track source
track source

Kalem Seti

Kalem Seti Fiyatları

993 Ürün gösteriliyor.
Kalem Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kalem Seti modelleri ve Kalem Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kalem Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Faber Castell, Bigpoint, IKEA. 993 adet Kalem Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kalem Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kalem Seti markası:

2021 yılı Kalem Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 994 Kalem Seti modeli içerisinde en ucuz Kalem Seti fiyatı 2.04 TL iken, en yüksek Kalem Seti fiyatı 25983.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kalem Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kalem Seti fiyatı ise 58.81 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kalem Seti

Yazı yazarken ihtiyaç duyulan en temel araç ve gereçler arasında kalemler gelir. Herkes okul ve iş hayatında çeşit çeşit kalemle tanışır ve kullanır. Okul ve iş hayatının dışında da resmi işlerinizde, hobilerinizde ve daha birçok alanda kalemlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Kalemler, kullanım alanlarına göre çok farklı özelliklerle üretilir. Klasik kalem çeşitleri dışındaki modeller, ihtiyacınız olmasa dahi kalemliklerinizde yer etmiş olabilir. Eğitim ve iş alanında çoğunlukla bir gereklilik olan araç ve gereçleri, çoğu zaman set halinde almak daha akıllıca bir tercihtir. Bu nedenle kalem seti modelleri arasından seçimler yapmanın daha doğru bir alternatif olduğu düşünülebilir. Kalem setlerinin içinde ihtiyacınız olan kalem çeşidinin bütün renklerini bir arada bulabilirsiniz. Bu sayede yazmanız gereken yazıları, çizmeniz gereken çizimleri ve diğer işlerinizi daha keyifli ve renkli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kelem setlerinin bir kutu ya da ambalaj içinde olması nedeniyle daha düzenli çalışabilirsiniz. Kalem setlerinin bazı çeşitleri şık tasarım kutularda üretilir. Bu şık kalem setleri, sevdikleriniz için de güzel birer hediye seçeneği olabilir.

Kalem Seti Modelleri ve Özellikleri

Kalemler ihtiyaç olmanın dışında profesyonel anlamda da birer gereklilik olabilir. Profesyonel sanatçıların işlerini icra edebilmek için kullandıkları karakalem çizim seti, çok yönlü bir çizim malzemeleri içerir. Karakalemler, grilere kadar siyahın her tonunu barındıran zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Çizimlerinizde tek bir kalem ile çalışmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada çizim setlerinin içerisinde tasarımlarınızı hayata geçirebileceğiniz bütün kalem çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. Çizim setleri arasından yapacağınız tercihlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. İllüstrasyon, grafik, teknik çizim gibi işleriniz için özel olarak üretilen setler arasından size uygun çeşitleri tercih edebilirsiniz. Versatil kalemler ise kurşun kalemlerin mekanik ve farklı uç kalınlıklarına sahip çeşitleridir. Kurşun kalemlere göre kullanımı daha kolay ve hızlıdır. Bu nedenle farklı uç kalınlıklarını bir arada bulabileceğiniz versatil kalem seti ile daha hızlı ve kusursuz işler çıkarabilirsiniz. Kurşun kalemler kadar kullanımı yaygın olan bir diğer kalem çeşidi de tükenmez kalemlerdir. Bu kalemleri yakın döneme kadar mavi, siyah ve kırmızı seçenekleri ile hatırlayabilirsiniz. Fakat günümüzde gelişen teknoloji ile hemen hemen her renk ve uç seçeneği ile üretilir. Bu seçenekleri tükenmez kalem seti çeşitlerinin içinde bir arada bulmanız mümkündür. Önemli yazışmalar, özel mektuplar ve imzalar için uygun olan kalem çeşidi, dolma kalemlerdir. Eskiden bir statü göstergesi olarak sayılan ve kullanımı yaygın olmayan dolma kalemler, teknolojik gelişmelerle daha hesaplı ve kullanımı yaygın bir seçenek haline gelir. Ayrıca piyasadaki özel kutu tasarımları ile dikkat çeken dolmakalem seti çeşitleri, ayrıcalıklı ve özel ürünler arasına girer. Dolma kalem ve tükenmez kalem özelliklerini bir araya getiren jel kalemler, en avantajlı kalem türlerindendir. Özel jel mürekkepleri ve renk kartuşları ile parlak ve geniş bir renk skalasına sahiptirler. Bu avantajlı ürüne, geniş renk seçenekleri ile jel kalem seti alternatifleri sayesinde sahip olabilirsiniz. Fosforlu kalem çeşitlerinin parlak görüntüleri, yazılı metinler üzerinde yaptığınız çalışmaların daha dikkatli olmasını sağlar. Fosforlu kalem seti her renk seçeneği ile iş ve eğitim hayatınızda size eşlik eden ürünlerdir. Çizimler için canlı renklendirme oluşturmak için en iyi tercih keçeli kalemler olabilir. Çizimlerinizi daha canlı hale getirmek için de keçeli kalem seti çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Kalem Seti Fiyatları

