Şövale

Şövale Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Şövale fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şövale modelleri ve Şövale fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şövale kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Bafix, Ponart, Panda, İnter. 11 adet Şövale fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şövale Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şövale markası:

En Çok İncelenen Şövale Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şövale Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Şövale modeli içerisinde en ucuz Şövale fiyatı 60.0 TL iken, en yüksek Şövale fiyatı 171.93 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şövale fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Şövale fiyatı ise 76.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şövale Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şövale

Şövaleler, genellikle sabitleyici olarak kullanılır. Çoğu kişi tarafından isim olarak bilinmeyen bu ürün şövale nedir sorusunu akıllara getirir. Resme merakı olanlar ya da yeni başlamak isteyenler için olmazsa olmazlar arasında yer alan ergonomik açıdan rahatlık sağlayan üründür. Yeni başlayanlar için boya, fırça ve tuval ile birlikte şövale de satın almaya ihtiyacınız olacaktır. Genellikle tuvali sabitleyebilmek için kullanılan şövaleler yaklaşık olarak 20°’lik bir eğim kazandırarak daha ergonomik çizim yapılmasına olanak sağlar. Oturarak ya da ayakta resim çizerken oldukça sık tercih edilen bu ürünler aynı zamanda sergi zamanlarında resimleri gösterebilmek için de kullanılır. İşlevsellikleri sayesinde resim tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara karşılık vermek için çeşit çokluğu ile üretilir. Ayakta kullanım için ya da masaüstü kullanım için farklı tarzlarda imal edilir. Genellikle standart boyutlarda imal edilen şövale modelleri çoğunlukla ahşap modelde üretilir. Birçok çeşit arasından en bilindikleri A ve H şeklinde üretilen şövalelerdir. 

Şövale Modelleri

Şövaleler, farklı markaların çeşitli modellerinde üretilir. Renk alternatifine bağlı bir şekilde kullanıcının beğenisine sunulur. Buna nazaran şövaleler genellikle siyah ve ahşap görünümde bulunur. Kullanım alanınıza göre değişen bu modellerden ihtiyacınıza uygun olan modeli seçerek pratik ve ergonomik bir şekilde çizimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli markaların üretmiş olduğu şövale modelleri kolay deforme olmaz bu sayede uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz. Ayakta ya da oturarak kullanabileceğiniz şövale modelleri birbirinden farklı tarzlarda olabilir. Şövale modelleri genellikle iki amaca hizmet eder. İlk olarak daha ergonomik bir şekilde resim yapabilmek için üretilen şövaleler aynı zamanda eğitimcilere ya da potansiyel müşterilerinize sunmak için sergilerde kullanabilirsiniz. Şövalenizden tam olarak verim alabilmeniz için size en uygun olan boyutlarda imal edilmiş modeli seçmeniz gerekir. Şövalenizin üzerinde tuvalinizin kaymaması için sabitleyiciler bulunur. Bu sabitleyicilerin ayarlanabilir olmaları sayesinde tuvalinizi ölçüsüne göre tam olarak oturtabilirsiniz. Tuvalinizin tam olarak yerleşmesi hem daha iyi verim almanıza hem de fırça darbelerinin olumsuz etkilenmemesi için oldukça elzemdir. Sık tercih edilen A ve H şeklinde olan şövale modellerini ayakları üzerinde sorunsuz bir şekilde durmasını sağlarsanız çiziminizden daha çok verim alabilirsiniz. Küçük boyutlu tuvale ya da resim kağıdına çizim yapıyorsanız masaüstü ya da mini olarak tabir edilen şövalelerden satın alabilirsiniz. Doğru şövale tercihinde bulunmak sağlıklı ve istenilen sanatı ortaya koymak için önemlidir. Bu tarz küçük şövaleler sayesinde alandan da tasarruf ederek yer kazanabilirsiniz. Şövalenizden tabloyu alırken de oldukça dikkat etmelisiniz. Taşınabilir özellikte olan katlanan şövaleler sayesinde de şövalenizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz. En kaliteli ve en iyi şövale modeli kişiye göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle kendi ihtiyacınıza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Şövale yapımında kullanılan malzemeler genellikle ahşap ve metal tutuculardır. Şövaleler genellikle demonte olarak satın alınır. Şövale kurulumu oldukça pratik ve basittir. Pratik oluşu sayesinde kolaylıkla monte edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza ve hoşunuza giden modele göre şövale tercihinde bulunabilirsiniz. Daha ergonomik ve daha rahat bir şekilde çizim gerçekleştirebilmeniz için size en uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Şövale Fiyatları

Şövaleler farklı markaların ürettiği farklı modellere göre değişiklik gösterir. Nasıl bir ürün aradığınıza göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Dayanıklı malzemelerden üretilen şövaleler fiyat olarak diğer şövalelere göre de biraz daha yüksek olabilir. Daha küçük boyutlarda olan ve fazla profesyonel kullanım gerektirmeyen şövaleler bütçenizi fazla yormaz. Daha profesyonel ve gerçek ağaçtan elde edilen şövaleler ise diğerlerine göre biraz fazla ücretli olabilir. Alüminyumdan elde edilen modeller ise yüksek ve düşük kalite arasında bulunarak en dayanıklı ürünlerden biridir. Modellerin üzerinde fiyat olarak en büyük etkiyi malzemeler yapar. Yapımında kullanılan ahşabın cinsi ve kalitesi şövalenin fiyatını tamamen etkiler. El yapımı olan ürünlerde kullanılan işçilikte fiyata doğrudan etki eder. Aynı zamanda şövalenin fırınlanma işlemi görüp görmediği ve ürünün üzerindeki işlemeler de fiyata etkili olur. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli tercih ederek şövalenizi satın alabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği modelleri görebilmek ve şövale fiyatlarını kıyaslayabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Şövale Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şövale satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunur. Bu özelliklerden en önemlisi ise bütçenize ve şövalyeyi nerede kullanacağınıza göre seçim yapmanızdır. Şövalenin kaliteli olup olmadığına malzemesine dikkat ederek karar verebilirsiniz. Fırın işlemi görmüş ürünler diğer ürünlere nazaran daha kullanışlıdır. Suya ve güneşe daha dayanıklı oldukları için de açık havada rahatlıkla kullanılabilir. Çok profesyonel ya da büyük olmayan bir model işinizi görebilecek düzeyde ise diğer şövalelere nazaran daha düşük fiyatlı oluşuyla bütçenizi koruyabilirsiniz. Resme yeni merak saranlar için en ideali şövale seti satın almaktır. Şövale seti satın alarak toplu bir şekilde ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Taşınabilir olan şövale modelleri de sergilere ya da atölyelere götürebilmeniz için idealdir. Ayakları açılır kapanır olan modelleri tercih etmek taşınabilir olan şövaleler için oldukça uygundur. Farklı marka ve modellerden ihtiyacınıza en uygun şövalelerden birini tercih ederek siz de bir şövale sahibi olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery