Kuru Boya Kalemi

Kuru Boya Kalemi Fiyatları

1976 Ürün gösteriliyor.
Kuru Boya Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kuru Boya Kalemi modelleri ve Kuru Boya Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kuru Boya Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Artdeco, Edding. 1976 adet Kuru Boya Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kuru Boya Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kuru Boya Kalemi markası:

2021 yılı Kuru Boya Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1976 Kuru Boya Kalemi modeli içerisinde en ucuz Kuru Boya Kalemi fiyatı 0.97 TL iken, en yüksek Kuru Boya Kalemi fiyatı 24500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kuru Boya Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kuru Boya Kalemi fiyatı ise 33.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kuru Boya Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kuru Boya Kalemi

Küçük yaşlardan itibaren çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimleri için gün içinde yaptığı faaliyetler oldukça önemlidir. Çocuğunuz hayal dünyasını kağıda dökebilmesi ve kendini ifade edebilmesi için bir yerlere bir şeyler çizmek ister. Bu sebeple gerek okul hayatında gerekse evde geçirdiği vakit boyunca çocuğunuzun kendini ifade edebilmesi için gerekli olan kuru boya kalemi çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunur. Nesneleri renklerle ayırt etmeye başlayan ve dünyayı renklerle ifade eden çocuğunuzun kullanacağı kuru boya kalemleri birbirinden farklı markalar aracılığıyla kullanıcılarla buluşur. Çocuğunuzun okul hayatı boyunca yanında olan Faber-Castell ve Fatih gibi markaların üretmiş olduğu kuru kalemler fosforlu, simli, yumuşak ve kuru olmak üzere kullanıcılara farklı kullanım alanları sağlar. Çocuğunuzun yanı sıra resimle uğraşan ve ister hobi isterseniz de profesyonel olarak iş yapan insanlar için özel olarak üretilmiş olan profesyonel kuru boya kalemi çeşitleri cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Beklentiniz ve isteğiniz doğrultusunda bu ürünler arasından fosforlu kuru boya kalemi gibi dilediğiniz çeşiti dilediğiniz sayıdaki setler hâlinde bulabilirsiniz. Hayatı renklerle ifade etmenin ve mutluluğu yakalamanın önemini bilen markalar ürünlerini kullanıcı odaklı üreterek hayatı renklendirmeye devam eder. 

Kuru Boya Kalemi Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı sayıda ve özellikte üretilmiş olan kuru boya kalemleri farklı markaların üretmiş olduğu ürünlerle birlikte kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Cimri.com üzerinden yapacağınız ürün araştırmasında kuru boya kalemlerini farklı kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde bulabilirsiniz. Kuru boya kalem seti içinde en dikkat çeken modellerden bir tanesi Faber-Castell markasının üretmiş olduğu yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Bicolor boya kalemleridir. Menşe Ülkesi Brezilya olan bu ürün yumuşak mineli parlak, canlı ve örtücü renkler sayesinde kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi sayesinde boyamanızı yaparken rahatlıkla hareket edebilir ve çizimlerinizi cesurca yapabilirsiniz. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan bu setler çift taraflı, parlak ve canlı renklere sahip olan 48 farklı renkle birlikte kullanıcıların beklentisini karşılar. %100 FSC sertifikalı Faber-Castell kuru boya kalemleri ekolojik olmasının yanı sıra aynı zamanda plantasyon ormanlarından üretilmesiyle dikkat çeker. Faber-Castell markasının üretmiş olduğu kuru boya modelleri arasında dikkat çeken bir başka seri birbirinden canlı renklere sahip 36 lı kuru boya kalemi setleridir. Polychromos kuru boya kalemleri farklı renk ve tasarıma sahip özel kutusuyla dikkat çeker. Yüksek kaliteye sahip bu ürünler asit içermez pigmentler sayesinde kullanıcılara sağlıklı bir kullanım avantajı sağlar. Emsalsiz somazlık özelliği sayesinde işlerinizi yüksek kalitede yapmanıza olanak sağlayan Faber Castell Polychromos markasının üretmiş olduğu kuru kalemler suya ve lekelenmelere karşı dayanıklılığı ile dikkat çeker. 3.8 mm kalem içi ve kırılmalara karşı yüksek direnç özelliği gösteren bu ürünlere cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm bu modellerin yanı sıra aynı zamanda beklentinizi karşılayacak üçgen kuru boya kalemi, simli, fosforlu ve yumuşak kuru boya kalemleri çeşitleriyle seçiminizi dilediğiniz gibi yapabilir ve mükemmel çizimler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kuru Boya Kalemi Fiyatları

Birbirinden farklı renk ve modellere sahip kuru boya kalemleri kullanıcıların beklentisini karşılayacak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında kuru boya kalemlerin birtakım unsurlara bağlı olarak değişkenlik ve çeşitlilik göstereceğini, ürün fiyatlarının bu durumlara göre de kullanıcılara farklı seçenekler vereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu kuru boya kalemi fiyatları öncelikle üretici firmaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Üretici markaların ismi, sahip olduğu vizyon ve misyon farklılığı sebebiyle kuru boya kalemleri fiyatları bu markaların ürünlerine koyduğu fiyatlara göre değişir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markaların üretmiş olduğu kuru boya kalemleri sayesinde hayatınızı renklendirebilir ve çocuklarınızla birlikte kaliteli zamanı uygun fiyatlarla geçirebilirsiniz. Profesyonel kuru boya kaleminden simli, fosforlu kuru boya kalemlerine kadar farklı kullanım amaçlarına göre farklı özellikler gösteren bu ürünler kalem sayısına, renk özelliğine, kalemlerin hangi malzemelerden yapılmasına bağlı olarak fiyat değişkenliği gösterir. Fiyat  ve performans açısından kullanıcıları oldukça tatmin eden marka sayesinde kuru boya kalemleriyle dilediğiniz çizimleri yapabilirsiniz. 

Kuru Boya Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanım amacınıza ve boya kaleminden beklediğiniz özelliğe göre yumuşak, fosforlu, simli, profesyonel ya da kalın kuru boya kalemi modelleri arasından beklentinize uygun bir ürünü satın alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunur. Öncelikle kuru boya kaleminizi çocuğunuz için alacaksanız kalın kuru boya kalemi modellerini tercih edebilirsiniz. Kalemi tutmayı yeni öğrenmeye başlayan çocuğunuz boya kalemine gücünü fazla vereceği için bu ürünleri kullanırken rahat edebilir. Kolayca kırılmayan ve rahat bir kullanıma sahip olan bu modeller sayesinde çocuğunuz yaratıcı işler ortaya çıkarabilir. Aynı zamanda çocuklarınızın hoşlanacağı simli kuru boya kalemi görselliği ön plana koyan ve cisimleri sim ve renklerle seven çocuğunuz için son derece yararlı bir kullanım sağlar. Kullanıma göre farklı özelliklere sahip kuru boya kalemleri gerek dokunuşları gerekse çizgileri değiştirerek beklentileri karşılamayı başarır. Cimri.com üzerinden aynı zamanda profesyonel boya kullanımınıza bağlı olarak yumuşak kuru boya kalemi modellerini tercih edebilir ve dokunuşlarınızı profesyonelce yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery