Erkek Ayakkabıları

En Ucuz Erkek Ayakkabıları Fiyatları

33394 ürün gösteriliyor.
Erkek Ayakkabıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Ayakkabıları modelleri ve Erkek Ayakkabıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Ayakkabıları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Erkek Botları, Erkek Günlük Ayakkabıları, Erkek Terlikleri ve Sandaletleri, Erkek Klasik Ayakkabılar, Erkek Panduflar. 33394 adet Erkek Ayakkabıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Ayakkabılar hem sağlık açısından hem de görüntü açısından büyük önem taşımaktadır. Erkek ayakkabıları da bu nedenle en rahat olacak şekilde tasarlanır ve üretilirler. Erkek botları, terlikler, sandaletler, klasik ayakkabılar, günlük ayakkabılar gibi pek çok kategoriyi cimri.com’da bulabilir, farklı markaların fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Böylece en rahat ve en uygun fiyatlı erkek ayakkabılarını bulabilirsiniz.

En Rahat Erkek Ayakkabıları

Günümüzde ayakkabı sektörü oldukça gelişmiştir. Bu sayede piyasada bulunan ayakkabılar, kullanacak olan kişilerin rahat etmesi için pek çok özelliğe sahip olmaktadır. En rahat erkek ayakkabılarına baktığımızda genellikle hafif ayakkabıların daha rahat ve yürüyüş için daha uygun olduğu görülmektedir. Ayrıca ayakkabının hava alması ve ayağı sıkmaması da çok önemlidir. Bu nedenle ayakkabı alırken size tam gelen ayakkabıyı seçmek yerine yarım ya da 1 numara büyüğünü de denemelisiniz. Genellikle kalın tabanlı ayakkabıların da oldukça rahat olduğu bilinmektedir. Topuk kısmı esneyebilen ayakkabılar gün boyunca rahatça yürümenizi sağlayacaktır.

Erkek Ayakkabısı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Erkek ayakkabısı alırken eğer ayağına tam geliyor ve biraz sıkıyorsa zamanla açılır demeyin ve bir numara büyüğünü deneyin. Ayrıca ayakkabı denenirken mutlaka çorapla denenmesinde fayda vardır. Oturarak değil ayakta giyilmesi ve alışveriş yapılacaksa öğleden sonra yapılması önerilmektedir. Esnek tabanlı olmasına ve parmak uçlarında boşluk olmasına özen göstermelisiniz. Ayakkabı modeli topuksuz olmalı ve ayakkabı da hafif olmalıdır. Vücudun duruşunu önemli ölçüde etkileyen ayakkabının seçimini yaparken ayak sağlığınızı olumsuz etkilememesi için de dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Günlük ayakkabınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter rahat olmasıdır. Gün içinde sürekli ayağınızda olacağı için yorulmamanız açısından bu kriter önem taşır. Seçeceğiniz ayakkabı esnek olmalı. Ayağınızın doğal yapısı gereği hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması açısından ayakkabının tabanı kıvrılabilmeli. Böylelikle ayakkabı ayağınıza ekstra bir rahatlık sağlayacaktır. Ayakkabı, ayak içindeki hava sirkülasyonunu sağlayabilecek tasarımda ve malzemede olmalı. Ayağınız ayakkabının içinde uzun süreli kalacağı için hava almayan bir ayakkabı ciddi ayak rahatsızlıklarına sebep olabilir. Ayakkabının tabanı ne çok yumuşak ne de çok sert olmalı. İki durumda da rahatsız bir ayakkabı söz konusu olur. Orta sert bir tabana sahip olan ayakkabı ayağınızın doğal formuna uyum sağlayacaktır.

Karda Hangi Ayakkabılar Tercih Edilmelidir?

Ayakkabı ya da bot seçimi özellikle kış aylarında çok önemli olmaktadır. Çünkü pek çok erkek ayakkabısının tabanı ıslak ya da karlı zeminde kaymaktadır. Böyle bir durum yaşamamak için ayakkabı seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Karda kaymayan bot ya da ayakkabı arıyorsanız mutlaka tabanı kauçuk olanları tercih etmelisiniz. Bunun nedeni ise kauçuk malzemesinin kar ya da buzda kaymayı engellemesidir. Ayrıca düz taban ayakkabı ya da botlardan kaçınmalısınız. Onlar da oldukça kaygan olmaktadır.

Erkek Ayakkabıları Nasıl Temizlenir?

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri ayakkabılarını temizlemektir. Özellikle halı saha gibi yerlerde ayakkabılar çok hızlı bir şekilde deformasyona uğramaktadır. Bunun haricinde beyaz ya da açık renk ayakkabıların temizlenmesi de oldukça zahmetlidir. Ayakkabıların pek çoğu çamaşır makinelerinin kısa programlarında yıkanabilmekte ve herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Ancak bazılarının ıslak bezle dikkatli bir şekilde silinmesi gerekmektedir bu da ayakkabıyı alırken verilen kutuda yer alan bir bilgidir. Eğer ayakkabı kutusunda herhangi bir bilgi yer almıyorsa mutlaka aldığınız yere danışmalı ve temizleme işleminizi ona göre gerçekleştirmelisiniz.