track source
track source

Boyama Önlüğü

Boyama Önlüğü Fiyatları

101 Ürün gösteriliyor.
Boyama Önlüğü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boyama Önlüğü modelleri ve Boyama Önlüğü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boyama Önlüğü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Faber Castell, Bigpoint, Babyjem. 101 adet Boyama Önlüğü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boyama Önlüğü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boyama Önlüğü markası:

En Çok İncelenen Boyama Önlüğü Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Boyama Önlüğü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 101 Boyama Önlüğü modeli içerisinde en ucuz Boyama Önlüğü fiyatı 3.13 TL iken, en yüksek Boyama Önlüğü fiyatı 312.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boyama Önlüğü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Boyama Önlüğü fiyatı ise 20.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boyama Önlüğü

İnsanlar küçük yaştan itibaren kendilerini mutlu ve huzurlu hissedecek faaliyetler yaparak ve kendisini geliştirerek yaşamını sürdürür. Çok eskilere dayanan tarih, insanları zihinsel, ruhsal, duygu ve düşüncelerini aktarabilmek için resim ve yazı sanatlarına yönlendirir. Küçük yaşlardan itibaren bu sanatsal faaliyetlerde kendilerini geliştirmek adına destek olmak ve alıştırmak ise çok önemlidir. Küçük yaşlardan itibaren yapılan el sanatları ve zihinsel aktiviteler ileriki yaşlarında bu becerilerini geliştirerek farklı ve özgün düşünce yapılarına olanak sağlar. Bu tür gelişimlerin en önemli faaliyetlerinden biri ise resim çizmektir. Küçük yaşlarda resimlerde ve boyamalarda öğrenilen ve uygulanan kas hafızası ise ileriki yaşlarda etkisini gösteren en önemli faktördür. Bunu yaparken çocukların boyama önlüğü kullanması ise oldukça önemlidir. Sulu boya ya da renkli boyalarla yapılan çizimler ya da boyamalar, çıkmayan lekelere yol açabilir ve çocuğunuzun üzerini kirletmesine yol açabilir. Çıkmayan lekeleri ve çocuğunuzun üzerine boya sıçratmasını önleyecek boyama önlükleri birçok çeşit, marka ve modelleriyle kullanıcılar ile buluşur. 

Boyama Önlüğü Modelleri

Her göze hitap edebilecek; yetişkinleri, çocukları ve bebekleri kapsayacak her çeşit önlük, ihtiyaca ve isteğe göre kolaylıkla bulunabilir. Boyama önlüğü modelleri ve çeşitleri, çocuklarınızı boyamaya, resim yapmaya teşvik edebilmesi, okul faaliyetlerine katılmasını sağlayabilmesi ve bu faaliyetler sırasında özgürce davranabilmesini sağlayabilmesi için oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcılara sunulur. Aynı zamanda çocukların yanı sıra yetişkinlerin de kullanabileceği yetişkin boyama önlüğü modelleri ile de kullanıcılara farklı imkanlar sağlar. Bu ürünler arasından hem çocuğunuz için hem de kendiniz için ihtiyaç ve isteğe göre seçim yapabilirsiniz. Daha çok profesyonel kullanım için üretilen; tek kullanımlık, hijyenik boya naylonu bulunan boyama önlükleri dikkat çeker. Bu önlüklerin hijyenik boya naylonu özelliği sayesinde yapılan resimleri temiz ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda çoklu paketler aracılığıyla satılan bu tek kullanımlık ürünlerin kullan at boya penuarı ve hijyenik boya naylonu sayesinde her resme başlandığında temiz bir boya önlüğü olarak kullanabilmenizi sağlar. Farklı markalar aracılığıyla üretilen, %100 polyester kumaş kullanılan ve birçok çeşidi bulunan çocuk boyama önlükleri de dikkat çeken ürünlerdendir. Su itici özelliğine ve akrilik kaplamalara sahip olan bu ürünler standart bedendir. Belirli markaların üretmiş olduğu 4-6 yaş aralığında bulunan önlüklerin yanı sıra bebekler için özel olarak üretilmiş uzun kollu boyama önlüğü gibi birçok ürün bulunur. Çocuklara ve bebeklere zarar verebilecek, sağlığa zararlı hiçbir kanserojen madde içermezler. Bu nedenle çocukların ve bebeklerin sağlığı açısından güvenli olan bu önlükler gönül rahatlığıyla kullanabilir. Rahatlıkla soğuk suda bile temizlenebilen ve boyayı üzerinde tutmayan bu ürünler sayesinde çocukların dilediği gibi özgürce kendisini ifade etmesini sağlayabileceği aktiviteleri yapmasına olanak sağlar. Aynı zamanda rengarenk modelleri bulunan, çocuklar ve bebekler adına yapılan bu önlükler, çocukları resim yapmaya ve resim yaparken eğlenmeye teşvik etmek için de önemli bir faktördür. Bu ürünler arasından ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak kollu, kolsuz, tek kullanımlık, okul boyama önlüğü gibi birçok çeşt için seçim yapılabilir. 

Boyama Önlüğü Fiyatları

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip her türden boyama önlükleri, öncelikle sektöre ve üretici markaya bağlı olarak markalara, çeşitlerine, özelliklerine, kumaş yapısına, renk ve tasarımına, ölçüsüne ve yaş aralığına göre fiyatlandırılır. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için üretilen çeşit çeşit boyama önlükleri, işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak ve hijyenik bir ortam sağlayacaktır. Bu sebeple hangi boyama önlüğünü seçtiğiniz ihtiyacınıza göre belirlenmesi önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı kumaş içeren boyama önlükleri, daha yüksek fiyat seçeneklerine sahiptir. Çocuklar ve bebekler için tercih edilebilecek uzun kollu ve kolsuz boyama önlüğü fiyatları, kumaş ölçüsü ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda öğrenciler için özel olarak üretilen öğrenci boyama önlüğü ile çocuklar daha özgür bir şekilde boyama yapabilir. Özel olarak tasarlanan bu modellerin tasarımı da fiyatlandırmada etkili olur. Profesyonel ya da hobi amaçlı yapılan bu çalışmalar için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler tercihlere göre seçilebilir.

Boyama Önlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyama önlükleri satın alırken kullanıcıların farklı tercihleri olsa da dikkat edilmesi gereken noktalar az çok aynıdır. Öncelikle boyama önlüğü satın alınacak kişinin beden ölçüleri alınmalı ve bu kalıplara uygun bir önlük tercih edilmelidir. Kişiye dar gelen önlükler hareketlerini kısıtlayarak kullanıcıya rahatsızlık verebileceği gibi, bol olan önlüklerde de tam koruma sağlanamayabilir. Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta boya önlüğünün alt tabakalara leke geçirip geçirmediğidir. İnce, pamuk kumaştan yapılan ürünler genellikle yüksek miktarda dökülen boyayı emerek aşağıdaki kumaşa zarar verir. Bazı paketlerde önlük boyama seti ile beraber satılır. Kullanıcıya kolaylık sağlaması açısından, boyama önlüğü satın alırken kırışmayan ve leke tutmayan önlükler satın alınabilir. Bu sayede pratik bir şekilde makinede kolayca yıkanan ürünler, kurutularak tekrar hızlıca kullanılabilir. Üründe kullanılan malzemeler, boyama sırasında yaşanan deneyimi etkileyebilir. Örneğin; plastik bir boyama önlüğü, boyama sırasında boyanan yüzeye çabukça bulaşabilir ve yapılan eseri bozabilir. Bu yüzden kullanıcıların tercihi daha çok leke bulaştırmayan ürünlerden yana olmalıdır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery