Oto El Feneri

Oto El Feneri Fiyatları

29 Ürün gösteriliyor.
Oto El Feneri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto El Feneri modelleri ve Oto El Feneri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto El Feneri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Makita, Troy, Dewalt, Modacar, Nettedarikçisi. 29 adet Oto El Feneri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi Işıklı Trafik Yardımcısı Büyük Oto Acil Durum El Feneri

Nettedarikçisi Işıklı Trafik Yardımcısı Büyük Oto Acil Durum El Feneri

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto El Feneri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto El Feneri markası:

En Çok İncelenen Oto El Feneri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto El Feneri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 29 Oto El Feneri modeli içerisinde en ucuz Oto El Feneri fiyatı 23.9 TL iken, en yüksek Oto El Feneri fiyatı 699.59 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto El Feneri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto El Feneri fiyatı ise 169.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto El Feneri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto El Feneri

Araçlarda; acil durum ve uzun seyahatte güvenlik için bir adet el feneri bulundurulur. Araçların yolda seyir halindeki yaşanabilecek olası bir kaza ya da arıza sebebiyle karanlık bir yerde kalması durumda, el fenerleri büyük avantaj sağlar. Oto araçlarda kullanıma uygun; dayanıklı, hafif, uzun kullanım süreli ve işlevsel el fenerleri kullanılır. Bu fenerler böyle olası acil durumlarda hayat kurtarıcı olur. Hem yasal olarak hem de hayati risklerden korunmak için el feneri kullanılması oldukça önemlidir. Oto el feneri çeşitleri; taşıması kolay olacak boyutlara ve ağırlıklara sahip olması sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. İçerisindeki teknik donanım mekanizması ile pil ya da şarj donanımlarının farklı teknik özellikleri bulunur. Uzun süre kullanım sürelerine sahip bu el feneri çeşitleri, ışıksız alanlarda rahat hareket edilmesine yardımcı olur. Araç içerisinde karanlıkta kalan noktalarda aranılan ürünlerin kolaylıkla bulunabilmesi için el fenerleri oldukça faydalı bir alettir. İşlevsel özelliklere sahip cep el fenerleri, karanlık yerlerde park edilen araçların kolaylıkla bulunmasına yardımcı olur.

Oto El Feneri Çeşitleri

Herhangi bir acil durumda kullanılmak üzere bir adet oto el feneri çeşidi her kullanıcının ihtiyaç duyduğu bir alettir. Yasal olarak da motorlu araçlarda ilk yardım çantası malzemelerinin içerisinde acil durumlarda kullanılmak üzere belli standartlara sahip el feneri bulundurulması zorunludur. Zorunlu haller dışında kişisel güvenlik ve acil durumlarda yardımcı olması amacı ile belli özelliklere sahip bir el feneri kullanmak oldukça önemlidir. El fenerleri, amaçlara ve kullanım sürelerine göre çeşitli teknik ve işlevsel özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanıp, kullanıcıların kullanımına sunulur. El feneri çeşitleri; özelliklerine ve boyutlarına göre farklı mekanik donanımlarda, alternatifli olacak şekilde modellenir. Kullanım amaçlarının çeşitliliği düşünülerek, aydınlatma ve çalışma süreleri farklı olacak şekilde oto el fenerleri çeşitleri bulunur. Enerji tasarrufu sağlayan ve uzun süre kullanım imkanı sunan el feneri LED çeşitleridir. Bu sebeple kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen modelidir. LED lamba mekanizması, az enerji ile yüksek aydınlatma gücüne sahiptir. Bu özelliklere sahip mekanizmalar uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tasarımlarında kullanılan malzeme türleri; özellikleri ve yapılarından kaynaklı, kırılmayan ve su geçirmeyen işlevlere sahiptir. Oto araçlarında kullanılan el feneri çeşitleri; uzun kullanım süresine, yüksek aydınlatma gücüne sahip fonksiyonel el feneri özellikleri ile tasarlanır. Şarjlı el feneri çeşitleri; kullanılan pil türüne, pil kapasitesine ve aydınlatma gücü seviyesine göre farklı modellerde üretilir. Şarjlı el feneri modelleri; direk prize takılarak ya da oto aküsüne şarj aparatı ile aküye bağlanarak şarj edilebilen fonksiyonel özelliklere sahiptir. Şarjlı el feneri kadar kullanım ömrü uzun olan teknik mekanizmaları bulunur. Tüm bu özellikler ile uzun süre kullanım imkanı sunan el feneri pilli çeşitleri üretilir. Pilleri şarj edilebilen el feneri çeşitleri, pratik kullanım alternatifi olarak kullanıcılara sunulur. Pilli el feneri çeşitlerinin şarj edilebilmesi kolay ve pratik kullanımı mevcuttur.

Oto El Feneri Fiyatları

Oto el fenerleri; çeşitli malzeme türlerine, kullanım özelliklerine göre farklı mekanik fonksiyonel özelliklerle tasarlanıp kullanıcıların beğenisine sunulur. El fenerlerinin; aydınlatma güçleri, pil ya da şarj kullanımları, enerji tasarruf sınıfları ve daha pek çok özellikleri bulunur. El feneri fiyatları; yapımında kullanılan malzemenin türü ve kalitesine, tasarımlarındaki boyutlarına, aydınlatma gücü ve enerji tasarruf sınıfına göre belirlenir. Bir el fenerinin kullanıcılar için önemli özelliklerin başında, pil ya da şarj kullanım süreleri ve aydınlatma güçleri gelir. Aydınlatma güçlerinin performansları, aydınlatacak alan metrekaresine göre değişir. El feneri markaları; farklı tasarım ve özellikler kullanarak ürettiği el feneri modellerini, ekonomik fiyatlarla ile her kullanıcıya ulaştırmayı hedeflerler. El fenerleri ürün yelpazesinde; kullanım ihtiyaçları doğrultusunda su geçirmez, çizilmez, kırılmaz özelliklere sahiptir. Bu sebeple farklı fiyat aralıklarına sahip el feneri modelleri kullanıcılar ile buluşur. El feneri fiyatlarını en etkileyen unsurlar; içerinde malzeme kalitesi ve ürünlerin işlevsel kullanım özellikleridir. Ayrıca tüm bu özelliklerle tasarlanan el fenerleri, mekanik donanımlarına bağlı performans gösterir.

Oto El Feneri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto el fenerleri; her kullanıcının aracında ihtiyaç duyabileceği, gereksinim doğuran önemli bir aksesuar çeşididir. El feneri satın alırken seçimleri etkileyen unsurlar; aydınlatma gücü, boyutları, pilli veya şarjlı kullanım özellikleri, çalışma süresi, enerji tasarruf sınıfı, işlevsel ve fonksiyonel özellikleridir. Eğer uzun yolculuklara sık gidilmesi gerekiyorsa araçlarda, uzun ömürlü ve kullanım süresi uzun olan bir el feneri bulundurulması gerekir. Uzun süre dayanıklı el fenerleri, kullanım ihtiyaçları durumunda büyük kolaylık sağlayarak yardımcı olur. İlk yardım çantasında bulundurmak üzere bir oto el fenerine ihtiyaç duyulur. İlk yardım çantası için gereken el feneri modellerinin en önemli faktörleri; hafif, küçük boyutlarda ve uzun kullanım sürelerine sahip olması gerekir. Oto el feneri kullanımını en çok etkileyen unsurlar ise gece ve gündüz gibi farklı iki ortamdır. Gece kullanılacak el fenerlerinin aydınlatma gücü ile gündüz kullanılacak el fenerlerinin aydınlatma güçleri farklı olarak üretilir. Böylece kullanım alanına göre kullanışlı el feneri modelleri tasarlanmış olur. Kullanım sağlanacak alanların koşullarına göre el feneri tercih etmek konforlu kullanım sağlar. Kırılmaz, su geçirmez ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen el feneri modelleri zorlu koşullarda kullanım için faydalı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery