Kalem Seti

En Ucuz Kalem Seti Fiyatları

586 ürün gösteriliyor.
Kalem Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kalem Seti modelleri ve Kalem Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kalem Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, IKEA, Faber-Castell, Zig, Bosphorus. 586 adet Kalem Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

KALEM SETİ NEDİR?

Kırtasiye raflarını süsleyen renkli kalemleri görüp almamak çoğu zaman mümkün değildir. Kalem hediye etmek ise büyük küçük herkesi mutlu eder. Çeşitli meslek grupları, kurumsal şirketler ve iş adamları için, özel gün ve ödül seçimlerinde kurtarıcı çoğu zaman kalem seti hediye etmektir. Çok çeşitli kalem seti markaları içinde herkes için uygun olan tarz, kalite ve fiyatta seçenekler fazlası ile mevcuttur. Dönemsel olarak internette ve kırtasiyelerde yapılan kalem seti promosyonları ise kaçırılmaz fırsatlardır. Hediye seçiminin ne kadar zor olduğu göz önünde bulundurulursa; hem kadın hem de erkekler için son derece uygun olan bu setler; seçimi yapacak kişiler için de zaman kazandırmaktadır.

İsim Yazılı Kalem Setinin Anlamı Nedir?

Bu gerçekten özel bir hediyedir. Büyük firmaların önemli anlaşmaların imzalanmasından önce birbirilerine karşılıklı olarak üzerlerinde firmaların isimlerinin ya da kişi isimlerinin yazılı olduğu özel tasarım kalemler hediye ettikleri bilinmektedir. Genellikle evladiyelik olan bu hediyelerin kişiye özel olması, anlamını daha bir arttırmaktadır. Yeni çıkan teknolojiler ile lazer kesim sayesinde isimlerin kolaylıkla her türlü materyal üzerine yazılması; bu hediyenin hazırlanma aşamasını kısaltmıştır. Altın ve gümüş kaplama ya da özel tasarım olan bu hediyelerin üzerine bazen isimler, ustalar tarafından el ile işlenerek de yazılabilmektedir. Küçük bir çocuğa üzerine ismi yazdırılarak verilebilecek bir hediye, aradan yıllar geçtikten sonra çok özel bir anlam kazanacak ve ilerleyen yıllarda bile hatırlanmanızı sağlayacaktır. Cinsiyete göre seçilebilecek farklı font ve renkler, şıklığı arttırmakta ve herkesin zevkine göre seçenekler oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Bazı tasarımlar ise o kadar özeldir ki üzerine isim yazılması söz konusu bile olamaz ve başlı başına bir sanat eseridir. Ajanda, kartvizitlik ve kalem setleri olarak takım halinde hazırlanmış seçenekler de mevcuttur.

Özel üretim setlerin dışında, günlük kullanım için uygun olan keçeli, tükenmez gibi çeşitler de mevcuttur.

İhtiyacınıza uygun her çeşit, Balmain, Scrikss, Maped, Derwent, Cross ve Marksman marka kalem setlerini, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/kalem-seti