik veya inci gibi görünürler. Pırıltılı veya metal benzeri bir etkiye sahiptirler ve tasarımınıza biraz parlaklık katmak için oldukça idealdir. UV veya neon renkleri modern bir görünüm sunar. Bunlar, gün ışığı altında parlayan ve siyah bir ışık altında parlayan gibi görünen çok canlı renklerdir. Özel efektler oluşturmak için kullanılabilir ancak biraz saydam olabilirler. Bu nedenle daha net bir renk için fazla uygulamanız gerekebilir. Pigmentlerin yoğunluk durumu yüz üzerinde daha canlı durmasına neden olur. Çocuklarınızın sevdiği renkleri tercih ederek set halinde gelen boyaları satın alabilirsiniz. Daha önce kullanmadığınız markaların ürün yorumlarını okuyarak boyalar hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery