track source

Boyama Önlüğü

Boyama Önlüğü Fiyatları

50 Ürün gösteriliyor.
Boyama Önlüğü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boyama Önlüğü modelleri ve Boyama Önlüğü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boyama Önlüğü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber-Castell, Bigpoint, Babyjem, Bebedor. 50 adet Boyama Önlüğü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Boyama Önlüğü Nedir?

Çocukların büyüme sırasında bazı aktivitelerle geliştirilmesi gerekmektedir. Bu aktivitelerin en yaygın olanı ise boyama ve resimdir. Ancak özellikle küçük yaştaki çocuklar için boyama sırasında sorunlar olabilmektedir. Bu duruma paralel olarak çocukların kıyafetleri çok kısa bir sürede boya olduğu için temizlenmesi de zor olmaktadır. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak istiyorsanız mutlaka çocuklarınıza boyama önlüğü almalısınız. Faber-Castell, Big Point, Lets, Monami ve Baby&Kids gibi markalara ait boyama önlüklerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Boyama Önlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Genellikle boyama önlükleri yaş grubuna göre satılmaktadır. Bazı çocukların vücut ölçüleri yaş grupları ile alakalı olmadığı için eğer mümkünse deneyerek alınması daha mantıklı olmaktadır. Ancak böyle bir şansınız yoksa çocuklarınızın boy ve kilolarına göre boya önlüğü seçimi yapmalısınız. Böylece boyama önlüğü, kıyafetleri güzelce kamufle eder ve kirlenmelerini de engeller.

Boyama Önlüğü Kimler İçin Uygundur?

Boyama önlükleri 1 yaşından itibaren her çocuk için uygundur. Evde ya da okulda yapılan aktivitelerde 1 yaşından sonraki tüm çocuklar boyama önlüğü giyebilmektedir. Boyama önlükleri, bebeklerin yemek önlükleri ile malzeme olarak benzerlik gösterir. Bu nedenle bebekken yemek önlüğü kullanan çocuklar için boyama önlüklerini kullanmak zor olmamaktadır. Boyama önlükleri modellerinin sayısı da oldukça fazladır. Uzun kollu, kısa kollu, tüm boy için, kısa vs. olmak üzere aradığınız her şekilde boyama önlüğü bulabilirsiniz. Boyama önlüğü alırken önlüğün malzemesine de dikkat etmeli, boyayı kıyafetlere geçirmeyecek malzemeleri tercih etmelisiniz. Böylece çocuklarınızın kıyafetlerine herhangi bir zarar gelmemiş olur. Özellikle sulu boya gibi daha akışkan boyamalar için boyama önlükleri oldukça avantajlı ve pratik olmaktadır.

Boyama Önlüğü Nasıl Temizlenir?

Boyama önlüklerinin büyük bir kısmı çamaşır makinelerinde yıkanabilmektedir. Ancak bazı konularda dikkat etmelisiniz. Boyama önlüğü temizliği sırasında eğer önlük çok boyalıysa, makineye başka çamaşır atmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü bu boyalar, diğer kıyafetleri boyayabilmektedir. Bunun haricinde yıkama talimatları doğrultusunda yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer boyama önlüğüne bir zarar gelebileceğini düşünüyorsanız, elinizde yıkayabilir ya da boyalı olan bölge az ise ıslak bir bez ya da mendil kullanarak kolaylıkla temizleyebilirsiniz.