track source
track source
track source

RCA Kablo

RCA Kablo Fiyatları

68 Ürün gösteriliyor.
RCA Kablo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. RCA Kablo modelleri ve RCA Kablo fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. RCA Kablo kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, S-Link, Dark, Hadron. 68 adet RCA Kablo fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen RCA Kablo Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 RCA Kablo markası:

En Çok İncelenen RCA Kablo Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı RCA Kablo Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 68 RCA Kablo modeli içerisinde en ucuz RCA Kablo fiyatı 4.26 TL iken, en yüksek RCA Kablo fiyatı 299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm RCA Kablo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama RCA Kablo fiyatı ise 61.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan RCA Kablo Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

RCA Kablo

Teknolojik aletlerin gelişip yaygınlaşması sebebiyle sinema ile aynı performansta film izleme keyfini evinizde yaşayabilirsiniz. Bu tarz sinema aktivitelerini bazı elektronik aletler ve bağlantı kabloları ile kolaylıkla sağlayabiliriz. Günümüzde ev ortamına uygun ses sistemleri, projektör, medya oynatıcıları gibi elektronik aletler sıklıkla kullanılır. Bu elektronik aletlerin işlevsel olarak çalışmalarına yardımcı olan bağlantı kabloları, birçok özelliği aktif olarak kullanabilme imkanı sunar. Bağlantı kabloları içerisinde en sık tercih edilen RCA kabloları, işlevsel özelliklerine göre farklı çeşitlerde üretilir. RCA kablolarını bütün elektronik cihazlarla uyumlu olarak kullanabilmek için RCA kablo dönüştürücü tercih edilir. Aynı cihazda iki farklı giriş sistemi bulunması halinde, ses ve görüntüyü aktarmak için RCA dönüştürücü kablo kullanılır. Bu sayede tek aparatla iki işlev sorunsuz bir şekilde yapılır. RCA kablolar özelliklerine göre çeşitli bağlantı uçları ile alternatifli seçeneklerde üretilir. Yapmak istediğiniz işlem türüne göre kullanmak istediğiniz elektronik cihaza en uygun özelliklerdeki RCA kablo çeşidi kullanması gerekir.

RCA Kablo Çeşitleri

Televizyon gibi elektronik eşyaları kullanım ihtiyaçlarına göre harici olarak pek çok alternatif elektronik ürün grubu ile birlikte kullanılır. Bunlar; ses sistemleri, oyun kutuları, oyun konsolları ve bunlara benzer elektronik aletlerdir. Özellikle evde sinema izleme keyfini sağlamak amacıyla yüksek performanslı harici ses sistemleri tercih edilir. Ses sistemlerinin cihazlara aktarımlarını sağlamak amacıyla bağlantı kabloları kullanılması gerekir. Bağlantı kablolarından en sık kullanılan türleri içerisinde HDM, RCA gibi kablo çeşitleri bulunur. RCA kabloları, ses ve görüntü aktarımını aynı anda ya da ayrı ayrı olmak koşulu ile aktarım yapabilen bir bağlantı kablo türüdür. Ses dalgalarını sorunsuz bir şekilde iletmesi için ses sistemleri gibi aletlerde kullanılan RCA anfi kablosu üretilir. Anfi RCA kablolarının özellikleri, kullanılacak ses sisteminin büyüklüğüne ve ses çıkış hızlarına göre değişkenlik gösterir. Yüksek ses çıkışına sahip ses sistemlerinde, ses çıkışlarının cızırtı olmaması için yüksek performanslı anfi RCA kabloları kullanılır. Ses ve görüntüyü aynı anda aktaran, 3.5 giriş çaplı, RCA kablolarına rca cable adapter adı verilir. Bu adaptör bağlantı kabloları, pek çok farklı elektronik cihazla uyumlu çalışabilmesi için farklı giriş uçlarına sahip olarak üretilir. RCA kablolarının farklı işlevselliklere sahip bağlantı uçları, belirlenen farklı renklerle sembolize edilir. Bu renkler sayesinde ses ya da görüntü aktarımı bağlantı girişlerine kolaylıkla takılır. Sarı, beyaz, kırmızı gibi belli renklerde olan bağlantı uçlarını, girişlerine takarken renklerine uygun olarak takmak gerekir. Bağlantıların sorunsuz aktarılması renkli kablo uçları sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Televizyon, bilgisayar gibi elektronik aletlere görüntü aktarımını sağlamak amacı ile RCA kablo HDMI türü kullanılır. RCA HDMI kabloları, görüntüyü aktarma kalitesine göre farklı özelliklere sahip olarak tasarlanır. En kaliteli kablo yapısı ve yalıtımı yüksek performansa sahip RCA kablosu, RCA kablo bakır çeşididir. Özellikle profesyonel ses sistemlerinde sıklıkla tercih edilen bakır RCA kabloları, ses aktarımında yüksek performans sunar. Kullanım ihtiyaçlarına göre farklı işlevsel özelliklere sahip RCA kabloları, RCA kablo seti halinde kullanıcılara sunulur.