Kalem ihtiyaçlarınızı gidermek için tek bir ürün satın almak yerine, kalem setleri arasından tercih yapmak daha doğru bir karar olabilir. Çünkü farklı özelliklere ve renk seçeneklerine aynı anda sahip olmak, işlerinizi ve zevklerinizi daha kaliteli hale getirir. Kalem seti fiyatları, kalemlerin çeşidine göre farklılık gösterir. Kurşun ve tükenmez kalem gibi kullanımı yaygın olan kalem seti fiyatları, daha uygundur. Kurşun kalem çeşitleri arasına giren versatil kalem set fiyatları, uzun kullanım süreleri ve mekanizmalarından dolayı daha yüksektir. Jel ve fosforlu kalem seti fiyatları, keçeli kalem setleri fiyatlarına göre daha fazla olabilir. Çizim setleri gibi özel zevk ve işlere uygun olan set fiyatları da yüksek seçenekler arasındadır. Çizim setleri gibi özel set grubuna giren dolma kalem set fiyatları da aynı şekilde fark yaratabilir. Kalem set fiyatlarında kalem çeşidinin etkisinden sonra kullanılan kutunun kalitesi ve tasarımı dikkate alınır. Kutu tasarımları ile dikkat çeken en özel setler, dolma kalemlerde bulunur. Ve son olarak setlerin markası gibi detaylarla fiyatlandırmalar yapılır.

Kalem Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İhtiyacınız olan kalem setini seçerken kullanma sıklığınız ve amacınızı belirlemeniz gerekebilir. Kurşun kalem çeşitleri arasından yapacağınız tercihlerde, yazılarınız için versatil kalem setlerini, çizimleriniz için de karakalem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca çizimlerinizde birçok kalem çeşidine birden ihtiyaç duyuyorsanız, çizim setleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz renk renk tükenmez kalem çeşitlerine bir arada sahip olmak istiyorsanız, tükenmez kalem setlerini satın alabilirsiniz. Yazılarınızı özel şekillerde yazmayı seviyorsanız, dolma kalem setleri sizin aradığınız ürün olabilir. Dolma kalem setlerinin özel tasarımları ayrıca farklı ihtiyaçlarınızı da giderebilir. Bir dolma kalem ve tükenmez kalemin özelliklerine aynı anda sahip olmak istiyorsanız, jel kalem setleri sizi mutlu edebilir. Önemli yerlerin altını çizmeden derslerinize ve işinize konsantre olamıyorsanız fosforlu kalem setlerini siz de çok sevebilirsiniz. Çizimlerinizi rengarenk kalemlerle süslemek istiyorsanız, keçeli kalem setlerinin renkleri ile resimlerinizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Siz de cimri.com sitesinden kalem seti çeşitlerini inceleyerek aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery