Yüz & Parmak Boyası

En Ucuz Yüz & Parmak Boyası Fiyatları

186 ürün gösteriliyor.
Yüz & Parmak Boyası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüz & Parmak Boyası modelleri ve Yüz & Parmak Boyası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yüz & Parmak Boyası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber-Castell, Bigpoint, Edding, Maped, Play Doh. 186 adet Yüz & Parmak Boyası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Çocukların birçok karaktere bürünmesine imkân sağlayan yüz boyası çeşitleri ile çocukların hayal dünyasının yansımasını görebileceğiniz parmak boyası çeşitlerini Bigpoint, Nova Color, Faber-Castell, Monami gibi alanında uzman markaların farkıyla en ucuz fiyatlarla Cimri’de bulabilirsiniz.

Yüz Boyası Nedir? Yüz Boyası Çeşitleri Nelerdir?

Eğlenceli doğum günü ya da hafta sonu partilerinde çocukların arkadaşlık kurmasına büyük yardımlar sağlar yüz boyası. Güzel kıyafetleri ile sevdikleri karakterlere bürünen çocukların tam da istediği gibi bir makyajla karakterlerinin tamamlamaları yüz boyaları sayesinde olur. Futbol severlerin yüzlerine takımlarının imgelerini kolayca resmetmesini sağlayan yüz boyası cilde uyumlu ve dermatolojik kontrolden geçmiş şekilde üretilir.

Kalem yüz boyası, tüp yüz boyası ve ruj yüz boyası en bilinen yüz boyası çeşitlerindendir. Pullu yüz boyası ve simli yüz boyası çeşitleri küçük prenseslerin ilk tercihidir. Tiyatrolarda, gösterilerde çocukları bambaşka bir yüze taşıyacak makyajı yüz boyaları ile yapmak artık çok kolay. Sprey yüz boyası kolay kullanımıyla tercih sebebidir. Yüz boyalarının su ya da sabunla yıkanması, kolayca çıkması gibi özellikleri ise kullanıcı dostu olduğunun kanıtıdır.

Parmak Boyası Nedir?

Özellikle 2 yaş ve üzerindeki çocukların hayal dünyası ve yaratıcılıklarını geliştirmek için, suda çözünebilen ve kaliteli malzemelerden üretilen, sağlığa zarar vermeyen su bazlı boya tipidir. Parmak boya kullanımı çocukların en sevdiği etkinliklerden biridir. Parmak boyası çeşitleri renk seçenekleri ile çocuklarınıza ve size birlikte kaliteli zaman geçirmenin zevkini yaşatacaktır.

Parmak Boyası Faydaları Nelerdir?

Çocukların duyularının gelişmesinde olumlu etkilere sahiptir. Eğitim hayatına ön hazırlık yapar. Motor beceri gelişimine katkı sağlar. El ve gözlerin koordineli çalışmasını sağlayarak bağlantı kurabilme yeteneği kazandırır. Hayal gücünün renkler sayesinde ne kadarını, ne şekilde kullandığını ebeveyne haber verir. Çocukların ebeveyn ile birlikte geçirdiği kaliteli zamanın sonucunda oluşan boyama kâğıdını, bir duvara veya gözükecek yere asmanız; çocuğun özgüvenini oluşturacak, daha iyisi için kendini teşvik edecektir.

Parmak boya seçiminde birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. Çocuğunuzun boyalı elini ağzına götürme ihtimali yüksek olduğu için doğal maddelerden yapılmasına özen göstermelisiniz. Giysilerden kolayca çıkabilen, kolay temizlenme özelliğine sahip ürünler tercih etmekte faydanıza olacaktır.