RCA Kablo Fiyatları

Görüntü ve ses aktarımını en iyi şekilde sağlayan RCA kabloları, teknolojik ürün kullanımının yaygınlaşmasıyla sıklıkla tercih edilir. RCA kablolar, görüntü ve ses gibi iki farklı işlevi aynı anda iletebilen bir aktarım kablosudur. RCA kablolar, kullanım alanlarına göre farklı uzunluklarda seçenekli olarak üretilir. RCA kabloların giriş uçları, farklı ses sistemleri ile uyumlu olabilmesi için farklı çeşitlerde tasarlanır. RCA kabloları, tasarımlarında içerdiği kablonun türüne ve miktarına bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. RCA kablo fiyat skalası; yüksek performans, malzeme kalitesi, iletkenlik hızı gibi unsurlara bağlı olarak belirlenir. RCA kablolarının ses ve görüntü aktarım kapasitesi, ses sistemlerinin performansına bağlı değişiklik gösterir. RCA kablo fiyatları; markasına, dış ve iç kısmındaki yalıtım malzemesinin kalitesine ve boy uzunluklarına göre değişir. Profesyonel ses sistemlerinde, daha işlevsel özelliklere sahip farklı RCA kablo çeşitleri kullanılır. Profesyonel kullanıma uygun rca kablo çeşitlerinin fiyatları, standart rca kablo çeşitlerinden daha farklı olabilir.

RCA Kablo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Televizyon, ses sistemleri gibi aletlerinin kullanımı yaygınlaşması nedeniyle elektronik alet ve bağlantı kablosu çeşitleri kullanıcılar tarafından oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Teknolojik gelişmeler sebebiyle güncel televizyonların yüksek çözünürlüğe sahip olmasının verdiği avantajlarla, film izlemek ya da görsel aktivasyonu yüksek oyunlar oynamak oldukça keyifli hale gelir. Bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanmak için hem görüntü hem de ses alışverişini en iyi şekilde sağlayan RCA kablo çeşitleri kullanılır. RCA kablosu satın alırken televizyona aktarım yapmak istiyorsanız, televizyon modelinizin nasıl bir kablo türünü desteklediğini öğrenerek tercihinizi yapmanız gerekir. Uyumlu RCA kablo çeşitleri kullanımı, yüksek performansta görüntü ve ses kalitesi sağlar. Böylece bağlantı aktarım işlevini gerçekleştirmek oldukça pratik olur. RCA kablolarında bağlantı girişlerinin ayırt edebilmesi için her başlık ucu farklı renklerle sembolize edilir. Bağlantı aktarımını doğru bir şekilde yapılabilmesi için RCA kablo renklerinin temsil ettiği giriş ucuna takarak kullanılması gerekir. RCA kablo seçimlerinizde renkli uçların kullanım özelliklerine göre kablo çeşitleri tercih edilir. Renkler, doğru bağlantı girişine doğru RCA kablo ucunun takılmasını kolaylaştırır. Böylece kusursuz ses ve yüksek çözünürlükte görüntü aktarımının yapılması sağlanır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery